Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Tagantjäreletarkus

ELMAR HOLLMANN,      06. november 2013

Jüri Toomepuu nutab 24. oktoobri Õhtulehes kaotatud võimaluse üle mõni poliitkloun Tallinnas võimule upitada. Härra on nördinud sellest, et järjest enam mittekodanikke saab kodakondsuse, samas kui eestlased jätkavad põgenemist oma kodumaalt. Võim Tallinnas on õnneks kindlates kätes, kuid Toomepuu peaks muret tundma hoopis selle üle: miks eestlased hülgavad kodumaa ja siirduvad võõrsile?
 


Andrus Ansip on Euroopa Liidus kõige kauem võimul püsinud valitsusjuht. Samas ka kõige võhiklikum ja saamatum: põllumajandus - üks Eesti riigi alustaladest - on laostatud; rahandus on suures osas antud Skandinaavia pankade hallata, kusjuures kogu saadud kasum läheb maksuvabalt riigist välja (see on enneolematu lollus!).


Nälg ja töötus, mis olid nõukaajal tundmatud, on nüüd sundinud eestlasi oma iidselt kodumaalt lahkuma. Rahva poolt valitud president ei oleks külmavereliselt pealt vaadanud riigi majanduse hävingut, vaid Ansipi juhitud valitsus olnuks juba aastaid ajaloo prügilas. Kuna aga meil on valitsuse soosingus importpresident, kelle teadmised riigijuhtimisest on sama kesised, kui IRL-i poisikestel valitsuses, siis on ainuke lootus, et paari aasta pärast Riigikogu valimiste järgselt saab Eesti Vabariik endale valitsuse, kes on võimeline senise kaose likvideerima ja asuma võitlusse rahva heaolu tõusu nimel.


ELMAR HOLLMANN, Kärdla, Hiiumaa



Viimati muudetud: 06.11.2013
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail