![]() Eesti „peatreener“ Andrus Ansip, võta vastutus või taanda end!
vaagija
2008-12-01 17:24:12
to uudishimulik. Ma oskan ka provotseerivalt teemast kõrvale kalduda, kui küsin: alles eile kiirustas prokurõr intervjuus teatama, Vladimir Panovi ei ole õigeks mõistetud - menetlus vaid lõpetati aegumise tõttu - kui see ei olnud eesmärk omaette - eluks ajaks märgistada süüdistatav, siis mis see oli? Sellist lõputut venitamist menetletakse praegu Reiljani puhul. Oluline ei ole ju üldse süü suurus - oluline on vaid teatud ringkondadele sildistada konkurendist süüdistatav - sarnane stsenaarium hakkab hargnema-venima ka Pärnu linnapea puhul. Üks erand tuleb siiski meelde - Siim Kallase kohtumenetlus ja kohtuskäimised käisid kiiresti ning päädisid kiiresti ÕIGEKSMÕISTVA kohtuotsusega.
to vaagija
2008-12-01 20:27:03
Miks sa pead kõiki neid, kellele ei meeldi KE, oravateks?
Sa tundud olevat kinga saanud eksorav. Teie pisike pundike peab kõiki vastaseid oravateks. Kas see on tingitud ajupesust, piiratud mõtlemisvõimest või mõlemast korraga?
to vaagija
2008-12-01 20:27:03
Miks sa pead kõiki neid, kellele ei meeldi KE, oravateks?
Sa tundud olevat kinga saanud eksorav. Teie pisike pundike peab kõiki vastaseid oravateks. Kas see on tingitud ajupesust, piiratud mõtlemisvõimest või mõlemast korraga?
vaagija
2008-12-01 21:51:11
Tänan komplimendi eest, aga pean tunnistama, et ei ole seda ära teeninud - mulle on võõras poliitilise tuulelipu elukutse, mida väga "edukalt" paljud meie tänased poliitikud kasutavad - juba kümme aastat usaldan seda erakonda, kes seisab INIMESE eest. Refi, IRLi ja kahjuks ka sotse, kes oma ultraparempoolsusega on juba palju pahandust teinud meie rahva elatustasemele, ei poolda.
Meg
2008-12-01 22:14:48
Õige vaagija,meie ei ole tuulelipud.Küll on neid,kes kartes valimistel põruda,liituvad teise erakonnaga.Need on tuulelipud.
vaagija
2008-12-01 23:08:12
Lisaks - ei pea kõiki oravateks ja oskan oma peaga mõelda - ajupesus kahtlusta neid lihtsameelseid ja kergeusklikke, kes iga magusama ajupesu peale "väejooksikuks" hakkavad - nagu õeldakse, sellistega luurele ei läheks. Muide aga, eelmist koalitsiooni Keskerakonna ja Reformierakonna vahel, pidasin üheks tegusamaks ja töövõimelisemaks taasisaseisvunud Eestis - tundus juba, et Ref oli oma vaadetelt lähedal paremtsentrismile ja neil vasaktsentristidest keskidega töö laabus ja kuigi kompromisside hinnaga, langetati hulgaliselt positiivseid otsuseid eesti rahva hüvanguks. Kahjuks aga pärast valimisi Ansip kuuletus vaid Laarile ja teise valimistulemuse saanud erakond jäeti välja - nüüdseks ongi viljad üleküpsenud.
Keravälk
2008-12-02 14:34:14
Ka mina arvan kui Antsip midagi ei taha ettevõtta olukorra parandamiseks on parem tagasiastuda. Mööda maju käiakse ringi ja korjatakse allkirju ,et teha ka Eestisse siine "Lõuna-Osseetia" ja valitsus midagi ette ei võta.
vaagija
2008-12-02 15:29:20
to Keravälk - kes seda Lõuna-Osseetiat siis siin Eestis tegema hakkab, kas NATO või Venemaa?
veaparandaja
2008-12-02 22:07:10
Aga mis Härra vaagija ise arvab?
vaagija
2008-12-02 23:46:16
to veaparandaja - hea küsimus, kaldun arvama, et kõige suurem "Lõuna-Osseetia" tegija siin Eestis oleks Eesti ise - oli ju Gruusia sõdagi nende siseriiklik probleem.
arno
2008-12-03 00:43:16
Gruusia sõja kohta lugege vene endi kolumnistide arvamusi valitsuskanalitega mitteseotud infoportaalidest. Ka neid on veel Venemaale jäänud, mitte kõiki pole suudetud veel äratappa...
|