Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Millist osa etendasid keskpoliitikud Eesti sõdurite Iraaki saatmisel?

väike vend  2004-03-04 03:19:41
kullakallid noorpoliitikud! Eesti sõdurite osalemine Iraagis teenib ainult üht eesmärki - see on USA kahtlase eesmärgipüstitusega invasiooni legitimiseerimine. Kas keegi arvab tõesti, et ühe jalaväerühma ja käputäie lennukilaadijate kohalolek seal ussipesas on sõjaliselt kellelegi vajalik. Sellise mikroüksuse integreerimine tegevusse on puht sõjalis-tehniliselt isegi tülikas (juriidilised, logistilised jms probleemid mida oma rühmaga ei oleks). Meie poisid on seal tegemas ainult ühte - karjumas kogu maailmale: "Eesti on sellega nõus mida mr Bush Iraagis teeb! Nii nõus, et oleme valmis laskma oma paremaid poegi selle kinnituseks maha tappa!" Seda sõnumit saadeti poisid sinna viima - ei midagi enamat ega vähemat. Nii, et küsida tuleb probleemi juurte, mitte õite kohta - ehk siis kas ja mis põhjusel oleme me tingimusteta nõus iga ameeriklaste kahtlase legitiimsusega ettevõtmisega ja valmis panema mängu nii oma riigi ja rahva reputatsiooni kui ka konkreetsete inimeste elud selle toetuse väljanäitamisel... Võta telefon ja helista..las poiss räägib sulle..tead ju küll ;-)

Noorpoliitik  2004-03-04 14:24:39
Kullakallis väike vend, oleks juba ammu aeg nähe kaugemale kui kurjad leheneegrid sulle ette pläravad. Eesti poisid seal Iraagis on tõestamas kogu maailmale eestlaste tublidust ja täitmas oma kohust. Suur meri koosnab ka vaid väikestest veetilkadest. Niisis eestlastest ON kasu. Surm, nii kurb kui see ka pole, on olnud ja ka jääb sõduritele halvaks sõbraks, kes siiski vahest läbi astub... Niisis toetan ma missiooni jätkamist ja noorpoliitik Kaselo sõnu!

qaz  2004-03-07 12:56:39
jah, edasi keskerakond. nüüd, kui rahva arvamus on liikumas suunas, mis suhtub Iraagi-missiooni begatiivsemalt, peab Keskerakond oma populismiga järgnema nagu lammas karjusele. Nakuinii opositsioonis midagi ära ei tee, ent hea on ohutus kauguses rusikaga vehkida.

Nimi 
E-mail