Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Justiitsministeerium pole õllevabrik!

Ralf R. Parve,      07. veebruar 2007


Eelmisel neljapäeval korraldas Keskerakonna noortekogu Justiitsministeeriumi ees piketi karskusliikumise toetuseks, millega astuti välja Reformierakonna ministri Rein Langi üliliberaalse alkoholipoliitika vastu.
Noortekogu arvates on justiitsminister Langi poliitika Eestile ohtlik, sest see saadab julgustava sõnumi purjus peaga rooliistujatele, avaliku korra rikkujatele - kõigile neile, kelle tõttu kannatavad pered, emad ja lapsed.
Piketeerijatel oli kaasas mängukaru sildiga "Ära enam joo!", mis taheti edastada Rein Langile. Ajakirjanikke suletud uksest sisse ei lubatud. Küll aga pääses koos karuga ministeeriumiuksest sisse noortekogu liige Robert Raudsaar. Tõrjuvalt teatas üks ministeeriumiametnik, et seaduse kohaselt ei tohi minister kingitusi vastu võtta. "See karu on piketi üks osa, see pole kingitus, ja Lang pole üldse mingit kingitust väärt," kõlas piketeerijate-poolne selgitus.
Kesknoorte esimehe Henri Kaselo sõnul ei soovita sellise kingitusega kuidagi vihjata Langi alkoholilembusele. „Kaisukaru sümboliseerib emasid ja lapsi, kes kannatavad alkoholi liigtarvitamise
tõttu meie ühiskonnas kõige enam," ütles Kaselo.

Viimati muudetud: 07.02.2007
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail