![]() Kuidas meie riik kaitseb meid
JAAK
2014-06-21 08:28:33
Aerudega Endlid ja solgi kallutajad on oma arvamuse öelnud. Sain minagi tarkust juurde iseenda iseloomuomaduste kohta. Aga kuhu jäid ülejäänud härrasmehed (nemad ju pole seltsimehed), neid ühe isiku varjunimede all esinemise pseudonüüme on ju palju rohkem kui kaks? Ikkagi uhkem kui neid halvustajaid, splvajaid rohkem oleks, ehk mõnelegi mõjuks tugevamini. On ju Ansip leeninlikku põhimõtet kasutanud oma õigusriigi kordamisega, et mida kauem rahvale valetad, seda enam tekib neid, kes seda uskuma hakkavad.
JAAK
2014-06-21 09:08:55
Mõeldud nendele, kes iseseisvalt mõelda ei oska. Seadusi tuleks luua nii, et nad teeniksid kogu rahva huve, sest riigi huvid peavad olema rahva huvid. Kui meil on riigikogusse raha ahnitsemiseks kokku jooksnud sportlased (neist Nool on ainus tubli mees), joonistajad lauljad, näitlejad ja muud igat masti ebapädevad persoonid, siis on nad ärimeeste ja meile teadmata salaühingute poolt manipuleeritavad. Nii on seaduseloojatel põhirõhk asetatud sellele, kuidas riigikassasse pidevalt rahva käest raha välja pressida. Seda on eelkõige neil vaja endi huvides, et kõrgete palkade, hüvitiste, soodustuste jms. jaoks rahast puudust ei tuleks. Rahvas elas nii vaeselt nagu enne ja ükskõik kust ja kui palju riigikassasse raha laekub, lihtrahvani see ei jõua.
Mis puutub minu riiki petmisse, eiis see on ju muidugu kallutaja, aerutaja veskile vesi. Aus inimene saab aru, et sellise majapidamistööde (lae vahetus kuuril, labidaga kaevamine põõsaste all, sõnniku vedu jms.) tegemiseks kutsutud abilisele ei hakka keegi tasuma mingi lepingu alusel. Kordan see on üks paljudest seadustest, mis on loodud just nende poolt, kellele sina kallutaja idioodi nime annad. Jah selliseid idiootseid seadusi rikuvad kõik need, kes enam ise ei suuda kõiki pisitöid teha, mida nad varem ise tegid. Nüüd ei tohi kodus enam siga ega kana ka tappa. Jahimees ei tohi oma ega hulkuvaid koeri ega kasse hävitada vaid peavad kutsuna loomaarsti, kes surmasüsti teeb- muidugi raha eest. Praegu valitseb kapitalismi põhiväärtus raha meid kõiki. Kui NL ajal toodi pidevalt miilitsasse leitud rahakotte või sõrmuseid ja muid väärisesemeid, siis nüüd...? Küsisin ühelt politsei korrapidajalt kui palju on selliseid juhtumeid praegu? Korrapidaja hakkas naerma ja luges mulle ette selle kohta kap. riigi ropu anektoodi. Mitte ühtegi juhtumit ja naiivne olevat seda isegi loota. Sina solgikallutaja oled ärimehe poeg ja selliseid asju sulle pole räägitud. Sind õpetatakse teises suunas, nagu me oleme siin juba üsna kaua kogenud. Meenutage kuidas kuulsa advokaadi altkäemaksu maksmise saaga lõppes sellega, et see polnud mingi altkäemaks, sest advokaat lihtsalt tahtis oma raha kohtunikule anda. Teisisõnu Harju kohtunike hulgas ei leidunud inimest, kes Mägile silma vaadates, teda süüdi saanuks mõista. Seadused ei kehti vajadusel kõigile. Nii keeldus ka prokurör Püss kriminaalasja algatamisest, sest politsei komissar ei tundnud seadusi ja sellepärast neid rikkudes temal puudus tahtlus seadusi rikkuda. Herman Simm oli loll, ei osanud seda öelda. Heete Simm oskas ja tema vabastati vastutusest, sest ta teatas, et ei teadnud, et tema mehe tegevus on riigi reetmine. Ega siis jurist kõiki asju ka teadma ei pea.
JAAK
2014-06-21 09:24:37
Eelmisel kommentaaril on esimene osa kustutatud või arvuti veal ära jäänud. Kahju, et rahvani ei liigu peaaegu midagi sellest, millega tegelikult meie kap. süsteemi rahareligiooni suured riigiametnikud tegelevad? Kas See noor, rikkumata ja aus kohtunik Kramer koolitati ringi? Talle ju naerdi näkku, et loll, kes raha vastu ei võta.
JAAK
2014-06-21 13:25:17
Meile kõigile juba pikema aja jooksul tuttavaks saanud Kalluta aga, Aeru Endli ja mis iganes pseudonüümide ja nimetute kommentaaridega siin internetis esineja kommentaaride sisutu ja põhimõttelagedad solvangud ja laim, teenivad kindlat eesmärki- alati teemavälist pada ajada ja püüda ebameeldivat oponenti endast välja viia.
Nii tahaksin Kalluta aga ja selleltsamalt ka Aeru Endli nimeliselt küsida, kuskohalt nad minu artiklist lugesid välja, et mina soovin, et riik mind kaitseks? Muidugi tema mõistes konkreetsel teemal minult raha varguse asjas. Minu lugejakirjas pealkirjaga "kuidas meie riik kaitseb meid" on pinnapealne kirjeldus struktuuridest, kes ja milleks on loodud. Edasi lühikirjeldus sellest, kuidas sulid rahaahnuses tallavad jalgade alla oma au ja väärikuse mingite väikeste rahasummade eest. Selleks kasutades ära seda nõrka ja teovõimetut õiguskaitse süsteemi. Ei tekita ju politsei enam kelleski mingit lootust ega usaldust, kui peaks nende abi kurjategijate vastu vaja minema. Minu kirja tegelik ja ainus eesmärk oli kõiki hoiatada, et Andrus Saaroks on suli, kelle suhtes tuleb olla ettevaatlik kui tema teeneid kasutatakse. Näet isegi Kesknädal ei tihanud Saaroksa perekonnanime avalikustada, usaldame siiski niipalju politseid, et see Andruse perekonnanimi Saaaroks on ikka korralikult kindlaks tehtud. Ja mitte midagi enamat ma ei soovinudki. Ka rõhutasin, et politsei ei tööta nii nagu mina olin töötama miilitsas õpetatud. Kui mingit sündmust menetletakse, siis erapoolikuna ja oma tööd tundva spetsialistina peab antud menetleja oma tööd hästi tegema. Kahjuks ka minu tühises raha ebaseadusliku omastamise fakti menetlemises ei töötanud politsei kõigi menetlemisnõuete täitmisel ja täitmata jätmisel mitte just puhtalt. Saan aru, et minu puhul oli ümbrikupalk tühine nendega võrreldes, mida maksavad tööandjad asutustes, kuid politsei peab töötama kõigi suhtes erapooletu aususega. Ka siis kui kannatanuna avaldaja on ise seadusi rikkunud. Muidugi see 20% käibemaksu minul maksmata jäänud riigile, tulnuks odavam kui 250 euro kaotus, kuid selle ausal kombel vormistamine, poleks kuidagi mind selle suli raha ahnusest päästnud teda ausamaks muutmise lootusega, nagu see haigete ajudega Kalluta aga või aerutaja siin ilgub.
Aeru Endel
2014-06-21 14:09:50
Ehk peaks Jaagu õigusriigis sellele ehitajale määrama 25 pluss viis sunnitöölaagrit?
Mida sa Jaak jaurad siin. Endise miilitsana peaksid teadma, et nelja silma all toimunud raha üleandmist pole võimalik kriminaalõiguslikult tõendada. See võis olla nii nagu Jaak kirjeldab, aga võis ka teisiti olla. Sõna sõna vastu. Puhas tsiviilvaidlus. Selliseid asju lahendatakse kohtus oma rahaliste vahenditega, mitte ei koormata maksumaksja poolt ülalpeetavat politseid. See, et Jaagu arvates on tegemist pätiga, ei anna vähimatki õigust mustata nime avalikustamisega reaalset inimest. Jaak pole kohus, kes kedagi süüdi mõista saab, vähemalt Eesti Vabariigi õigusruumis. Väga kitsarinnaline mõtlemine kumab kogu loost läbi - minu õigusrikkumine on täiesti okei, aga teine osapool tuleks kohe vangi panna. Jaak, enne kui tuled siin teisi hukka mõistma - hakka ise ausaks inimeseks. Seadused ei ole valikuliseks täitmiseks - need on eranditult loodud ühiskonna toimimiseks. P.S. Mis kuradi jahu sa ajad siin mingist ärimehe pojast? Järjekordne tõestus Jaagu primitiivsest maailmatunnetusest ja inimeste tundmisest. Ära paku oma fantaasiavilju faktidena.
Brigaadimiilits
2014-06-21 18:12:13
Sa Aeru endel ära valeta! Kui sa ärimehe poeg ei oleks, siis sa ei laimaks Nõukogude Liitu meie kodu- ja sünnimaad!
JAAK
2014-06-21 18:56:41
Kulla Aeru Endel loe palun oma viimast kommentaari mitu korda ja ehk hakkad aru saama, mis imelist jura sa ajad? Sa ei ole ju ometi nii rumal? Miks sa siin sellist lolli mängid? Sa ei ole ärimehe poeg. Kes sa siis oled? Ega ometi siin sellist lolli mängimise eest sulle niipalju ei maksta, et sa ennast üleval pead ilma kusagil tööl käimata? Perekonda sinul kindlasti ei olegi. Millest sa ometi jurad? Mis nime mustamisest? Mida sa aru saad sellest, mida kirjutad? Kus ma olen nõudnud riigilt enda kaitsemist? Kus ma olen süüdistanud politseid või lootnud, et politsei mulle raha tagasi toob? Mida sa välja mõtled? Nojah kui juba siseminister Vaher teatas ajalehe kaudu rahvale, et politsei teab, kes on Narva koolitüdruku Varvara mõrtsukas, kuid ei saa teda kinni võtta, sest tema avastamise andmed on salajased ja neid ei saa kohtule esitada, siis mees sellepärast kõnnib tänaseni ringi ja tema head nime ei tohi mustata, sest teda pole kohus süüdi tunnistanud. Kui ma kellegi nime olen mustanud, siis on temal võimalus kohtusse pöörduda oma hea nime kaitsemiseks. Mul oleks sellest isegi hea meel, sest siis ei peaks mina kohtukulusid maksma. No mis sinusuguse vesipeaga nendest asjadest rääkida, mine tea kuidas sina jälle neist aru saad? Sinu arusaamad ja tõekspidamised ühtivad mõne tänapäeva täissöönud ärimehe vaadetega, kes on endaga rahul ja selliseid minuga juhtunud petmisi peavad edukaks äriks. Nii nagu sina spekulatsiooni kohta oma arvamusi avaldasid. Sa ju tõesta kogu aeg, et miilits sulle ei meeldi ja kõik see mis oli NL ajal, oli halb ja miilits oli kurjategija, kes ei tohiks praegu pensioni saada, kuna ta abistas okupante. No millest me veel sellise idioodiga räägime?
JAAGULE
2014-06-21 22:15:40
to JAAK 2014-06-20 11:30:56
Ega kurjategijate või muude paharettide nimesid tohigi meil teatavaks teha. Kui ehk vaid siis, kui kõik kohtumõistmise etapid on pika aja jooksul läbitud ja kogu asjalugu ammu unustatud. Ka politseivideotes ja fotodel varjutatakse hoolega kurjategijate vm süüaluste nägu - et keegi jumala pärast pahasid ära ei tunneks.
EELMISELE JAAGULT
2014-06-22 09:10:56
Millest mina siis kogu aeg räägin? Maffia hoolitseb selle eest, et kurjategijaid päästa, sest suur osa nendest on ju mafioosod ise. Nii esialgu isegi riigi reetmine oli seaduseloojate poolt karistusseadustikus teise astme kuritegu, mille eest üle 15 a. ei saanud v/k karistust määrata! Samas tapmise eest sai määrata eluaegse vangistuse. Kui paljude inimelude hind võib olla riikide reetmisel Simmide poolt? Nii ka iseloomustas kujukalt maffiat riigireeturite Heete ja Herman Simmi kuritegude menetlemine. Kes menetles ja kuidas premeeriti mafioosot, kes üle tosina aasta võimaldas reeta ega reageerinud isegi saadud avaldusele Herman Simmi tegevuse ja joomingute kohta soomlastega töö ajal oma kabinetis. Rida seadusi ju sedasama kurjategijate varjamist kaitsevadki. Kasvõi see 1995.a. vastuvõetud seadus, millega kaotati õiguskaitse organitel seadusega ettenähtud tähtajad kuriteoavalduste kontrollimiseks ning kuritegude menetlemiseks. Minu silmade all viskas vanemuurija Heino Valliste kriminaaltoimiku naeratades seiffi ja lausus, et nüüd võibki see sinna jääda, kuni kuriteo aegumiseni. Muidugi kes maksab, see jääb alati õigeks meheks, sest tema kuritegu ei kohustanud seadus ju menetlema. Meie riigis ju valitseb ja mõistab õigust raha ja ainult raha. Aega küll, teatas uurija, sest tema uurivat prioriteete silmas pidades. Seda juttu võiks kaua jätkata faktide pinnal, aga see nõder aerutaja või solgikallutaja või kelle iganes nime all esineja leiab ikka, et Jaak mõtleb ise kõik välja.
TO BRIGAADIMIILITS
2014-06-22 12:15:32
No kes see Kalluta aga siis tegelikult on? Siin ta ainult ründab kõiki, kes temale ei meeldi. Ei meeldi need, kellele miski NL aegadest meeldib. Ei meeldi miilits ega tollased seadused. Nagu lugeda võisime tema kommentaaridest, peab ta spekuleerimist edukaks äriks. Ise ta siin esineb kummaliste ja täiesti sisutute ja teemaväliste kommentaaridega. Täiesti võhikuna esines ta spekulantide teemadel. See kinnitab veelkord tema lähedust ärimeestele. Isegi aktsionäre spekulantideks nimetamine on naeruväärne ja kinnitab kui rumal mees see tegelikult nendes küsimuste on. Põhiliselt on nende vastu, kes avaldavad seaduserikkumisi valitsuse või võimu koridorides. Ta on igati kaitseingli rollis siin just kehtivat olukorda igas ilmingus ainult õigustama ja kiitma. Samas ei saa selline neljakümne aastane mees kuidagi kusagil tööl käia siin pidevalt esinedes. Muidugi kui see kummaline Kalluta aga õigust rääkis, et 1989. a. oli ta 16 a. kui pimesoole põletikuga haiglasse sattus. Sellele edaspidiseid aastaid juurde liita ei tee kellelegi raskusi, et selle anonüümiku vanust praegu teada. Ometi ei kiida ta tollast arstiabi, kus ta voodipäevade eest ei pidanud maksma, nagu praegu.
Ärimehe pojana ilmselt Kalluta aga rahast ei räägi. Jaagu peale see mees pahandas, et Jaak teda töötuks nimetas. Ju siis selle veidriku anonüümiku töö on tõepoolest see, mida ta siin kogu aeg väsimatult teeb? Uskumatu, et meil on nii rumalaid salaühinguid või mis iganes, nähtavasti parempoolsete hulgast, kes sellist lolli palkavad ja ka ei märka, et ta ju on ammugi kõigile naerualuseks muutunud?
Marko
2014-06-22 13:31:55
Mina oleks küll Andrus S. asemel selle hullu Jaagu kohtusse andnud kasvõi nime mustamise eest. Kedagi ei või süüdi tunnistada, enne vastava kohtumääruse langetamist!
Aeru Endel
2014-06-22 15:20:17
Jälle see Jaak räuskab ja peksab segast. Millal küll endine miilts ja okupantide käsilane saab aru, et Aeru Endel esineb siin Aeru Endli nime all. Mul puudub vähimgi vajadus pseudonüümi muuta. Raiu see omale pähe.
Veel Jaagule, ma ei ole ärimehe poeg (isa oli laeva kapten ja ema raamatupidaja - mõlemad juba ammu pensionil), mina toidan ennast ja oma peret ise. Ära oleta, kui sa inimeste tundmises olen nii nõrk. Ausalt, sa ajasid mind seekord vihale!
JAAK
2014-06-22 15:29:16
Oi ullikene aerudega Endel või mina ajasin su seekord vihale? Ja varem polegi ma seda teinud? No siis on lootusi, et annad mind kohtusse sinu hea nime mustamise pärast. Sina toidad oma peret ise! Peret? Nii siis sellise tööga siin!!?
UUDISHIMULINE
2014-06-22 17:02:26
Kas isa oli sellise laeva kapten, mida aerudega sõuti? Pensile minnes jättis aerud Endlile.
Miks see Jaak Aeru Endli vastu nii viisakas ei ole kui Aeru Endel ehk Kalluta aga Jaagu vastu alati on? Loe Jaak seda viimast Aeru Endli kommentaari. Nii armastusväärselt nimetab ta sind ja sinu endist ametit. Huvitav milline sellise perekond saab olla? Kus ta siis perele ja endale leiba teenib, kui mitte provokaatorina siin? Ta ei ole tõesti normaalse aruga. Muidugi mis õigusega Jaak avaldab varga nime Andrus Saaroks? Mis see ekslikult teise raha omastamine ja valetamine ei ole võrreldav vargusega? Kui nii, siis tema nägu ja nime tuleb varjata, nagu see supersuli aerude või solgiämbriga- vahet pole, enda nime varjab. Üks ja sama paadunud ja moraalselt laostunud pätt paljude erinevate pseudonüümide all ja vahel ka nimetute kommentaaride esitaja.
BRIGAADIMIILITS
2014-06-23 01:54:25
Ega see praegune riik on üldse jube ja väga raske on siin elada, maksa aga raha igele poole. Küll NL ajal oli ilus elada, ma olin lihakombinaadis tööl ja küll sealt sai ilusat liha, maksa vaheliha, kõik valitud tükid, kes see kehva virutas. Me viisime koguaeg ühele arstile siga ja saime eht spirti, korra ma oli juba maru täis ja naine hull vihastas ja viskas pudeli pliita alla, oi hullu kus käis laks pliital raud maas ja ülemised kivid lahti, mul uus krempliinpintsak, mis ühelt joodikult sai ära võetud rikutud, käised sulanud, hea, et maja põlema ei läinud. Läksin siis majavalitsusse, siis ei käinud keegi sulide juures. Tegin juhatajale kaks konni ja järgmine päev olid mehed köögis, kõik tehti korda ja maksuta, pudeli viina andsin mördiööbikule. Eks ma majavalitsejale kah vahel vorsti, liha ja maksa olin viinud. Vot oli ilus ja aus elu, mingile halturtsikule polnud vaja maksta, riik hoolis! See oli kõik enne Laari ja Antsipit!
eelmisele
2014-06-23 08:33:10
See oli enne Laari ja Ansipit. Nemad ju siis seda head elu õppisid ja tõid meie uude riiki kaasa. Sellepärast nad mõlemad elavad ka siin niisama hästi kui siis. Brigaadimiilits, mina ka töötasin Võhma lihakombinaadis, vorsti tsehhis kondistajana, mis töötas kolmes vahetuses ööpäevaringselt, andiskohutavalt toodangut. Nii suur tooraine pakkumine oli sügiseti eriti, et ei jõutud kolhoosnike talumeeste loomi vastu võtta ja tuli järjekorda panna. Kuhu see suurtootmine kadus seltsimeeste Laari ja Ansipi uues riigis? See kõik kadus ausasse ja edukasse ärimeeste kukrutesse, kellest on saanud auväärsed miljonärid. Laar sai juudimiljonäri Miltoni katsetuste eest miljonites preemiat Eesti põllumajandusest talupidamise hävitamise eest. Nüüd veavad lihakombinaadid välismaalt endile tooraine. Muuseas sa Brigaadimiilits unustasid eriti defitsiitse toodangu nimetamata- viiner. See läks, nagu täissuitsu vorstid ja peekonid, kõik Moskva ja Leningradi . Viinereid anti vahel valijate valimiste ajal valimispunkti meelitamiseks. Olid tõesti ilusad ajad. Lesisid kaks kuud haiglas. Võtsid kahe kuu palga täies ulatuses välja ja haigla ei koorinud mingeid vooditasusid. Poest ostsid normaalse hinnaga seda muidugi mida letile oli pandud, ja ei mingit riigipoolset koorimist igasuguste maksudega. Miilitsas oli kõnekäänd, et kui sa nii loll oled, et hakkama ei saa oma töös, siis mine GAIsse ehk autoinspektsiooni. Sauaga vehkimine ei nõua just erilist väljaõpet. Piisab autojuhi lubadest. Nüüd kuuleme meediast, et politsei põhitöö ongi see, mida teeb liikluspolitsei roolijoodikute püüdmise ja trahvide koostamisega. Kauplsed olid Kalur, Meritäht ja neid kalapoode oli veel, kust said alati osta värsket kala. Haug 90 kop. Lest, ahven tursk 45 kop. Nüüd on need lõpmatult kallid kalad. Mäletan, et püüdsime revolvri pühade ajal 7. 8. nov. Saaremaal niipalju haugi- üle saja kilo kahekesi spinningutega. Pakkusime 50 kop. kilo müüa teel koju elanikele. Keegi ei soovinud, sest kala oli poes nii odav, et kõik olid kalast kõri auguni täis. Õige Brigaadimilits. Õieti ütles laul et nõukogudemaal on hea meil elada, hei meie kodu meile armas ta. Uhkelt me punalippu kanname töö ja hool meid kiidab igal pooll. Seda laulu tuli meil juba pioneeridena laulda. Kahjuks kõlkus sellel ajal see imeline Kalluta aga või Aeru Endel siis alles oma isa munakotis ja räägib seda, mida temale ette luuletavad tema ärimehest vanemad.
Kalluta aga
2014-06-23 09:52:35
no küll JAAK alles vahutab!
Eks ta ole - kui ise suli, siis proovib teisi siin surnuks rääkides ja muidu lollusi ajades vett sogada, et enda tatiselt varguselt tähelepanu eemale juhtida... Ma olen seda alati teadnud - JAAK räägib maad ja ilmad kokku, järelikult valetab!
JAAK
2014-06-23 10:55:51
Nüüd siis Aeru Endel otsustas vahelduseks Kalluta aga pseudonüümiga esineda. Vahet pole. Sinu veidrustes ja kommentaare lugedes ka nõrgas mõistuses ei kahtle enam keegi. Sinu väide, et mina endise miilitsana peaksin teadma, et nelja silma all raha üleandmist ei saa kriminaalõiguslikult tõestada. Esiteks see kallutaja lause ehitus jätab järjekordselt nõrga mõistuse omanikust selge ettekujutuse, et ta ei tea ise ka mida kirjutab. Raha üleandmine nelja silma all? Raha üleandmine? Loe ise veel oma kommentaari. Miks peab raha üleandmisi keegi tõestama? Tõestama peab mitte raha üleandmisi vaid kuritegu, milleks on ka võõra raha teadlik ja tahtlik omastamine. Miilitsana ma olen õppinud seda eriala niimoodi, et ei ole ühtegi kuritegu, mida pole võimalik avastada. Muuseas selle Andres Saaroksa käitumine viinuks selle pettuse avastamiseni seda teed kaudu, et ta mulle valetas, et andis panka 350 eurot, mille minult sai ja seal ka selgus, et raha rohkem polnud. Kirjutasin sellest oma avalduses politseile. Muidugi Saaroks mulle valetades ei aimanud, et sellised valed tulevad kontrollimisel välja. Nii politsei kontrollis ja panka oli Saaroks andnud 550 eurot, jättes 50 endale koju tarberahaks. Muidugi, nagu prokurör uskus igasuguseid reffide luuletusi ämma rahadest mustades kilekottides, nii miks ei pidanud politsei uskuma seda luuletust, mida Saaroks neile esitas. Politseid ei huvitanudki tegelik tõde, sest minu ja Saaroksa vahelist vastastamist ei toimunud selle selgitamiseks, miks ta mulle valetas. See raha ei ole nii suur, et paanikat tekitada, kuid sellise inimese eest soovisin kõiki hoiatada, kes niimoodi raha nimel oma au, väärikuse ja lugupidamise enda ja isegi invaliidi vastu porisse tallas.Kahjuks leppis ka Kesknädal perekonnanimes ainult tähe avaldamisega, kartes andmelaitse seadust. Küll onkurjategijate elu heaks muudetud. Neid ei avastata ega nendest ei teatata rahvale. Ikkagi väärikad inimesed.
Sinu aerutaja ja kalllutaja ilge ja mõttetu solvamine ei muuda siin midagi muud kui veelkord näitab kui rumal, labane, õel ja nõrga mõtlemise ja arusaamisega sa oled.
JAAK
2014-06-23 11:26:48
Lugupeetavad lugejad, kes te olete vabad eelarvamustest, kompleksidest ja ruineerimata minuvastastest kuulujuttudest, erapooletud ja sõltumatud, palun lugege Kesknädalas lugejakirjas "täna 65 aastat tagasi", Edasi 26. märtsil kell 14. 46. 08. Aeru Endli kommentaari. kell 16. 01. 34, kus minu õigusteadlane pidavat valetama rohkem kui me arvame. Minu õigusteadlane? Aerutaja on nii segi, et juba Jaagul on õigusteadlased?
Nüüd jõudke käesolevate kommentaaride juurde, kus 22. kuupäeval kell 15. 20. 17. Aeru Endel teatab, et ma teda väärikat inimest vihastasin sellega, et nimetasin teda ärimehe pojaks! Mina muidugi ei pidanud tema "meelitavate" laimude ja solvangutele, mitte vihastuma vaid head meelt tundma?
TO KALLUTA AGA
2014-06-23 11:47:38
Kalluta aga arvates on Jaak suli, sest ei maksnud koduabilisele teenustöö eest riigile käibemaksu. Kas selliste väikeste kodudes tellitud abitööde eest keegi ka on käibemaksu maksnud? Iga töömees saadab sellise lepinguga vehkiva peremehe pikalt ja lahkuks. Sa Kalluta aga oled tõesti täiga metsas oma mõistusega. Suur viha kehtivate valitsejate ja võimurite kritiseerijate vastu ei lase sinul iseenda vastugi aus olla. Kas sina Jaagu olukorras oleks teisiti toiminud? Aga parem ära ütle, niikuinii valetad.
|