Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Mis õigusega parteijooksik küsib. kas Keskerakonna liikmed on Eesti iseseisvuse poolt või vastu?

kriibu  2014-09-27 07:39:06
Ah et apteekides on lääne päritolu ravimid ja see on paha? Mis seal siis peaks olema? Eestis ju ravimitööstus pea olematu. Kas apteegid peaksid siis tühjad olema?

eelmisele  2014-09-27 09:38:18
Ravimitööstus Eestis oleks ju nõukogude igand!

to kiin 2014-09-26 19:00:29  2014-09-27 09:39:34
Aga eestlased jagunevadki tänapäeval üldjuhul tibladeks ja pededeks.

Laine  2014-09-27 10:00:54
Ükskõik kuidas te ka Jaagu kommentaaridele vastu lausa sõimate, on teie jutt tühine.Ütlete ikka et nagu Jaak löödi kustkilt minema.See rõhutab ainult üht - ta söödi välja et oma maffiategusid saaks edasi teha.See mida Jaak praegu räägib, on näide sellest, kui mustad teod ja tegijad ikka olid.

JAAK  2014-09-27 11:20:13
Teod ja tegijad olid väga mustad. Herman Simmi kõrval peaks mitu tema taolist veel istuma. Kahjuks riigireeturite kuritegusid ei menetletud vaid kapo ülema Pihli seaduslik naine mängis ümarlauas sõbraliku kokkuleppe menetlemise näilist kuritegude menetlemist! Mulle vastas Lavly Lepp kirjalikult, et vanu asju pole mõtet uurida, sest need on niikuinii aegunud!

Mis puutub minuvastasesse vägivalda, siis mind viidi kodust jõhkarditest kaitseliitlaste abiga ära anonüümse telefonikõnede alusel, et ma elukohas ajan jahipüssiga inimesi taga. Riigi puhul oleks ausa uurimistööga selgunud tõde. Kui see nii oli, tulnuks mind kriminaalvastutusele võtta. Kui ei olnud nii, siis tulnuks valekaebuse esitaja vastutusele võtta. Midagi taolist ei toimunud ja isegi ei otsitudki valekaebajat, sest tegu oli Ain Seppiku tellimustööga. Temal olid kõik kohtutes ja prokuratuuris ja advokatuuris vanad nõujkaaegsed semud tööl. Nii mitte keegi ei reageerinud minu nõudmistele ja mitte kedagi ei huvitanud asjaolu, miks mind kindla elu- jatöökohaga inimest laupäevasel keskpäeval vägivaldselt kodust ära viidi? Simmi käsk olnud politsei korrapidajale Laidla elusalt või surnult ära tuua. Korrapidaja Kruusma avaldas seda ka kohtus. Mulle teatas, et kui keeldun kaasa tulemast, on temal õigus mind maha lasta. Maffia, kordan me elame maffias. Selle tunnusjooneks on siiagi saadetud haukuvad valvekoerad. Liiga primitiivselt töötavad meie julgestusstruktuurid.




JAAK  2014-09-27 15:21:06
Reedel algatasin majanduspolitseis kaks kriminaalasja ja saatsin välja kutsed ülekuulatavatele. Järgmisel päeval laupäeval lasin oma kaks ülearustest viiest kassist maha ja minu vastu pandi toime alatu vägivald ja vallandati poliutseist. mõni aeg hiljem sõitsin bussiga Veerenni ehitusmaterjalide poodi. Bussis istus minu sõber Kirsipuu Siim, kes oli juba minu järel prefektuurist üle viidud Disleri tn. asuvasse kinnipidamiskohta nõunikuks. Ta avaldas mulle, et minu algatatud kaks kriminaalasja olid rännanud petškini kontorisse (ahju). Kas see kaks ametialast kuritegu, mis Seppik omakasu ajenditel toime pani, ei viitagi sellele, et politseis kriminaalasjade algataja on ebasoovitav ja ohtlik? Miks minust niiväga taheti lahti saada, jäigi välja selgitamata, kogu minuvastane kuritegu tervikuna. "Paraadi" juhtis Ain Seppik politseiameti peadirektorina. Maffiat ei maksa
torkida ja loll politsei sobib neile enim. Seppiku resolutsiooniga anti prokuratuuris algatatud kriminaalasi, minu vastu toimepandud kuriteos transpordi endisele miilitsa vanemuurijale Heino Ballistele. Ta kuulas üle nii Viktor Nikonorovi: "Sõitsin hommikul kell 7.15 tööle. Väravaid avades kuulsin kahte lasku. Laidla lasi jahipüssist ebakaines olekus. Mina teda ei näinud, sõitsin tööle ja rohkem midagi ei tea": Ma avaldasin suurt imestust, kuidas vanemuurija ülekuulamisi teostab? Lasi Laidla, jahipüssist ja veel ebakainena ja seda kõike teatas inimene, kes avaldas, et ta Laidlat ei näinudki. Kogu selle uurija tegevus selgesti viitas tugevasti Seppiku juhtimisele asja mitte korralikult uurida ja nii ta osavasti ja jõhkjralt kinni mätsiti ka prokuratuuri kaasabil Ka prokuratuur ei rahuldanud minu nõudmisi kriminaalasi täiendavale uurimisele saata kellelöegi ausamale töötajale, et välja selgitada põhjused, miks mind vägivaldselt kodust ära viidi ja ebaseaduslikult 45 tundi kinni hoiti? Prokurör Püss keeldus komissari vastu kriminaalasja algatamisest ebaseaduslikult vabaduse võtmise eest motiveeringuga, etr poliseikomisar ei tundnud seadusi ja sellepärast temal puudus tahtlus seadusi
rikkuda!!

  2014-09-27 15:33:58
Kassitapja!

Kalluta aga  2014-09-27 15:56:35
JAAK, sa oled ikka imestanud kuidas tolle Waaksi (teadaolevalt relvastatud), juhtumi korral politsei menetlusreegleid ja mida iganes rikkus. Samas, aga, kaebled ise kuidas sind politsei poolt julmalt koheldi, kui olid tiheasustusalal püssist oma kasse jahtinud. Kas mitte politsei sinu puhul ei käitunud just õigesti - keegi relvastatud hull kukub külavahel tulistama, loomulikult ilma pikemata kumminuiaga kondid pehmeks ja plate peale ära! Ja see, et hiljem politseist kinga said on igati õige - kurat, ise politseinik, aga nii loll, et külapeal püssist kärtsutama!

JAAK  2014-09-27 16:50:28
Kuule solgikallutaja, olen juba sinu juraga harjunud. See on normaalsest mõtlemisest erinev. Kuradi loll politseinik, kassitapja. Ka tööleennistamise kohtus politseid esindav advokaat, see kurikuulus Erki Vallimäe küsis kohtus totaka küsimuse, kas muul moel ei saanud kasse hävitada? Vastasin, et oleks küll võinud üles puua, ahju visata, uputada, aga milline Vallimäele oleks sobinud? Mina olin 45 aastat jahimees ja oma elukohas aianduskooperatiivi aseesimehe Pahla tellimusel lasin ka vareseid ja rebase enda kanade aia tagant keskpäeval maha. Lasud ei häiri kedagi. Meie metsas on sõjaväelaste lasketiir ja ragin kostab sealt iga päev. Aga see sooda solgikallutaja pole elus vist püssi näinudki ja mis ta arvab, et ma olen kassidekasvatuse firma endale loonud? Siis ju veel neid loomade varjupaiku polnud loodudki.

Muuseas minul pole Viktor Nikonoroviga mingeid pahandusi olnud. Ta teatas mulle, et tema oli uurijale öelnud ainult seda, et kuulis tööle sõites Laidla krundi poolt laske. Jahipüssist ja ebakaines olekust pole tema midagi rääkinud. Kahjuks ka minu nõudmisel teda kohtusse ei kutsutud. Selgesti on see tõendamist leidnud, et Valliste uurimisel käitus Seppiku juhendamisel, mis ongi kuritegeliku organisateiooni kokkulepe ehk maffia.

blondinka Rachela  2014-09-27 19:29:28
Kui товарищ Сависааров käis Venemaal, kas'see on ka...reetmine?

Miilitsa poeg  2014-09-28 03:21:30
Vanasti pidid jahimehed kassinahku viima ETKVL kokkuostu, siis said punkte ja põdralasu loa, aga miks täna veel kasse lasta? nahka ju vist enam ei osteta ja vaevalt liha süvva kõlbab ja kondine kah.

nõuanne  2014-09-28 09:23:46
Viige kõik oma kassid Kalluta agale. Ta müüb neid kalli raha eest saslõki tegijatele. Ja vaata Jaak, et sa järgmine kord kassi ei lase püssiga. Kui jahile lähed, ei tohi ka põtra lasta, sest metsa taga on asustatud külad. Püüa põder kinni ja poo üles, siis Kalluta aga ei kritiseeri ka sind enam.

Laine  2014-09-28 10:53:51
to kalluta aga! Metsas on alati laske - võta kinni kas on salakütid, kas on jahiaeg, ja kedagi see ei huvita.Miks huvitasid ainult Jaagu lastud paugud.Aga muidugi,kui kedagi on vaja süüdistada siis tehakse seda põhjuse mitteleidmisel ikkagi.

Adolf  2014-09-28 11:53:04
Eesti 25 aastane sõda - erakondade pidev üksteise hävitamise püüd võimule saamiseks valimata vahendeid ja meetodeid.
Kuulutame ülejooksikud lindpriideks ja sotside erakond kaob tervenisti. Kui palju neid teistest erakondadest järele jääb on pärast näha.

Jaak sa oled tõeline jätis  2014-09-28 13:12:45
Uskumatu, milline pätistunud kaabakas on Jaak oma olemuselt. Kasutada tulirelva elurajoonis kassijahiks - no ei ole sõnu. Oli mees purjus või mitte, see ei omagi tähendust, küsimus on tulirelva kasutamises ja kaaskondsete elu ohtu seadmises. Ainult hoolimatu ja südametunnistuseta pätt saab enesele sellist luksust lubada.

Huvitav, kas kasutati registreeritud või registreerimata ehk nö musta relva kasside mõrvamiseks?

Ei ole imestada, et Eesti Politsei puhastas oma ridu. Õiguskaitsja peab olema oma õiguskäitumisega kogukonnale eeskujuks, mitte Jaagu moodi ohuks.

Mulle on jäänud Jaagu puhul silma üks halb iseloomujoon, mees süüdistab kõiki teisi sajas surmapatus, aga oma kuritegusid peab normaalseks käitumisnormiks. Nagu ütles Orwell - Kõik on võrdsed, aga mõned on võrdsemad.

JAAK  2014-09-28 16:54:43
Orwell maga ennast kaineks. Kassitapu relv oli laenatud Oleg Kozlovilt. Olen eluaeg jahimees olnud ja nüüd üks nolk tuleb mind relva kasutramise reeglite rikkumises süüdistama. Ma pole tulistanud kusagil küla vahel vaid oma kodu õues ukse ees ja seda isegi mitte keegi ei näinud. Laske kuulis Juursoo, kellega meil oli kana kitkuda veetrassi rajamise küsimuses. See poole aruga naine läkski Astangule minu kohta valetama skandaalsele sõbrannale, kes Simmile lausvalet kokku rääkis. Valekaebuse õigsuse kontrollimist ei teostatud, sest tegu oli Ain Seppiku tellimustööga. Muuseas relva kasutamise eeskirjade rikkumises polegi mind keegi süüdistanud. Mind olekski tööle tagasi ennistatud, aga kohtunik Klaar osutus suliks ja hakkas koos Vallimäega isegi dokumente võltsima. Pärast vastas kohtunik nädal hiljem, et ta ei mäleta enam. Selle protsessi hinnaks oli Harju prefektuurist pearaamatupidaja ja raamatupidaja vallandamine auditi järel, mis minu prokuratuuri saadetud kaebuse alusel teostati. Siin on tõeline koera kari. Laske vanas vaimus edasi. See ei muuda midagi. Mina räägin ainult faktidest, mis on kontrollitavad ka praegu, sest enamus asjaosalisi on veel elus.

qwerty  2014-09-28 18:05:32
Jaak, keda sinu mälestused huvitavad? Ära risusta kommentaariumi enam sellega.

lugeja  2014-09-28 19:46:20
http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/loplikkusest/

Oleme saanud vabadeks eestlasteks, kuid just nimelt seetõttu, et puudub väline vaenlane, on see identiteet suuremas ohus kui kunagi varem.

TO GWERTY  2014-09-29 08:14:42
Oh ei, need ei ole Jaagu mälestused vaid tegelik elu selles Ansipi õiguariigis, kus Lagle Pareki täiesti uue näoga politsei, valitsuse juht kõrge kommunist,

politseid juhtis endine represseerija ja presidendiks väliseestlane. Just ainult sinusugused siin risustavadki kommentaare, loe neid, enne kui oma noka lahti teed. Te ju kardate tegelikku tõe avalikustamist ja see on teie jaoks lausa väljakannatamatu, sest ilmselt olete asjaosalised ühes või teises loos?

Kalluta aga  2014-09-29 09:43:22
TO GWERTY 2014-09-29 08:14:42

JAAK miks sa iseendast kolmandas isikus kirjutad?

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Järgmine

Nimi 
E-mail