Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jätkem viha ja jonn!

Ants  2007-07-24 20:33:56
TO TEINE EESTLANE. Väga õige jutt,kõigepealt peavad venelased arusaama , et nad ei olnud siia mingi vabaduse ja kultuuri toojad. See kõik oli eestlastel juba olemas. Ja ajaloolased Laar ja Savisaar võiks tõesti rohkem tegeleda tõelise ajaloo selgitamisega venelastele. Eriti käib see Savisaare kohta, sest teda venelased usuvad ja kuulavad rohkem. Siis olen kindel ,et taastub ka eestlaste toetus temale. Kui venelastel saab selgeks tõeline eesti ajalugu ja Stalini kuriteod eesti rahva vastu , usun siis on ka eestlased valmis koostööks.Niikaua aga kui vene koolides ikka õpetatakse vene sovinismi,ei ole ka lootust suhete paranemisele.

Õige, Lootja!  2007-07-24 20:35:02
Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta.

Soovitus  2007-07-24 20:42:58
Tõlkida vene keelde koguteosed EESTI VABARIIK 1918-1938 ja EESTI RAHVA KANNATUSTE AASTA, NIMED MARMORTAHVLIL jne ning kanda kooli kohustusliku kirjanuse kavva.

Kurb on see  2007-07-24 20:58:29
et Eesti ajalugu (aga ka tänapäeva) käsitlevate raamatute tõlkimisega ja vene koolides õpetatavaga oleks tulnud hakata kõige tõsisemal moel tegelema kohe pärast EV taastamist. Nüüd on meeletult palju aega ja taasiseseisvumisega saavutatud edu kaotatud.

Arno  2007-07-24 21:54:14
Tuleb hakata uurima Saksa okupatsiooni ajal kaitseliidu ja omakaitse meeste mõrvatöid , niikaua kui vanemad inimesed veel päris ära ei kao. Nende seina ääres tapetute lihtsate eestlaste mälestust ei tohi unustada. Näiteks võiks mälestussammas püstitada Kilingi-Nõmme kalmistu juurde, Jõgevamaal Kukemetsa jne.

Ants  2007-07-24 21:59:31
Memm rääkis kuidas Võrumaal 1950.a. metsavennad tapsid öösel terve pere. (isa, ema kaks väikest tütart) Vanem poeg oli sel õhtul külas tüdrukute juures olnud ja kui öösel koju tuli olid kodus ainult laibad. Isa oli külas postiljon ja see võis olla ainukeseks süüks pere tapmiseks. Nüüd on taolised tegelases EESTI RAHVA KANGELASED??????????????????? Absurd.

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Nimi 
E-mail