Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Kes lõhub Keskerakonda?

54 aastat parteitu(lihtreamees)  2016-03-30 22:23:27
Major, toobal ongi "toobal" omas "headuses" ja isakese kaitsva vankri taga. Las pojake tunneb elust mönu ja täiega. Anaalidesse läheb ikka vääramatu jõuga, sults kinnistab kriminaali vast laulu sisse ka. Aegade taguselt on tuntud tõde-s...t ujub alati pinnale.

hästi öeldud  2016-03-30 22:29:07
sass 2016-03-30 20:13:41
Savisaare loengut olete vaadanud, mille ta Moskvas ette rögises? Mees ei tunne enam ÜHTEGI numbrit, kas siis kui kõrvalt ette öeldakse. Väärile juht sellele kohukeste erakonnale.

Peeter  2016-03-30 23:25:17
Lõpetage Keskerakonna lõhestamine ja viha õhutamine Toobal, Lenk, Kotka, keegi Ivanova, Repinski jne jne jne!!!

Müürilõhkuja  2016-03-30 23:37:48
Jüri ja ambiktsioonika naise Kadri tegevuse põhimõte on sellest,et keskerakond ära hävitada sisemise lõhestamis poliitikaga.Nende lõhestajate seljataga on kogu valitsuse meedia ja siiski ka kultimultid läbiviivad välis isandad.

oPossum  2016-03-31 02:25:26
Ehk polegi see nii halb, kui Keskerakond poliitiliselt areenilt kaob. Tekib ehk selle asemele ükskord meilgi sarnaselt Süüriale oma mõõdukas opositsioon!

kriibu  2016-03-31 07:15:41
Nüüd suunas Savisaar Toobali erakondade rahastamise järelvalve komisjoni. No tule taevas appi! Kriminaal?! Võltsimises süüdi mõistetud?! Inimene, kes Keskerakonna rahaasjade segaduse kaasosaline?! See on ikka nii kõrge kaarega riigi kodanike, riigi kui institutsiooni ja seaduste peale kusemine, et enam kõrgemat kaart vist teha ei annakski. See on rõveduse tipp. Loodetavasti on teie reiting pärast seda jäävas languses, sest ega kõik teie valijad nüüd ka pimeusklikud ei ole.

Viimane aeg  2016-03-31 08:26:52
Pr.Reinde, ehk saate nüüd isegi aru, et viimane aeg on sulgeda KN igasugustele sopakallutajatele, majoritele ja kriibudele.Te olete isegi viletsas seisus, miks siis lubate end ikka veel nõrgestada nende klikikaabakate propaganadaga?
Toobal on tubli poiss, tema süüdimõistmine oli järjekordne KAPO-kliki naljamäng, kus sääsest tehti elevant, samal ajal rollotajad ja Estonian Airi ning VEB-fondi vargad on õiged mehed.Lõpetage kraaksumine, kaabakad-muud sõna on teie kohta raske leida, KN risustajad.
Veel, Pr.Reinde, koos KE päästmisega on aeg ka KN-s võtta kasutusele karmimad abinõud.Teie nutulaul MK-s koos Lenkiga ei aita teid.Kaua võib?

to Viimane aeg 2016-03-31 08:26:52   2016-03-31 09:15:53
Lisaksin sinu hingestatud etteastele veel, et Toobalil on lisaks kõigele veel ...hea süda.
Noh...egas siis midagi...

Psühhiaater  2016-03-31 10:32:39
Ohmoon on õite leili läinud. Jaurab juba karmimatest abinõudest midagi. Tore on - vähemalt parteilist njuhhi pole seltsimees veel kaotanud. Nii peabki. Tak deržatj, tovarištši!

Freedom to Tobul  2016-03-31 10:38:59
Nagu faschistid tahtsid 1972 aastal tappa Angela Davist, nüüd siis mõrvarrapsud Tobu-li kallal.

õigus  2016-03-31 10:50:17
Käed eemale ausast iluspoiss Toobalist!
No pasaran! Ükskord tolbajoobal võidab nii kui nii!!!

Geymar Glohmar von Ukselenck  2016-03-31 11:37:25
Tooga raha kilekottides Lilleküla poe taha taarapunkti juure. Võtan vastu iga kell.

  2016-03-31 12:40:20
KE lõhub kõige rohkem Savisaare jäärapäisus, ahnus, panuse tegemine mitteeestlastele ning tema tallalakkujate agressiivsus nende KE liikmete vastu kes tahaksid näha erakonda eestimeelse parteina aga mitte putinliku ühtse venemaa allharuna. Ning ses kogu see lõhestumise probleem seisnebki.

eestlane  2016-03-31 12:42:17
Ma ei saa sellest Lengi jutust üldse aru selles puudub ju igasugune loogika ,saagu juba sellest kaotusevalust juba ükskord üle lõpptulemus jääb ikkagi samaks 14-12 Simsoni kasuks.Ja mis puutub sellesse valitsusse mineku juttu siis oli ju Karilaid see ,kes oma viimases kirjas tahtis hirmsasti valitsusse minna ja lubas kõik uksed Stenbocki majas maha lüüa.Igaljuhul Simsoni poolt väga õige lüke ja palju edu talle jätkaku samas vaimus.

  2016-03-31 13:39:42
Lenk lihtsalt teab et tema poliitiline karjäär lõpeb ühes Savisaare poliitilise karjääriga.

Kalluta aga  2016-03-31 13:50:33
2016-03-31 13:39:42
----Lenk lihtsalt teab et tema poliitiline karjäär lõpeb ühes Savisaare poliitilise karjääriga.----

Sa vist pidasid silmas ikka klounikarjääri?

Kalluta aga  2016-03-31 13:54:28
Psühhiaater 2016-03-31 10:32:39

Seda on tõesti "huvitav" jälgida kuidas omaan üha pöörasemaks ja radikaalsemaks läheb.

Möödunud lehenumbris kommentaariumis tahtis ta juba kõiki kes moosest ei kummarda vangi panna ja sunnitööle saata. Ühesõnaga - kõik need 75% Eesti rahvast kes kesikuid ei valinud.

  2016-03-31 15:27:27
Pidasin silmas just Lengi poliitilist karjääri. Sest vaadakem: kui savisaarlusele tehakse lõpp KE tipus, tehakse sellele lõpp ka TTV-s ning Keskädalas. Riigikogus võib ta ju edasi olla ent kellena? Kõikide, kaasa arvatud enamuse omaenda fraktsioonikaalaste poolt põlatu ning nurkasurutuna. Mis peaks aga ühe poliitiku või õigemini propagandistist politikaani jaoks olema hullem kui sattumine täielikku isolatsiooni? See isolatsiooni sattumine ongi tema jaoks tema poliitikukarjääri lõpuks.

Stakan K.Butõlkin  2016-03-31 16:30:51
Tuli ära 2016-03-30 17:52:43

Ma muuseas viina ei joo. Mõttetu, maitsetu jook. Rummi ja gin-i ka mitte eriti hea meelega.
Alkoholi ma põhimõtteliselt ei joo vaid tarbin-maitsen mõõdukas koguses(mitte purjutades)
Ma ei saa joomist endale lubada vkuna pean praktiliselt iga päev autoga sõitma .
Ma tarbin nt. gurmee õlut(IPA-sid, ale tüüpi õllesid jne), veine, tequilat, iiri viskit, single malt soti viskit, maisi( bourbon)i viskit,calvados-i, brändisid konjekeid.
Majorile(50 a parteitu) ka:Kust sina tead ehk on Toobal Jumala palge ees kõige õigem eestlane üldse?
Ega see EW Riigikohuski ole viimase instantsi tõe kuulutaja.Ka seal töötavad kõigest ekslikud inimesed. Kadund Tartu Linnakodanik Tiit Veeber(olen temaga tööalaselt kokku puutunud, rahu tema põrmule) oli ka kõigis kohtuastmetes meil süüdi mõistetud n.ö. kriminaal aga ta sai Euroopa Inimõiguste kohtus õiguse.
Kahtlemata tikume, me , suur osa opositsiooniliselt meelestatud inimesi tõlgendama ja kahtlema kõiges mis valitsevad ringkonnad teevad.Põhjust on selleks nad ise andnud: ka õiguskaitseorganid on liiga kaua olnud ühe poliitilise suuna n.ö. mõjuväljas ning kogu süsteemi kallutatus on ilmne.
Meie õigussüsteemi inkvisitsioonilisust möönavad ka tunnustatud ja erakondlikkusest väga kaugel asuvad tippadvokaadid.
See mismoodi on KE poliitikuid alates Panovist "näidishukatud" -on muutunud juba mingiks kohalikuks kolklikuks tragikomöödiaks. Mina ei saa selles kontekstis Eesti riiki eriti tõsiselt võtta. Ma arvan, et see Eesti on kläbi kukkunud ja tuleb teha teisti. Teistmoodi Tegelikkusega Eesti. Liberaalsem ja hoolivam.
Mina sellist n.ö. ülelegaliseeritud ja puist riiki kus inimesed ei suuda maksta õigusabiteenuste eest, ei suuda advokaate palgata ega trahve maksta ja mis rullib teerullina üle lihtkodanikest-kus pool elanikkonda on kriminaalideks tehtud-ei tahtnud.
Enamuse arvamusest ei tea sina (ega ka mina mitte) sittagi.Toimuvad poolpimedad ja põhiseadusevastased e-hääletamised .Millal toimus viimane referendum?
Kui reitinguid vaadata siis ainuüksi KE ja EKRE toetusprotsendid on kokku 45. Vabaerakonna toetajad on ka opositsiooniline e.kokkuvõttes: enamus -üle 55% küsitletuist soovib teistmoodi tegelikkust..

Väga  2016-03-31 17:27:41
paljud,tuttavad inimesed on siia juttu ajama kolinud.Eks kõigil ole oma missioon ka siin.Kes kaitseb keskerakonna ideaale ja tema ideaalide kandjat hr Savisaart,kes jällegi haistab raha lõhna ja jookseb selle järele kogu elu.Ega inimese loomus ei muutu,see jääb käima temaga kuni elutee lõpuni.Keskerakonna häda on selles,et temal ei ole raha millega võimu ja kaastöötajaid omale osta,põhjusel,et ta ei esinda ainult rikkurite huve ja kuna reeturite tiivale pakub võim raha siis kes see ütleks rahast ära.Peab tunnistama,et raha järgi joonduvad inimesed ei ole rumalad aga kas ka ausad.Kahte jumalat teenida ei ole võimalik sest nad eitavad üksteise olemasolu.

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Järgmine

Nimi 
E-mail