Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jüriöölased ajasid Partsist kurje vaime välja

Poliitproff  2013-04-24 22:02:37
Ära rohkem peale vøta,te olete joomise poolest euroopast kuulsust kogunud!!

tähelepanek  2013-04-24 22:34:34
kuidas ikka ON SELLE KLANDORFI RAHAPESUGA. mEES JUBA VANNUB KUI KEEGI TÕDE TAHAB TEADA. Ju tal ikka sdüdametunnistus pole puhas. teada see politseiniku värk. Ei saanud ta politseis hakkama ja ammugi abilinnapeana. vaadake ise kuidas linnas aukude parandamine visalt liigub, linn tolmab nii et hingata ei saa ja seejuures koos Sarapuuga ainult kiidavad ennast.

soovitus  2013-04-24 22:35:27
poliitproffist värdjas. Jää kord juba vait!!

  2013-04-24 22:38:32
Kas nüüd endise vaagija nime all on hakkanud pommima siin Poliitproff. On oma imagot muutnud ja laseb edasi, maksab muidugi Tallinna maksumaksja palka linnavalitsuse kassast. Hirmus äpardunud mees nii kirjas kui teadmistes. Eelmine on õige soovitus!

tallinlane 68 aastat  2013-04-24 22:40:29
See ju mõni linnavalitsuse referant või nõunik, kes muud ei oska kui Savisaare ja abilinnapeade käsul kommida kesikute "heategudest" ja ülistada linnavalitsust!

@£€  2013-04-24 23:22:55
Ha ha haa kas laasi püüab demonstreerida et ta ka köva mees on?
nõme

@£€  2013-04-24 23:44:18
nozudest tuleks sõnnikussonkimine välja loitzida, ehk aitab siis

Poliitproff  2013-04-25 01:34:19
Diagnoos:Nørk Närvikava-soovitav teha midagi,millega Hakkama Saate....MITTE MINGIL JUHUL MØTLEMISEGA,SEE ON TEIE VÄIKESELE AJULE LIIGA SUUR KOORMUS!!!

vaat nii!!  2013-04-25 05:37:36
vaadake, kuidasPoliitproff, solvab viimases kommis kõike, kes siin kommivad. ON SEE KESIK VÕI TEISED INIMESED. PEAASI, ET EESTLANE. Kõige tähtsam, et saaks halvasti öelda. Täpselt nii, nagu eile Klandorf linnavalitsuse pressikonverentsil.

Tase  2013-04-25 07:48:14
Siin oma arvamust avaldavate kommenteerijate hulgas on kindlat ülekaalu hakanud saavutama KE-vastased, räigelt vihkavad tüübid.Kes teab, võiks arvata, et nii mõnedki neist, ehk isegi paljud, on vastukaaluks Tallinna LV mõnele kommenteerivale ametnikule paisatud refikontori poolt siia sõimu ja laimu levitama.Kui palju kordi on teile soovitatud: minge ja kommenteerige PM-s või Delfis, mis on teile südamelähedasem.Kuid kuna olete siia tulnud-jäänud ja öelnud, et KN on sopaleht, mida keegi ei loe, siis tundub asi väga kahtlane.Kui keegi seda lehte ei loe, siin saab naerda jne, siis miks ikkagi olete siin soppa levitamas?Kirjutage sellises keeles ka Delfis ja teid kustutatakse sealt, erandiks vaid Edgari ja KE sõimamine.Te olete haledad, kulla sõimlejad!Agoonia teis kasvab, sest Tallinnas võimu haaramine muutub teie jaoks üha ähmasemaks.Alles eile kirjutas kuskil klikimeedias keegi Laine Randjärv, kes tahab Tallinna linnapeaks saada!!!, et Tallinn "tuleb vabastada".Temale sekundeeris keegi Ivo Rull, tuntud libe refikirjasolkija.Kellest või millest tahavad nad Tallinna vabastada?Randjärv püüdis talle omase juhmusega seda seletada, kuid sajad kommentaatorid naersid ta välja.On ju neil veel selgelt meeles, kuidas Laineke Neeme Järvit kangutas või kuidas ta laulupeol ennast naeruvääristades dirigendilt kepi haaras ja ise koori ees vehkima hakkas.Ja selline tahab Tallinna linnapeaks saada!

=hääl K.-Nõmmest=  2013-04-25 08:22:11
mitte KE vastased vaid KE-s olevate MÕNINGATE SUBJEKTIDE VASTASED; need loomult teiste tugevate tegijate selja taga varjuvad haletsusväärsed tüübid, kes PASSIIVSELT-SALAKAVALALT OOTAVAD OMA VÕIMALUST ÄSSITAVAD RAHVAST PROTESTIMA

see on nii  2013-04-25 09:33:11
Valitsuse propagandatorud sündmusest pigem vaikivad või siis annavad teada kui Keskerakonna valimiseelset üritust.Justkui oleks eestimaalaste elujärje pidev langus ainult ühe erakonna rida.See on juba tõeline ajukramp!!

to eestlane  2013-04-25 09:37:34
Ja selliseid on nii väikese rahva hulgas.Ilmselt on sellel isandal või emandal laialt raha käes või pensionärina on pension ainult kohvikurahaks.Kui endal oleks käekõrval näljast nuttev laps, siis milliseid kohti too subjekt soovitaks rongkäigust osavõtjatel külastada

Huvitav  2013-04-25 10:08:34
oleks teada, kui palju võimuliidu ametnikke on siin kommenteerijate hulgas, Kui lugeda kommentaare, siis tundub, et enamus neist on siiski võimuliidu kommenteerijad. Aga meie meedia sellest ei kirjuta. See näitab, et meedia ei ole objektiivne ja erapooletu

Urmas  2013-04-25 11:40:16
Kesiku maailmavaade ongi selline - ei toeta kesikuid, järelikult refi palgaline. Ainult must-valge maailmavaade.
Kas selle peale ei tule, et tavaline, aus tööinimene, kes teenib 500-600 euri kuus võib ka kesikuid põlata. Põhjust selleks on ju piisavalt - peamiseks põhjuseks siiski kesikute juhtfiguurid, eriti Edgar ise.
Kui TV3 reporter küsis savipätsi käest, et mida tema oleks teinud elektrihinna alandamiseks oli vastuseks ainult mökkmökk ja kõigi vastaste sõimamine.
Mida siis meedial sellest kirjutada kui jumal ise midagi tarka vastata ei osanud.
Muuseas - kujutan kesikute ruigamist kui ma peaksin tegema savika topise ja minema seda avalikku kohta mõnitama. Mitte et ma Partsust midagi peaks - Parts on sama vastik ja loll nagu Savisaargi.

Poliitproff  2013-04-25 12:40:22
See on Soovituse taolistele ja SEE OLIGI SOOVITUS!!!"reporterile"ütles Savisaar,et tema polex el.hinda tøsta lasnudki!!Osadel siin ju ongi Midagi Viga(vt.mu eelm.komm)et køigis Hädades Kesikuid süüdistate!

  2013-04-25 17:21:28
Kas Poliitproff oli see sinise silmaga haisev ja vine all bomž, keda telkus seal "vaimude väljaajamisel" näitas? Sellised on pudeli õlle eest kõigeks valmis.

Ütles  2013-04-25 19:37:50
Nii ütles Ülo Vooglaid:

“Kas Eesti rahvas üldse väärib oma riiki, kes on
 nii hoolimatu, et laseb endaga manipuleerida ja ei tee väljagi, kui nn juhtkond otsib võimalusi iseseisvusest vabanemiseks, kes on nii sõge, et laseb oma keele sassi ajada, kes on nii rumal, et ei leia võimalusi oma kõige kallima vara – ande avastamiseks, hoidmiseks ja rakendamiseks kodumaal, kes on nii lodev, et eelistab võitlusele meelelahutust ja meelemürke, kes on nii ükskõikne, et jätab rahvuslikud aated unarusse, kes on nii laisk, et ei viitsi pingutada selleks, et jõuda tasemele, kus oleks reaalselt, ehedalt, mitte mängult, osaleda oma riigi rajamises ja hoidmises, kes on nii kõrk, et ei õpi nende rahvaste kogemustest, keda polegi enam olemas, kes on nii saamatu, et talub ametikohtadel isikuid, kes alatasa valetavad ja teenivad võõraid huve.

Eesti on kriitilisel teel”.

Poliitproff  2013-04-25 19:58:11
Nimetu,kui proovid Vaimukas olla,siis PROOVIGI....!Møtetu Tegelane!!!Perses Riigi AU JA UHKUS!!

Edward neljas  2013-04-25 19:59:45
ETS! Kas Sinu jüngrid on vaimuhaiged. Tegite Partsi solvamisega endale suure karuteene.
Häbi! ETS! Sa oled tõesti hull!

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Järgmine

Nimi 
E-mail