![]() Tallinna vanalinnapäevad – rohelise linna pidu
James Blond
2009-05-27 12:04:30
Kas kohale on lubatud tulla ainult rohelises keskerakonna jopes?
Mitte-värvipime
2009-05-27 12:20:22
Kas parema puudusel jätkame Eestis värvisõda? Olid ajad, mil kõik pidi ametlikult olema võimalikult punane ning mõnel tekkis nõrganärvilisus punase värvi suhtes; too ei kannatanud isegi punast foorituld ja läks sotsialismileeri kahjustamise eesmärgil tingimata üle tänava ka keelava tule paistel. Nüüd jälle on vastupidi - mõned "värvihellad" (tundub, et vanade punasevihkajate soost) on asunud ründama rohelist värvi ning näevad igasuguses roheluses Keskerakonna varitsust. Kuidas saaks nii teha, et puud ja rohi kogu aeg ei tuletaks oma rohelusega meelde Keskerakonda!?
SP
2009-05-27 12:42:44
Roheline linn on väga tore,seda on tegelikult viljeletud juba mitu sajandit,see et paekivile ehitati Lasnamäe oli hind,et meile ei tulnud suurt sõjaväe lennuvälja.Kõigis linnaplaneerimise kavades oli suur rõhk parkidel ja haljasaladel.Kui nüüd hakatakse ka seda oma valimisvankri ette rakendama on häbematuse tipp.Miks on nii,kõik mida teeb Tallinn on kohe Keskerakond.Ma ei usu,et need tuhanded kes töötavad Tallinna heaoluks on selle klikki esindajad.Kurb, kuid tõsi,kõik mida puutub Keskerakond muutub räpaseks.
vanja
2009-05-27 17:18:43
kusagil peaks seisma ka edgari topis ,millele võib jalaga virutada ja näkku sülitada
to vanja
2009-05-28 09:50:50
Miks ainult ühe oma - see pole demokraatlik! Tuleks kõigi parteijuhtide ja värvikamate üksikkargajate (nt Indrek-poiss) kummikujud (neid on hea pärast puhtaks pesta!) üles panna. See aitaks tõsta rahva vaimset tervist - inimesed saavad pingeid maha võtta. Siis on tore vaadata, kelle kummikuju rahva hulgas kõige populaarsem.
linlane
2009-05-28 18:55:48
Mind häirib juba 10-15 aastat Tallinna linna haljastuse ja heakorra olukord. Linn on läbi aasta must ja räpane, korralikult hooldamata. Ainuke koht mis saab korda on Tornide väljak, kuigi ka seal tehakse mõnda tööd väga lohakalt ja oskamatult. Seda on viimastel päevadel näha. Ainuüksi Tornide väljaku lillepeenrad ei näita kui roheline ja korras on linn.
Vaadake ise kuidas on niidetud murud, hooldatud puud, põõsad ja hekid. Lillepeenrad on väga nigela väljanägemisega ja seal kasvab tavaliselt üks liik lilli. Momendil on selleks võõrasemad. Murud on ebatasased ja ära tallatud. Paljudes kohtades on muru asemel must maa. Teed korda tegemata ja servamata. Puud on kuivi oksi täis ja siis mõtleme miks puud on haiged ja kuivavad. Niidetakse lagedaid alasid, mis silmale näha, puude-põõsaste ümbrused ja alused ei tihti jäätud niitmata, rääkimata kõrvalistest kohtadest. Laste mänguväljakud on korrast ära, täis kirjutatud reklaame, liivakastides ei vahetata liiva ja liiv on must. Mida kaugemale kesklinnast, seda kehvemas olukorras on linna haljastus ja heakord. Kes on selles süüdi kas linnavalitsus, linnaosavalitsused või hoopis firmad, kes peavad hea seisma linna hoolduse ja heakorraga.
keskhoor
2009-05-28 19:50:36
Sm. Edik Savuzjarov on tõelineline musulman, et võttis kasutusele islami rohelise värvi. Tema geniaalsus peitub selles, et ta püüab ühendada rohelist ja punast värvi ehk ristab islamit kommunismiga. Sm. Vanapaks liidab kaht antagonistlikku usku. Rohelise lipu all on hea ajada sm. Puutjaga punast ja kremlimeelset savu asja.
valija
2009-05-29 15:22:31
keskerakonna noored teevad väljaspool telki keskerakonnale valimisreklaami ja sellega suunavad telki keskerakonda valima. Jälgisin täne seda keskturu väravas. Kui ei usu, siis minge vaadake.
SP
2009-05-29 18:34:02
Seal turuväravas on nad oma propagandat teinud paar kuud,nüüd panid telgi mis ei kannata mingit kriitikat.
Endine
2009-05-31 06:13:45
Elagu seltsimees Edgar!
Saatan
2009-05-31 10:22:56
Sellel füüreril Savisaarel ei ole enam üldse au-ja häbitunnet, eetikast rääkimata.
Nüüd ronis veel "Lootuse Festivalile" oma imalat propagandat tegema. Jahve on maru tige - lubas minul Vanal Sinisel Saatanal see kaabakas ää tuua.
joint
2009-05-31 10:32:49
Meie Suur Juht on sm. E. Savusarov.
Kooma
2009-05-31 20:55:02
ja kui sa kuradi vana hampelman saadki valisusse, mida siis, talongid,(oleme seda juba näinud).
ei õnnestunud Eestit tookord käpuli suruda, kas siis nüüd proovid uuesti...
Juku
2009-05-31 21:55:34
Tallinn oleks tore linn kui savisaare linnavalitsus välja vahetada.Kaua nad rahva raha enda reklaamiks raiskavad?
Tallinnlane
2009-06-01 11:31:53
Käisin siis eile vanalinna päevadel. Mingid venelased röökisid tundmatus idanaabrite keeles laval laulda...vastik hakkas. Oksendaks ühele prillidega buldogile pähe sellise kontserdi eest minu kodulinnas!
SP to Tallinnlane
2009-06-01 14:15:43
Ma olen alati rõhutanud,kõik mida Keskerakondlane puudub muutub räppaseks.
Tegelik tallinlane
2009-06-01 17:57:36
Võimas esitlus Raekoja platsil "Suvi tuleb" ja palju muud huvitavat. Paistab, et korraldajatel õnnestub, mida näitavad ka siin ärapanijate kommentaarid. Jõudu tööle!
Kisa ja lärm
2009-06-01 19:47:13
eelmisele: mis siis õnnestus?
!!??
2009-06-01 21:52:23
oli pühapäevane päev ja mõtlesime perega, et lähme vaatame Raekoja platsil mõnda ilusat kontserti ja petumus oli tõesti suur. Olles seal pea neli tundi, kuulsime ainult vene keelset kontserti. Kondserdil ei olnud viga midagi, aga puhke päeval oleks pidanud olema palju rohkem mitmekesist, ka eesti keelset, taidlust .... seda ei olnud. Üldse tundus pühapäevase päeva järgi, et ka Tallinna linn on majandus languses, kuigi seltsimees Savisaar väidab vastupidist
keskmõte
2009-06-01 23:31:56
Valid seltsimees Savisarovi, saad seltsimees Putleri.
|