![]() Visiit viis Keskfraktsiooni Toompealt Võrumaa kuplite vahele
ants
2017-02-22 10:02:16
Võrukad on tublid!
HARRY
2017-02-24 18:25:56
matteuse evangeelium8
Jeesus teeb puhtaks pidalitõbise 1 Kui siis Jeesus tuli mäelt alla, järgnesid talle suured rahvahulgad. 2 Ja vaata, tema juurde astus pidalitõbine, kummardas teda ja ütles: „Issand, kui sa tahad, siis sa võid mu puhtaks teha!” 3 Ja Jeesus sirutas käe välja, puudutas teda ja ütles: „Ma tahan, saa puhtaks!” Ja ta sai otsekohe oma pidalitõvest puhtaks. 4 Ja Jeesus ütles talle: „Vaata, et sa sellest kellelegi ei räägi, vaid mine näita ennast preestrile ja ohverda and, mis Mooses on käskinud, neile tunnistuseks!” Jeesus tervendab Kapernaumas 5 Aga kui Jeesus tuli Kapernauma, astus tema juurde väeülem ja palus teda: 6 „Issand, minu teener lamab kodus halvatuna maas hirmsas piinas!” 7 Jeesus ütles talle: „Kas ma tulen ja teen ta terveks?” 8 Ent väeülem vastas: „Ei, Issand, ma ei ole seda väärt, et sina mu katuse alla tuleksid. Ütle ainult üks sõna ja mu teener paraneb! 9 Minagi olen ju inimene meelevalla all, aga minu käsu all on sõdureid ja kui ma ütlen ühele: „Mine ära!”, siis ta läheb, ja teisele: „Tule siia!”, siis ta tuleb, ja oma teenijale: „Tee seda!”, siis ta teeb.” 10 Aga seda kuuldes Jeesus imestas ja ütles neile, kes temaga kaasas käisid: „Tõesti, ma ütlen teile, nii suurt usku ei ole ma leidnud Iisraelis ühelgi! 11 Ma ütlen aga teile, et paljud tulevad idast ja läänest ning istuvad lauda Aabrahami ja Iisaki ja Jaakobiga taevariigis, 12 Kuningriigi lapsed aga tõugatakse välja kaugele pimedusse, kus on ulgumine ja hammaste kiristamine.” 13 Ja Jeesus ütles väeülemale: „Mine! Nagu sa oled uskunud, nõnda sündigu sulle!” Ja tema teener paranes selsamal tunnil. 14 Ja Jeesus, tulnud Peetruse majja, nägi tema ämma lamavat palavikus. 15 Ja Jeesus puudutas ta kätt, ning palavik lahkus temast. Ja ämm tõusis üles ning teenis teda. 16 Aga õhtu jõudes toodi Jeesuse juurde palju kurjadest vaimudest vaevatuid, ja ta ajas neist vaimud välja sõnaga ning tervendas kõik haiged, 17 et läheks täide, mida on räägitud prohvet Jesaja kaudu: „Ta on võtnud ära meie haigused ja kandnud meie tõved.” Jeesus seab jüngriks saada soovijad valiku ette 18 Aga kui Jeesus nägi rahvahulka enese ümber, käskis ta minna vastaskaldale. 19 Ja üks kirjatundja ütles tema juurde astudes: „Õpetaja, ma tahan sulle järgneda, kuhu sa ka iganes läheksid!” 20 Ja Jeesus vastas talle: „Rebastel on urud ja taeva lindudel pesad, aga Inimese Pojal ei ole, kuhu ta oma pea võiks panna.” 21 Üks teine tema jüngritest ütles talle: „Issand, luba mul enne minna matma oma isa!” 22 Aga Jeesus vastas talle: „Järgne mulle ja lase surnuil oma surnud matta!”
2017-02-26 14:22:16
Mismoodi te inimestega kohtute?Kohtute kohalike jupijumalatega ja heal juhul nende pooltr esile lükatud manulistega,kes räägivad mis ülem käsib.
Võtke ertte,käige läbi kõik need majakesed,viletsakesed,korterikesed,eakad eidekesed,taadiukesed ja küsige neilt NELJA SILMA ALL,mida nad tahaksid ja kuidas tahaksid.Palju aega läheb enne kui vastuse saate,ei nad julge rääkida. Ja võtke vastu need inimesed,kews teie juurde pealinna sõitnud ja rääkida soovivad,teiega,ettep.teha,kurta ja abi paluda.Siis saate õiget sotti,mis toimub. Ja ärge mõelge,et te4ate paremini või ety jätate kohalike jupijumalate hooleks-nii see asi sinnasamusesse läeb.Teie klantsvisiitide kajastus ei huvita kedagi. |