Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

IRL üritab küsitluse abil võita valijate hääli

Kohvi fänn  2014-11-26 08:31:51
IRL on üldse jube- nagu fasistid kohe! Nemad ei salli meie sexiorientatsiooniga inimesi! nende pärast ei saa poisid omavahel abielluda ega mõnu nautida! Ärge selliseid valige!

viive  2014-11-26 09:28:54
Kas tõesti leidub veel inimesi, kes usuvad IRL-i lubadusi, mida nad kunagi ei täida. Nende tegelik valimisplatvorm on laim, vassimine, vihavaenu õhutamine. Selles suhtes nad jätkavad endisi traditsioone.

DJ  2014-11-26 09:33:17
Mul on meeles ühe vana inimese meenutus sellest, kuidas Laar käis hooldekodus ühe näitlejannaga koos rahvaga vestlemas. Hooldekogu inimesed küsida midagi ei saanudki, olid kohal mingid võõrad, kes paberi pealt lugesid küsimusi.

ats  2014-11-26 09:33:26
Ka KE-d ei saa usaldada.Seal on mõned kriminaalid ja füürerist ei maksa rääkidagi

JAAK  2014-11-26 09:33:58
Savisaare ühiskonnaohtlikeks!!
Kujutagem ette kui kümned tuhanded KE liikmed ja vähemalt veerand Eesti elankkonnast KE ooldajatest pidid sellist sõnumit oma peaministrilt kuulma. President samas imestab, miks Eesti rahvas on nii õel ja üksteise vastu vaennluk? Kuidas veel paremini saab rahvast lõhestada kui mitte nii kõrgete riigijuhtide selliste avaldustega?

Lugege siinsamas minu ja Laine kommentaare ja nendele anonüümsete kommenteerijate solvavaid ja laimavaid kommentaare. Sisutu sõim ja Laim ning etteheited, et julged kiitmise asemel kritiseerida kedagi riigi juhtidest. Isegi konkreetsete faktide ümberjutustamine, nimesidki varjamata, et oleks faktide õigsust võimalik kontroillida, nimetavad siin anonüümsed "valvekoerad" väljamõeldud laste muinasjuttudeks!

JAAK  2014-11-26 09:41:53
Kommentaaril on esimesest osast pool tekstist kadunud. Hea seegi, et midagigi alles jäi.

antiparteilane  2014-11-26 10:27:06
Jah, Hillar. Tõepoolest IRL üritab küsitluse abil võita valijate hääli. Siiski need lollakad ebanormaalsed küsitlused on õpitud keskerakonna pealt. Mõistusega inimene loomulikult ei usu, et IRLil midagi head sellega plaanis on. Kuid samamoodi ei saa tõsiselt suhtuda inimesesse , kelle arust keskerakonda kritiseerida üldse nagu ei saaks.

JAAK  2014-11-26 10:51:02
Antiparteilane, kes sul keelab KE kritiseerida? Kui kriitika on aus, mitte kesikfoobide väljamõeldis, siis on see igaühe kohta ainult tervitatav, sest ainult tõega me võime ka tõde ja õigust saavutada.

Siin alles hiljaaegu Kriibu imestas, et kuidas Jaak kord kiidab KE ja siis laidab? Mina olevat kesik ja pean Keskerakonda ainult kiitma? Juba selline arusaamine ja suhtumine poliitikasse viibki valedeni n.n. poliitkorrektsusele ja valetamisteni ja silmakirjatsemiseni.

Muidugi peab kriitika olema aus ja ei tohiks mingil juhul olla anonüümne. Nii nagu Kriibu nimetas Savisaart väga halvustavalt nagu kurjategijat, kelle vastu olevat kaks kriminaalasja, kus Savisaar kahtlustatav. Sanas oli kahtlustatav kriminaalasjas justiitsminister ja Kriibu ei öelnud tema kohta ühtegi halba sõna. Ja kui seda Kriibut veel tsiteerida, siis tema on kinnitanud, et kedagi ei saa enne üheski kuriteos süüdistada kuni kohus pole teda süüdi mõistnud. No, aga Kriibu, nagu siin see anonüümne ka Kalluta aga nime all justkui meelega ajavad siin kõikvõimalikke lollusi välja ja omistavad endi sõnu ja tegusid nendele, keda nad ründavad siin üsna hoolega ja igapäevaliselt.

Laine  2014-11-26 11:07:17
Keegi ei ütle,et keskerakonda ei või kritiseerida.Aga ärge mõelge kõikvõimalikke süüdistusi välja ja kui mõtlete,siis tõestage.Aga kui rahvas saab aru, et oma suurte kuritegude peitmiseks süüdistatakse keskerakonda ,siis on vale ju läbipaistev.Toetuge faktidele, sest meie toetume ja räägime nii nagu on. Näiteks,kas Kriibu teab öelda kirikut kus peeti loomi.See ajab tõesti naerma.Mõne inimese rumalus on piiritu.

Aga JAAK  2014-11-26 11:28:49
Härra Savisaar on ju ka hetero nagu IRLi mehed, kes ei taha meestevahelisi abielusid? Miks nüüd teda kiidad? Kas sa siis ka kitsarinnaline homovastane?

Madis  2014-11-26 11:54:17
Parem küsimus Hillar Kohvile, millal sa ise viimati tööl käisid ? Kirjade kirjutamine jaraadiotes igapäevane tervitamine ei ole töö!

to Madis  2014-11-26 12:19:56
Räägitakse, et ainult loll käib tööl, keskerakonna valijad lollid ei ole!

Madis  2014-11-26 12:36:15
See ,et kesikute arvates ainult loll käib tööl on ammu teada eestlastele ja ärgu nad lootku ,et märtsivalimistel neid keegi valib .

Madisele  2014-11-26 12:50:46
Lootus sureb viimasena... Ka valimiste suhtes.

Muu  2014-11-26 12:52:27
Sina madis pea parem suu.Kui midagi targemat öelda ei oska.

Küsija  2014-11-26 12:52:42
Mis asi on töö või tööl käimine?
Mille eest väärilist palka makstakse?
Kas tööd tehakse töö pärast või palga teenimise eesmärgil?
Vastake ka neile küsimustele.

kiin  2014-11-26 12:56:05
Protestantlik tööeetika mille suurteks jüngriteks me kõikvõimalike mustakuuemeeste sõnutsi olevat, väidab igatahes et mitte töö eest saadav tasu pole hüve vaid töö ise.

Madisele  2014-11-26 13:10:16
Mine tee tööd, mis töö on, aga ära niisama onaneeri.

Riik kiusab Hillar Kohvi  2014-11-26 13:21:08
Miks peakski Hillar Kohv tööl käima, kui ta seda ei soovi. Riigi asi oleks tagada tunnustatud arvamusliidrile ja rahvakirjanikule normaalne elatustase.
Häbi Eesti riigile!

eestlane   2014-11-26 16:52:58
Eesti riigil on häbi selliste Hillar Kohvide pärast kes tööd teha ei viitsi kuid kisama on kanged . Kuid selliseid on alati olnud-- eesti rahvas on neid "Paadialusteks " kutsunud . Rahvakirjanik !? Selle nädala parim nali

1 | 2 | 3 | Järgmine

Nimi 
E-mail