Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

FBI memo Valgele Majale: kommunistide arvates oli JFK mõrva taga ultraparempoolne vandenõu (2. osa)

nemo  2017-11-29 09:30:47
Valgevene tulevane president (30aastat hiljem), noor insener Shushkevich õpetab noorele Oswaldile Minski tehases vene keelt, olles siiski rohkem mures oma kavandite pärast kui nende teostamine peaks antama sellele metallitöös täielikule kobale:

"He was a simple martinet, and I found nothing in common with him. His Russian at that point was passable. We had about a dozen lessons in all, after that we had no contacts,” Mr. Shushkevich told the Monitor in an interview. “My main concern later on was that he would be given the task of fabricating equipment I had designed, because he was such a terrible metalworker.“
„Why Soviets were no fans of Lee Harvey Oswald.“ The Christian Science Monitor

kusjuures see elektroonikatehas („Horizont“) töötab tõenäoliselt tänaseni (kümmekond aastat tagasi töötas), olles mitte ärastatud ja mitte kinni pandud; alles on ka ühetoaline korter nr 24 Kommunistliku tänava neljandal korrusel, ostuhind 2000ndate algul 13 000$; ning nurga taga, Võidu väljaku ääres elas Marina, kellest sai Oswaldi naine

nemo  2017-11-29 09:43:12
isa ja Kreml olid ehtsas šokis, kuuldes atentaadist Dallases ((kahtlustades, et presidendi tapsid Ameerika reaktsionäärid torpedeerimaks pingelõdvendust), meenutab 1991 USAsse elama asunud Sergei Khrushchev intervjuus

P. S. ja täiendavalt: miks ka mitte mures olla sest „Vene jälg“ Oswaldi puhul ju missugune (kui tänapäeval piisab ameeriklasel venelasega pelgalt ühes ruumis viibimisest sattumaks uurimise alla) ehkki KGB boss Semichastny rahustava ettekande kohaselt oli USAst kommunistlikku „paradiisi“ üle jooksnud ja Moskvast jalust ära Minski tehasesse tööle saadetud Oswald hoopis ise jälgimise all, mitte agent;

Sergei Khrushchev, son of Nikita Khrushchev, who led the Soviet Union at the time of the Kennedy assassination, says there was genuine shock in the Kremlin when news of the assassination broke, and worry that the Americans would immediately blame Moscow.

“My father was concerned about this, and he called to the head of the KGB, Semichastny, asked him to prepare all the papers about Oswald, and Semichastny reported to him that the Soviet Union and KGB had nothing with Oswald,” Khrushchev tells the Monitor in an interview.

„Why Soviets were no fans of Lee Harvey Oswald“ https://www.csmonitor.com/World/Europe/2013/1121/Why-Soviets-were-no-fans-of-Lee-Harvey-Oswald?Meet

maali maalt  2017-11-29 15:07:01
nemo ikka veel ei usu, et Oswald ei olnud sellega seotud. Parempoolsed sõjalis-majanduslikku korporatsioonide tegelased (s.h. oli ka omal ajal Hitlerit relvastanud noore Bushi vanaisa) ei olnud rahul Kennedy rahu sooviga maailmas ja lasid ta maha, leides ühe ullikese süüdlase.

to maali  2017-11-29 15:41:31
Mis seemneid sa ullike tarbid?

nemo  2017-11-29 16:38:07
seemned või mitte aga see on tema mõnu ja kaif milleta ta nagu siga porita läbi ei saa

  2017-11-29 20:55:16
http://vesti.lv/news/ravviny-hotyat-priobshtitysya-k-delu-o-ritualynom-ubiistve-romanovyh
http://antimatrix.org/Convert/Books/Under_The_Sign_of_Scorpion/Under_the_Sign_of_the_Scorpion_Ru.html

  2017-11-29 21:45:57
https://www.veteranstoday.com/2017/10/27/kennedy-murdered-by-hard-line-faction-of-us-military-researcher/

nemo  2017-11-30 00:47:05
mul on teistsugused andmed:

Готовя убийство в 1963 году Джона Кеннеди, Ли Харви Освальд получил финансовую и организационную поддержку Кубы, утверждает германский кинорежиссер Вильфрид Гуйсманн в документальном фильме "Рандеву со смертью".

Оскар Марино, бывший кубинский агент, на чьих показаниях в основном строится этот документальный фильм, заявил Гуйсманну, что Освальд сам вызвался совершить убийство, а Гавана этим только воспользовалась.

"Освальд был диссидентом. Он ненавидел свою страну... Освальд предложил убить Кеннеди, - говорит Марино в фильме. - Он был преисполнен ненависти. Идея пришла в голову ему. Мы его использовали... Он был только инструментом".

По словам Марино, ему точно известно, что убийство было операцией кубинской секретной службы G-2, но он отказывается уточнить, была ли она проведена по приказу президента Фиделя Кастро.

[Kennedy tapmise organiseeris kuubalaste salaluure G-2, Oswald tuli nende juurde ise (sest mõelge, kui palju kordi oli USA püütnud mõrvata Castrot ja Oswaldile kui isehakanud marksistele ei mahtunud see ju hinge); sellest kõigest pajatab sakslase dokfilmis agent Marino)

P. S. tegelikult tapsid ta muidugi UFOd, pärast seda kui ta oli käskinud tuua endale kõik Roswelli juhtumit puudutavad materjalid

maali maalt  2017-11-30 13:22:18
Nemo on tahtlikult asjaliku artikli kommentaariumi pilaks pööranud, kuna ei suutnud eelmine kord oma argumente põhjendada. Eks see ole siililegi selge, et Oswald ei toimetanud üksi.

to maali  2017-11-30 13:33:06
Millal sa ise oma lollusi põhjendanud oled?

maali maalt  2017-11-30 14:21:39
Pole vaja olnud, ei kirjuta tahtlikult rumalusi.

  2017-11-30 15:15:32
Irv, irv ja veel kord irv!

maali maalt  2017-11-30 15:44:55
maali maalt 13:22:18 ja 14:21:39 on libad.
To nemo. Pärast Kennedy atendaati liikus tuhandeid versioone kinni makstud tegelastelt nii siin kui sealpool ookeani, ainult, et õigeid süüdlasi katta.
Topeltstandardeid näeme praegu ka Haagi kohtus, mis on tegelikult ellu kutsutud USA poolt, et oma kuritegusid katta. Praegu igati kaitstakse Balkani ISIS-e mõju all olevaid moslemeid. Ma veel mäletan kunagi näidatud Itaalia dok.filme, kuidas 1999a. pakuti suurel hulgal hea raha eest Euroopas haiglatele värskelt mõrvatud Serbia ja Horvaatia laste ja noorte elundeid. Moslemite poolel võitlesid internatsionaalsed väed, mis koosnesid sõjarditest Afganistanist, Pakistanist, Tšetšeeniast, Kesk-Aasiast jt. moslemi maadest.
1999a. pommitati Serbiat NATO poolt radioaktiivsete relvadega. Tol korral olid seal USA ja brittide väed. Siiamaani on Serbias piirkondi, kus on kõrge radioaktiivne tase. Serbia arstid andsid Clintoni ja Mayori Haagi kohtusse, kuna praegu poole rohkem sünnib puudega lapsi ja lokkab verevähk nendes piirkondades, kus NATO väed pommitasid. Kohe kiiresti mõisteti süüdi kindral Vlasic, aga ei ole midagi kuulda USA sõjakurjategijaist. Obama 8 aastat pommitas Lähis-Ida, hävitades miljoneid inimesi -ja ei midagi.
80-ndate lõpus oli Jugoslaavia õitsev maa, seni, kuni sinna ei sõitnud vana Bush ja õhutanud üksteise vastu kristlasi ja moslemeid. 1992a. tahtis Serbia sõda lõpetada, aga 1999a. hakkas NATO jälle pommitama. Siiamaani on Balkan, nagu lõhkemata pomm, mis võib Euroopa südames uuesti plahvatada.

  2017-11-30 16:05:44
Nii et NATO pommitas radioaktiivsete relvadega (misasjad need on?)USA ja Briti vägesid, nagu maali pajatab? Ja Lähis-Idas on saadetud looja karja miljoneid? Tule taevas appi.

  2017-11-30 16:08:18
Nii et NATO pommitas radioaktiivsete relvadega USA ja Briti vägesid, nagu maali pajatab? Ja Lähis-Idas on saadetud looja karja miljoneid? Tule taevas appi.

nemo  2017-11-30 17:35:50
tu-tu-lutu-vanamoor on lihtsalt uue loo nagu järgmise regilaulu üles võtnud, mis aga siia rubriiki kuidagi ei kuulu (demonstreerides ühtlasi oma „haritud tehnikaspetsile“ omast täppissõnavara a la „radioaktiivne relv“); las möriseb

kiidusõnad  2017-12-01 10:55:39
to maali maalt 2017-11-30 15:44:55

Väga tõsised meeldetuletused! Mis puudub Balkanisse, siis sealtkandist sai alguse ka Esimene ilmasõda. Mis puutub radioaktiivsetesse relvadesse, siis sellised on ka olemas peale tuumarelvade. Nendes radioaktiivsetes on peidus radioaktiivseid aineid, mis lihtsalt on mõeldud inimeste ja loomade hävitamiseks. Miskipärast nendest ei taheta rääkida.

nemo  2017-12-01 11:42:02
tundub tõeleiu stiilis soga olevat;

radioaktiivsus on ebastabiilse elemendi omadus; omadus kiirata nimelt; mis tähendaks, et tu-tu-luutu vanamoori relva juurde viidav loendaja hakkaks tiksuma; sellisel juhul oleks relv tõepoolest radioaktiivne ja omanikule ohtlik;

võimalik, et metsataguse küla leiutajaid on seejuures inspireerinud radioaktiivne inimene - sari koomikseid" Radioactive Man"

  2017-12-01 12:59:11
Esimene maailmasõda sai ikka alguse Vene üldmobilisatsioonist millele järgnesid ka teised Euroopa suurriigid. Enne seda oli tegemist Austria - Ungari ja Serbia vahelise lokaalse konfliktiga millesse venelastel oli tarvis oma nina toppida ja sellega kaasnevalt ka üleilmne põrgu vallandada.

nemo  2017-12-01 15:46:35
kardetavalt on tegemist lihtsustatud ettekujutusega asjast; Saksamaa ei kuuluta ju sõda mitte ainult Venemaale vaid ka Prantsusmaale; ega pane millekski Belgia neutraalsust (mis saab omakorda Suurbritannia sõttaastumise ajendiks); s. t vaenulikub blokid olid välja kujunenud juba varem; Sarajevo atendaat vaid vallandas selle mis tulema pidi


1 | 2 | Järgmine

Nimi 
E-mail