Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Aitäh LNG-terminali eest, lödipüksid!

Uvitav küll  2014-12-11 03:51:03
Sami Lotila on viimases hädas kujunenud Keskhädala viimaseks päästeingliks!

Let's go, Sami!  2014-12-11 03:55:31
See jobu, kes oma sõnul Tartu ülikoolis õppides isegi raamatukogu üles ei leidnud ja muidu kakerdas ja lakerdas, tuleb nüüd kaunistama Keskpära ridu!
Soovin jõudu ja õudu uue arvamusliidri puhul!

TO LÖDIPÜKS ON VEEL PEHMELT ÖELDUD P  2014-12-11 09:09:21
Mart Laar redutas Rootsis, et tema vastu aalgatatud kruminaalasjas vangist pääseda, kuni Savisaar talle kandikul Eesti taasiseseisvuse kätte tõi. Saatuslik viga oli see poisikesemeelne Laar peaministriks sokutada. Kelam käis ENSV kohtutes, et teda NLKP ridadesse ei võetud. Nüüd tulid tema õuele õnn ja päikene. nagu paljudele kelamlastele, laarlastele, seppiklastele ja ennast KGBle müünud rämpsule.
Seppik istus ülemkohtus ja ootas endale uusi represseeritavaid, nagu need Balti Jaama 24. dets. monstrumi põlema süütajad olid. Kahjuks see monstrumi materjal ei võtnud tuld.

Velirand  2014-12-11 09:20:46
"Moskva augustiputši ajal panid mitmed Eesti poliitikuhakatised ja tulevased rahvakangelased peitu, kes kuhugi."
See on selline üldsõnaline lahmimine. Keda konkretselt Lotila silmas peab.

kummaline  2014-12-11 09:26:05
Kummaline vaade sellel mehel. Kas ei peaks ehk arstiga konsulteerima?

Lõbus poiss  2014-12-11 09:54:05
Sami on tore ja tal on õigus! Paljud eesti nioored poisid käivad spaas trussikud jalas. sami tuli sõbraga nagu ta kirjutas, Tallina ja läks basseini, aga võta näpust- poistel trussikud jalas! Isegi saunas ei näinud kõigi keresid! Kas sellist Eestit me tahtsime, ime siis, et turiste ei tule enam.

Laine  2014-12-11 10:36:49
to lõbus poiss.Hea, et on selline inimene nagu Sami Lotila,kes näeb ja räägib eesti elu nii täpselt nagu on. Kas ei ole need arusaamad ehk võrreldavad - Sami näeb mis meil küll sünnib,sina ei tea muud kui poiste trussikuid.Jõudu sulle Sami,nägemaks ka meie TÕDE.

tilla  2014-12-11 12:29:34
Tiinakene varu validooli sest 1 märtsil EESTI RAHVAS valib ikka Reformierakonda ,kiunuge siin "vihmavarjuhoidjad" palju tahate . Ei saa teie Batja võimule -- eestlased ei luba seda . Ja millale Sina võid ise kolida oma suurele kodumaale.

Major  2014-12-11 13:17:31
Lodila vajutab enam-vähem õigeid nuppe (mitte alati). Kuid see vastik üldistav viis, kuidas ta seda teeb, ajab ikka kergelt harja punaseks. Kui minu jaoks tundub üks üldistav Soome jobu vastuvõetamatu, siis ma ei arva (ammugi ei karju seda välja), et kõik soomlased on jobud. Mingi kasvatus võiks ju ikka olla.

Soome jobu  2014-12-11 13:49:09
Vabandust, eestlased, aga teenisin sõjaväes. Ei peksa ka naisi.

  2014-12-11 14:37:29
Mul on palju sõpru soomest, kes kiidavad meie elu- Laine, äkki see sulle vastukarva aga lepi sellega !

Tulevikuks kommunist Lainele- kui sa päevad läbi virised ja kiunud ja sitta pritsid- tuleb see sulle kaarega tagasi. Sa ise elad oma sita sees kahjuks Laineke. Suurem osa inimestest sinuga isegi ei teretaks- aga tead miks ? Sest sa oled üdini negatiivne inimene.

Miks ma ei imesta et sul "lapsed" soomest sind vaatamas ei käi- kuigi ma sügavalt kahtlen et sul üldse neid on, sest seniilne nagu sa oled, unustad sa vahel ära nii oma vanuse kui ka laste arvu.

Ehe näide Laine poolt oli: ta on 70 aastane- paari kuu pärast olevat tal olnud 15 aastane laps (kes pole kesik, arvutage ise mis vanuses siis proua Laine nime all palgaline kommija sünnitas tolle "lapse"). Ja neid näiteid on hulgim muide.

Ära söö Laine Poola sibulat- järgmine aasta kui sul kipsis jalg terveks saab (sest 6 kuud oli sul ju ka jalg kipsis, nii et ei suutnud isegi oma peenrasse sibulat panna)- istuta oma aeda juurvilju. Siis ei pea sa ka Bulgaaria peeti ostma- tavaline inimene küll ostab eesti peeti aga ju sinu punkris on Bulgaaria värk.

Realist  2014-12-11 14:52:07
Laps-peaministrile teadmiseks, et vedelgaasi veetakse tankeritega. Toru Soome lahte pole eriti vajalik.

JAAK  2014-12-11 14:56:00
Ah, et LAINEKENE ja ka JAAGUKEne kuuluvad valvekoerte Kalluta aga ja Kriibu kirjakeele nomenklatuuri. Mõista, mõista kumb see siin nüüd daamiga roppusi, oma meelitussõnale Lainekene, lisab?

eelmisele  2014-12-11 15:04:40
Jaak läksid närvi jah- sa mõnikord kommi kaine peaga, siis ei lähe kartoteegid sassi sul. Kas sa tsirkusesse tööle pole proovinud kandideerida koomik ?

Kratt  2014-12-11 15:15:05
Ei ole osanud oma lapsi kasvatada.Kes ahnitseb kes võimutseb,kes jookseb minema ja jätab eelmise põlvkonna hätta.Hea veel kui katust pea kohalt maha ei müü.
Söötsid suureks ja nüüd on nagu on.Ehk pole endid kasvatatud.Paganad ka veel.Nagu luupauinajad oleks lahti lastud.Ei osanud austada,mis omal ajal head oli,seda veel heamaks teha,irvitasid ja lagastasid selle üle.,mölisesid ja võimutsesid teiste üle-nüüd ei oskagi olla ega kasvatada.No ei saa õnnelikuks teiegi.Tuleb kratt määratud ajal kuradi kirikusse viima.

keskvangla keskfraktsioon  2014-12-11 19:44:59
Selline soome kukk sobiks hästi meie kambrisse.

Irvitusega ....punalödistele  2014-12-11 20:17:34
_TO LÖDIPÜKS ON VEEL PEHMELT ÖELDUD P 2014-12-11 09:09:21 _

Ja kus sina, lödipüks, tol ajal redutasid?
Lenini puiestee kommunistijurakatega pidasite plaani kuidas sovetiaja ühisvara kiirelt "erastada"?

mina  2014-12-12 01:18:49
No küll nüüd paljud lähevad marru kui seda loevad. Puhas kuld ja tõde.

Piir  2014-12-12 01:22:56
Miks seda piiri vaja on kaitsta. Ilves ise väitis avalikult, et Venemaa meile kallale ei tule. Ja üldse võiks piiri vabaks anda, tahan Venemaal ringi reisida. Venelased päästsid mu esivanemad kindlast surmast. Eestlased ajasid koerad peale, nende pärast oleks võinud ära surra.

Pähkinä purtavaksi  2014-12-12 03:19:22
Sageli on imestatud, miks Savisaare ebaausate tegude ja Eesti-vastase poliitika paljastamine ei vähenda tema toetajate hulka, vaid vahel koguni kasvatab seda. Asi on selles, et Savisaare kriitikud kasutavad ausa diskussiooni võtteid, toetudes faktidele, loogikale ja ratsionaalsusele. See on aga sama lootusetu nagu kasutada tänavakakluses klassikalise maadluse võtteid.

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | Järgmine

Nimi 
E-mail