![]() Eesti edulugu on korruptsioon
Ärmatamine
2015-10-20 10:16:48
Miks prokuratuur (Reinsalu) ja kapo (Pevkur) ei uuri president Ilvese, eesti rahva rahaga ülalpeetava Ärma talu võimalikku korruptsiooni? Meedia on ju selle küsimuse väga teravalt üles tõstnud.
TO kõige lugupeetavamad
2015-10-20 10:17:54
Sul on internett ees, Vaata kuhu Lotman läks ja millega ta tegeleb?Jüri Mihhaili p. Lotmqan on manals. tema poeg justnagu keeldus isa teaduslikke töid muuseumile andmast. justkuui oleks nagu soovinud välismaalastele müüa, ahga see võib ka meedia mullid olla? Lotmanil on mitu poega ja ühest nagu oleks kuulda, kirjutab vahel ajalehtedes. Oleks nagu kah isa moodi semiootik?
2015-10-20 10:30:58
Presidenti ja valitsuse juhti pole milleski uurida. nad varastavad seaduslikult. nad on seaduslikud vargad. ja need kes seda avalikustavas, visatakse parteist välja ja tunnistatakse usalduse kaotanuks. Uus valitsuse juht sai selle eest presidendilt kiita, et moor väga tubli Absipi õpilaen. Ansip ja Kallas said teenetemärgi teenete eest, et Ansip viib (lubas viia) Eeati viiw rikkama riigi huka Euroopas. Kallas selle eest, et ei mäletanud kuhu kadusid pangast kümned miljonid dollarid. Jänki teab mida teeb. Delo duga znajet ütleks selle kohta venelane.
õigusteaduse doktor Ando Leps
2015-10-20 11:25:10
Nii viletsat ja mitte midagi ütlevat artiklit nagu Jaanus Piirsalu "FSB ja kapo olid Kohvri kinnivõtmise ajal nägu näo vastu" (Postimees 20. oktoober 2015) annab isegi meie viletsa ajakirjanduse taseme juures otsida.
Kohe tekib küsimus. Miks Piirsalu ei rääkinud nende kahe Moskva tuntud advokaadiga, kes kaitsesid tüdrukuid, kes rüvetasid vene kirikut, ja ütlesid, et Kohver oli läinud koostööle vene julgeolekutõõtajatega ja seepärast nad teda kaitsta ei saa. See seik on ju ajalehes "Postimees" avaldatud. Piirsalu väidab, et FSB ja kapo olid Kohvri kinnivõtmise (enam ei julgeta kasutata mõistet röövimine) ajal nägu näo vastu. Mis siit järeldub: seega Kohvri võttsid kinni hoopis mingid "kolmandad jõud". Kas nii tuleb asjast aru saada? Kapol (ma ainult oletan, et kapo) ei oleks minu arvates olnud vaja Piirsalul seda artiklit kirjutada. See artikkel teeb kehva asja veel kehvemaks.
JAAK
2015-10-20 12:21:35
kehva asja teevad kehvemaks see, et me ei teakes meie asju ajavad kusagil salaja ja anonüümselt. Nii ei tea me kunagi, kes juhivad meie riiki? Tellimustööd teevad meie ÕKO, sest nad on politiseeritud ja alluvad võimuja valitsusele. Olen töötanud politseis ja see on uskumatu mälestus, kuidas töötati? Tänavalt võeti politseisse tööel, kellele Paikuse kiirkursuel anti mingid algelised teadmised ja õpetati politseid rahvale näitama. Nii nad mulle sündmuskohal avaldasid, et politseikoolis õpetati, et nad peavad linna s ribgi sõitma uutel teenistusmasinatel ja olema nähtavas rahvale. Igale välja kutsele peab ilmuma, kui seal teha midagi ei osatud. Kuritegude vqrjamine oli vähemalt Harjus 8o%. See oligi seppiku kui kurjategija kreedo. Miks Politseiametisse loodi juurdlusjaoskond? Oli kõik seaduse alles NL aegsed ja jõus. Juurdlus allus endielt kohalikule ülemale ja juurdlusjaoskondi ei olnud ju moodustatud. Miks Juurdlusodakond? Selleks, et seppikule oli vaja oma saarlasest sõbrale head töökohta. Ei teostanud Kalle Laanet mingit järelevalvet juurdluse üle. Harjus olid Tõnu saksal ebaseaduslikult peatatud kriminaalasjad seifis ja neid sirvides, ma taipasin, mis politsei see on+ Toimikud seisd kahel kolmel lehel ülekuulamise protokolllid olid omakäeliselt paari lauselised. Näiteks mingi kämpinute öösel õhkualskimise kuriteos, oli keegi teenijatüdruk omakäeliselt
järg
2015-10-20 12:48:50
tunnistajana kirjutanud, et kämpingu peremees palus öösel mitte magama minna sinna kämpibgusse, kus ta alati ööbis. ÖÖsel see kämping lendas õhku.Kämpingud olid kehes kindlustuses kindlustatud viiele miljonile kroonile. Kindlustusest avaldati meedias kummaline teade, et kes sele kuriteo avaldab, sellel kindlustus maksab miljoni! Kohe võeti see toimik minult ära ja seifi ta vedelema jäigi. Kus oli Laanet kalle. kalle vaatas naeratades pealt kui sellist ahveristi efutati komieeariks! Mina sain mahuka kuriteo menetlusse ja viibisin päevad läbi Arukülas elanikke üle kuulamas. Ka minu vallandamise provokatsioon oli kgb töö ja kapo oli siin lihtsalt kaasajooksik. Kehva saja teebadki kehvemaks, et me keegi ei tea mis siin toimub.Aina ilmuvad uued austatud ja lugupeetud miljonöridest ärimehed ja mida me nendest muud teame, kui Äripävast loeme? kuidas edutati Jüri Pihlion ju selge, et tegemist ei saagi mmuga olla kui maffiaaga,. kas me seda tunnisyada ytahame või ei, fakte see olematukjs ei tee, Kui saaks üksipulki avaldada minu vallandamise provokatsioon ja kuulata, kuidas Sinisalu teatab, et ÕKO ei tee tellimustöör, on ausad ja sõltumatud, siis yuled mõttele, et lüll on hea neile rääkida, kes usuvd,kes midagi ei tea ega tõeatada ei saa.Lavly Lepp edutati, nagu teisigi tellimuste täitjad ja kui palju võiks avalikkusele tulla, kui ta oleks saanud Simmi ausalt üle tunnistama panna. Kuid kahjuks see teda ei huvitanud vaid vastupidi isegi raske kuriteo kinnimätsimine, milega vabastati reetmisele kaasaaitaja, kes isegi käis kaasas reeturiga välismaal ja kokkulepitult soppas poodides niikaua kui reetur oma materjale üle andis. Kulake nende juttu kui ausate nägudega nad teile jutustavad õigluselt, inimese kalliks pidamisest jms.
JAAK
2015-10-20 15:37:38
Täna on riigikogus rakendusseadusena kooselu seadus. seose sellega ka arutusel Kuku raadios Vox Populi saates küsimus, "Kuidas läheb korda meile kooseluseadus? Õnneks siiski ebanormaalseid vastajaid polnudki. Väga kea arvamuse esitas kohe esimene helistaja. Nii hea ja täiuslik oli, et sinna juurde lisada polnudki midagi. Võõras on see kultuur igavesti eesti rhvale olnud. Tugevate lukkudega oli ta peidetud kappi ja sellest ei räägitud. NL ajal oli ta isegi karistatav. Nüüd taasiseseisvusega me enam ei teagi, kes meid juhib? President on võras ja juhtimine on võõras Brüsselist ja aina tuuakse siia meie rahvale mõistatuslikke seadusi ja kohustusi. Nüüd on selle kiooseluseadusega mindud nii hoogu, et kiirustades kirjutas president sellele kohe alla. Peaminister käis Gei klubis austust avaldamas oma kohalolekuga nende homode pidustustel! Kas sellepärad ta niiväga meeldibki presidendile? Nüüd siis hakatakse eestlasi kaotama veelgi mõjusamate bvahenditega, tuuakse sundkorras sisse lõunamaalasi , moslemeid ja keda iganes tõmmunahalisi ja lõimumine pidavar kiiresti toimuma, sest kohe õpetatakse neile eesti keel ja nad hakkavad usinasti tööle. Sellist juttu juba kuuleme meediast! Minu koolieelik lapselaps küsiss et vanaisa´ mis asi see pederast on? Ta kuulis seda sõna telekas mingist saatest. Ma ei saanud kuidagi talle selle tegelikku tõde avaldada. Ma ei kujuta ette kuidas suhtuvad väikesed lapsed, kes näevad kahte onu ühes voodis magamas ja teineteist kallistamas? kas see ongi meile vägisi kultiveeritav perekonna kultuur?
Kes on meie president? Kes on meie valitsuse juht? Miks me ei saa aru nende poliitikast? Miks nii jõhkralt suhtuti igati tublisse linnapeasse? Miks nii labaselt ja julmalt käitus kapo?Kas maskid on sellepärast ees, et ei julge enam rahvale oma nägu näidata või loodeti Savissare tervist sellega tugevamini rivist välja viia? Eks selleks ju see reanimobiilgi kaasas oli. meenutage peaprokuröri avaldust, et inimene on neile kallis! ilmselt meenus talle rasket kuritegu uurides riigireeturile kaasaaitsmaine, siis oli inimene tõesti nii kallis, et mingeid maske vaid sõbralik ümarlaud ja kokkuleppel arutati.kuida sasjad ühele poole saada.Ei saanud ju enam varjata, välisluure avastatud kuritegu.No ma enam ei räägi, mul hakkas paha.
Andrus
2015-10-20 19:12:49
Tamm sa ei jaga kahjuks matsu.
|