Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Kas KAPO-st on kujunenud KGB agentide katusorganisatsioon?

Laine  2015-02-24 13:14:17
Ka minu terve suguvõsa valib Keskerakonna.Aitab sellest õudusunenäost.

Lainele JAAK  2015-02-24 14:47:15
Mis siis viga kui see üksnes õudusunenägu oleks. Kahjuks on see tegelikkus. Ka see on tegelikkus, et nende elu tuksikeeravate poliitikute ilukõned on nii usaldusväärsete nägudega valetajatelt, et nagu nad isegi juba usuvad oma valet. Kahjuks suudavad nad siiski osa rahvas ära petta, kellel haugi mälu ja jälle usuvad seda mesimagusat valet. President halvustas välismaal Rüütlit, et oli just sellepärast sunnitud presidendiks kandideerima, et kommunist Rüütel teiseks ametiajaks ei saaks kandideerida. Kellel vähegi ausust ja mõtleisvõimet, need meenutagu Rüütli ja Savisaaare teeneid nendel kõige raskematel aegadel ja samal ajal selle õhku täis Ilvese teeneid. Kas silmakirjalikumat ja valelikumat meest veel on kui see kikilipsuga metsakiisu? Ja häbi polegi. Savisaarel pole mingeid teeneid. Suured teened on kommunistidel kes tohutud summad pangast lendu lasi! Panga presidemt ei pea teadma, kuhu kümned miljonid dollarid pangast kadusid ja kohus karistada ei saa, sest mees ei mäleta midagi. Tõesti ordenit väärt teened. Ansip lõi õigusriigi ja viis selle õigusriigi viie rikkama riigi hulka, kuhu ka ise kuulub. Aga riik ja rahvas? Või see suurem osa vaesest rahvast polegi riik? On küll, aga see on teine riik. Riik vajab tugevat struktuurimuutuste remonti. See pea, millest kala mädanema hakkab, tuleb eemaldada. eie saatus on meie endi kätes 1. märtsil. Kas kindlalt vanaviisi või uutmoodi edasi?

  2015-02-24 14:51:57
http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mannik-erakond-kes-suudistab-keskerakonda-ebalojaalsuses-riigile-on-ise-palju-suurem-julgeolekurisk?id=70855493

  2015-02-24 15:10:34
seda me teame et tiblad ja venemeelsed valivad keskerakonda, nii et ma ei imesta Laine sinu valiku üle.

Võin aga öelda, et terve mu suguvõsa ja kogu mu kodutänav lausa jälestab keskerakonda ja valitakse Reffe, sotse, IRLi ja vaba erakonda. Sina ela oma õudusunenäos edasi Laineke- või koli lõpuks oma kodumaale, Venemaal antakse sulle äkki tasuta ühiselamu tuba jne.

  2015-02-24 15:10:41
seda me teame et tiblad ja venemeelsed valivad keskerakonda, nii et ma ei imesta Laine sinu valiku üle.

Võin aga öelda, et terve mu suguvõsa ja kogu mu kodutänav lausa jälestab keskerakonda ja valitakse Reffe, sotse, IRLi ja vaba erakonda. Sina ela oma õudusunenäos edasi Laineke- või koli lõpuks oma kodumaale, Venemaal antakse sulle äkki tasuta ühiselamu tuba jne.

  2015-02-24 21:33:05
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-fotod-ja-video-ekre-provokatiivne-torvikurongkaik-toi-kohale-vene-meedia-ja-natsikutt-zuroffi?id=70870337

EKRE poolt korraldatud tõrvikrongkäiku Tallinnas vaatas pealt ka Wiesenthali Keskuse Jeruusalemma osak. juhataja Efraim Zuroff.

stiilinäitaja  2015-02-24 23:22:14
WASHINGTON — In the decades after World War II, the C.I.A. and other United States agencies employed at least a thousand Nazis as Cold War spies and informants and, as recently as the 1990s, concealed the government’s ties to some still living in America, newly disclosed records and interviews show.

http://www.nytimes.com/2014/10/27/us/in-cold-war-us-spy-agencies-used-1000-nazis.html?_r=1

kaastunne  2015-02-25 00:29:35
to 2015-02-24 15:10:41

Tunnen kaasa, et terve teie suguvõsa on nii haiglase vaimuga ja et teil tuleb kooseksisteerida sihukeste naabritega! Prrr!

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Nimi 
E-mail