Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Labane mõte [Mailis Reps]

kriibu  2016-10-01 11:22:21
oo, omaan, sa maailma isand, ära loobi jälle sõnu tühja! Sa oled varemgi lubanud mind tähelepanuta jätta, aga ikka kiibitsed.

rämpslased  2016-10-01 18:47:00
Tõe kuulutamine toob rämpslaste reostajate viha endale kaela.
Tuletage meelde mida üles Kevades Lible valetamise ja tõe rääkimise kohta. kesklapsikud on selle unustanud.

erakond upub  2016-10-01 18:51:08
Ime kuidas selliste üksteist vihkajate erakond on suutnud kokku kukkumata siiani välja vedada, kui kaua veel ennast intriigidega seest hävitades veel ise püsti püsib?

Kai  2016-10-01 21:32:20
Küll on hea, et Reps presidendiks ei saanud. Nüüd ta on jälle labane. Ta on niivõrd häbematu. Savisaar peab olema erakonna esimees, rahvas on teda valinud, ta on parim esimees, keda võiks erakond tahta. Ma paneks küünla kaRepsile, kui ta jätaks poliitika ja läheks koju laste juurde. Lapsed vajavad ema. Simson on tigestunud ja ebaõiglane oma võimuhulluses, las võtab mõne kasulapse ja hakkab seda kasvatama, oleks tast rohkem kasu. Aga Savisaar peab jääma tegevpoliitikuks, sest teda on vaja erakonnale ja meie riigile. Erakonna lõhestajad minge ära või tehke uus erakond ja seal jaotage oma ametikohti. Savisaare pooldajad on parimad, aga Simsoni grupis on lõhestajad ja vaid tulusaid kohti tahtvad intrigandid.

  2016-10-02 11:02:48
See on ju hea, et Reps jälle on kogu täiuses tema ise, mitte mingi kätteharjutatud ülitegelane.

Eelmine | 1 | 2 | 3 |

Nimi 
E-mail