Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Väliseestlastest Trooja hobused

To-VOT-NII  2013-01-23 21:44:20
"Ameerika põlisrahvaste saatusest" !? aga miks nii kaugele kui palju lähemalt võiks rääkida Venemaal elanud väikeste põlisrahvaste saatusest , millised hävitati Venemaa punavalitsuse Stalini poolt .

to to Vaba Mõtte Klubi 2013-01-23 21:18:51  2013-01-23 21:44:36
Väikeettevõtja Marti Helme: ajagem Tallinn pankrotti!
http://www.ap3.ee/article/2009/12/01/Vaikeettevotja_ajagem_Tallinn_pankrotti

to Ants 2013-01-23 21:37:45  2013-01-23 21:45:22
Räägi lahti, mis asi on natsionaalsotsialism!

to To-VOT-NII 2013-01-23 21:44:20  2013-01-23 21:48:28
Stalinistid, leninistid, maoistid ja trotskistid võtsid kultuurrahvaste tegemistest Ameerikas ja Austraalias eeskuju!
Nad juhivad praegu ka EU-d!
http://euro-med.dk/?p=13810

taust  2013-01-23 21:52:33
_ kes peavad meid tooma immigrantide vendluse ja sõpruse kristlikku maailma, et meil ei oleks ema ega isa, vaid vennad ja õed Issandas, olgu või murjanid._

Looži Le Grand Orient de France häälekandja "Humanisme" 11/1982: "Mõisted nagu rass, riigipiirid, sotsiaalsed klassid jne tuleb kaotada, et jääks ruumi ülemaailmsele lõimumisele. See tähendab meie ajastu suurt revolutsiooni, ehtsalt revolutsiooni, mis on meile ülesandeks tehtud". Le Grand Orient de France oli nii Prantsuse revolutsioonide kui ka Suure Oktoobrirevolutsiooni üks läbiviijatest.

punavalitseja  2013-01-23 21:55:22
to To-VOT-NII 2013-01-23 21:44:20

http://svyatorus.com/istoriya/2855-dzhugashvili-russkiy-nacionalizm-nash-opasneyshiy-vrag.html
Stalin vene rahvusluse ohtlikusest

kes on kes  2013-01-23 21:57:51
Kes on Ilves tegelikult?

Pikka aega töötades USA rahastatud külma sõja raadiojaamades, oli Toomas Hendrik Ilves "Vaba Euroopa" ülemus, kes lubas oma juhitud toimetuses aastaid takistamatult tegutseda KGB agendil Riho Mesilasel. Mitmed mäletavad tänini varalahkunud Mesilase kiitlevaid jutte tihedatest suhetest napsisõbra Ilvesega, nende ühistest joomistest ja seiklustest naistega.
Kas NLiidu luureagendi Mesilase pikk ja edukas nuhitöö Münchenis on seletatav ainult Vaba Euroopa raadiojaama eesti toimetuse juhi Ilvese naiivse muretusega ja sõbratunnetega oma joomakaaslase vastu või kaovad niidid Ilvese esivanemate hästi varjatud minevikku ning selle vene-juudi päritolu seikleja näol on tegu ammust ajast Moskvaga erisuhetes olnud mehega, kes polegi sünnilt EV kodanik?
Kui Ilves pole sünnilt EV kodanik, siis ta ei saa üldse põhiseaduse paragrahvi 79 lõige 3 järgi kandideerida riigipeaks! Just seepärast varjatakse kiivalt tema tõelist päritolu.
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=7628

Ants  2013-01-23 22:06:19
Punavalitsejale --kas need väikerahvused Venemaal olid siis suurele Stalinile ohtlikud ,et kõik mahatapeti ? Paistab mõni seltsimees pole vist kuulnud Natsionalsotsialismist -kes siis need " natsid" on ? ja ärge rääkige mingist fašismist Saksamaal fašiste Saksamaal polnud . Kas olete koolis ikka käinud seltsimehed ?

to Ants 2013-01-23 22:06:19  2013-01-23 22:11:51
Mis rahvused tapeti Nõukogude Liidus Stalini ajal täielikult?
Ja räägi siis ka, mis ideoloogia on fašism ja selle erinevusest natsismiga.

Ants  2013-01-23 22:21:22
Võin ka lahtiseletada seltsimehele Natsionaalsotsialismi . Võiks ka nimetada Rahvussotsialism . Hitler tõstis esikohale saksa rahvuse ja sotsialistina riigistas juutide pangad ja kogu tööstus allutati riiklikule juhtimisele .Oskusliku riikliku juhtimisel töökas saksa rahvas ainult 3-4 aastaga muutis Saksamaa peale I ilmasõda kaoses olevast riigist üheks majanduslikult tugevamaks riigiks Euroopas. See on Hitleri teene kõik edaspidine on isejutt . Hitler oskas ka hävitada uuesti kogu Saksamaa . Milline aga jälle on tugevamaid riike Euroopas --tõustes nagu "Fööniks" tuhast .

Ants  2013-01-23 22:32:36
Seltsimehed tahvad teada ja kui viisakalt küsitakse vastan . Neid väikseid Soome-Ugri rahvaid mis hävitati ma peast loetlema ei hakka võin kusagil eksida . Kuid Rahvussotsialismil ja Fašismil on selge vahe--- fašism oli Itaalias mitte Saksamaal . Suur Stalin kes olevat hariduselt ainult kaks aastat kloostrikoolis käinud ja sealt väljavisati, oskas küll oma allkirja surmaotsustele kirjutada kuid tema ei jaganud mis on fasism mis rahvussotsialism . Ja tema oli esimesena sakslasi fašistideks sõimanud kui ta oma "pohmelusest" ülesai ,et sakslased ta üle kavaldasid ja esimesena ründasid NSV Liitu kes oli juba väed valmis koondanud ründamaks Saksamaad .

Jaanus  2013-01-23 22:37:44
to Ants

Hitleri majandusedu tugines USAst saadud finantsabile, mis hiljem ära võeti.
http://thisiszionism.blogspot.com/2005/04/wall-street-and-rise-of-hitler.html
http://www.whale.to/c/funding_of_hitler.html

  2013-01-23 22:41:07
Põhiseadus ei nõua presidendikandidaadilt mitte seda et ta oleks Eestimaal sündinud, vaid hoopis seda et ta oleks sünnijärgne EV kodanik. Sündinud võib olla inimene kasvõi kuu peal aga kui tema vanemad on evimas EV kodakondsust, on ta sünnijärgne EV kodanik ja tal on täielik õigus kandideerida presidendiks. Need kes siin Ilvese presidendiks oleku kahtluse alla seavad, võiksid omal kõigepealt paar eestikeelset sõna ja nende tähenduse selgeks teha. Sünnikoht ja sünnijärgsus EI OLE samastatavad mõisted.

Jaanus  2013-01-23 22:48:30
Antsule

Kas sa ei oska vastata, mis asi on Itaalia fašism ja mis asi on Saksa natsionaalsotsialism?

http://www.whale.to/b/hallett1_b.html
Stalini briti treening
http://one-evil.org/people/people_20c_Stalin.htm
Stalin elas paar aastat ka Vatikanis ja käsu tappa Lenin, sai ta just sealt.
Tema jidiši keele oskus oli NLiidu, Inglismaa ja USA riiklikus saladuseks.

By 1922, the Bolsheviks had won the Civil War, but left the whole country broke. The Rothschilds and the American Jesuit Bankers on Wall Street made a simple offer - they would help fund and bail out new new Soviet Union, providing Stalin was given a key role. Thus on April 3, 1922, Stalin was made General Secretary of the Central Commitee, a post hew subsequently grew to become the most powerful.

In spite of his position, Lenin still sought to thwart the influence of Stalin and in December 1923 it came to a head with Lenin planning to have Stalin finally eliminated. In January 1924, Jesuit Superior General Wlodimir Ledochowski gave the order to Stalin allowing him to kill Lenin and on January 21, 1924, Lenin was poisoned to death at the age of 53.

  2013-01-23 22:50:50
to 2013-01-23 22:41:07

http://www.kesknadal.ee/est/g2/otsing?extra=2&otsiprofiil=2&otsi=Tshistoganov&tyyp=yld

saksa majandusime  2013-01-23 23:06:45
to Ants

http://sauber.50webs.com/kapital/index.html
Nn saksa rahvuslane Hitler võitis ka valimised aastal 1933 välisraha toel!
http://newsland.com/news/detail/id/495261/

Ants  2013-01-24 01:36:06
Teie poolt pakutud interneti "lingid ", milliseid mõneriigi salateenistused internetti topivad pole minule mingi dokument ,seda võite lugupeetud seltsimehed ise lugeda omale . Ja ärge ajage naerma mingi ülisuure finantsabi üle mida Hitlerile pakuti Ameerikast ? Vastupidi juudi pangad püüdsid igati blokeerida ja laostada Saksamaad . Sellepärast riigistatigi kõik pangad Saksamaal ja majandus allutati riigi kontrollile, mina olen lugenud küllalt selle ajastust . Suure autoriteedi rahvahulgas omandas Hitler Saksamaa tugevaks riigiks muutes . Õige juhtimine töökate sakslaste puhul lõi majandusliku õitsengu . . Sõda oli muidugi viga ja liitlasi ei osanud Saksamaa valida . Esimene liitlane Stalin ja Nõukogude Liit oli liitlane kes kohe tahtis alatult Saksamaale "nuga selga " lüüa. Ka Jaapan oma ahnusega saavutas selle ,et sõtta sekkus USA oma tohutusuure majandus võimsusega . See suur majandusabi USA poolt päästis Venemaa armetust lüüasaamisest sõjas Saksamaaga . Ja kas venelased olid tänulikud USA -le ?? Pole vaja vastata kogu maailm nägi seda tänu .

  2013-01-24 01:53:46
Tegemist tüüpilise nõukaaegse ajalookäsitlusega, melnikovide ja tsornajate seisukohaga et Hitler pandi pukki lääne finantsistide poolt et Saksamaa NL sodiks tambiks. Taktikat selle idiotismi levitamiseks on muudetud - see tähendab teooria sõnastust - aga strateegia on jäänud samaks. USA, Suurbritannia ja Prantsusmaa oli halb aga Nõukogude Liit hea ja rahuarmastav. Kogu see internetti paisatav revisionistlik umbluu on teenimas vaid üht eesmärki - tekitada lugejais lääne ja selsete institutsioonide vastu umbusku ja põlastust.

Reaalsus oli aga midagi muud - ilma Stalini abita poleks Hitler iial võimule pääsenud. Seda on ta ka ise kinnitanud, kusjuures korduvalt.

Ants  2013-01-24 09:00:03
Eelkommenteeria räägib õigust Stalinj ja Nõukogude-Liit aitasid Hitlerit võimule ja kas olete unustanud seltsimehed selle . Saksamaal oli keelatud oma sõjatööstus ,aitas "sõber" Nõukogude Liit seal alustati relvade tootmist ja hiljem juba tugevamaks saades "sülitas" Hitler nendele keeldudele . Seltsimehed vaielge nüüd omavahel minul pole rohkem aega --"tõmban uttu"

Ants   2013-01-24 09:30:02
Veel siiski viimane kommentaar enne õhtut -- Jannusele aitähh hea nalja eest ! Suur Stalin elanud mitu aastat VATIKANIS (mida temasugune mägiröövel seal tegi,kas palus patte andeks ) ja see oli kohe RIIKLIK SALADUS NSV Liidus ,INGLISMAAL JA AMEERIKAS ,et Stalin mõistnud seda jidiši keelt . Kahju et Stalin ühtegi muud võõrkeelt ei osanud . Ja Inglismaa ja Ameerika oskasid seda suurt "Riikliku saladust" vääriliselt hoida . Kas ei aja see naerma seltsimehed ja nüüd lahkun teist naerdes .

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Järgmine

Nimi 
E-mail