Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Valimisaasta väljakutsed

Nimekiri kuulub möödundud sajandisse  2011-01-17 11:46:47
Aga Keskerakonna nimekiri on äge.
Pole kaua aega nõnda mõnusalt naerda saanud.
Sovetiajal venemaal kogunes ka Stalini ümber sihuke mõttetute lakeide kari...keda enam hiljem vaja ei läinudki
Poisinolgid saadeti hiljem lauavabrikusse tööle. IRW

  2011-01-17 11:47:24
KESKERAKONNA PROGRAMM (seletame lahti, mida tähendab AITAB)

AITAB tööpuudusest.
Praegu on lisaks kõrgele tööpuudusele ka kõrge tööjõupuudus ja seda saab lahendada kõige lihtsamini "suhkrutalongi" strateegiaga.
1. Kuna puudus on kvalifikatsiooniga inimestest, siis järelikult olemasolevad töötud on madala või mittekvalifikatsiooniga potentsiaalsed töötajad ja neile loome seepärast uued sotsiaalsed töökohad. See programm on juba edukalt käivitatud ja lubame terve posu veel juurde luua.
2. Need ettevõtted ja tõusikud, kes niisama virisevad ega sobi need töötud, kelledest me tõesti hoolime ja töökohad teie eest lõime, nende ettevõtete töötajate sissetulekud maksustame astmelise tulumaksuga, sest kui teenid rohkem, siis maksad ka rohkem ning siis otsustate ise, kas kaote siit või lähete Lauluväljakule järjekorda teiste normaalsete lihtinimestega!
Selle tulemusena tervneb ühiskond, kõik on rahul, kaovad ära sotsiaalsed ja poliitilised pinged, kaob ära selline mõiste nagu kadedus, sest kõigil on töö, kõik saavad enam-vähem võrdset õiglast palka, pole vajadust enam ise mõelda, sest meie mõtleme teie eest, sest me hoolime teist.

  2011-01-17 11:48:18
AITAB hinnatõusudest
Jällegi äärmiselt lihtne lahendus, mille peale loomulikult riigivastane Ansip ei saagi tulla.
1. Kõigepealt viime seadustesse sisse muudatuse, kus iga ettevõtte juhatuses peab olema üks meie esindaja, kes hoiab silma peal ja kontrollib, et ettevõte ei tegeleks liigkasuvõtmisega. Muidu jääbki see olukord, kus Ansipi majanduspoliitikaga koorivad ettevõtted meilt sada nahka - nii ei tohi.
2. Seejärel tühistame Eestis euro kasutuselevõtu ning asendame selle talongidega - s.t. talongi peale on kirjutatud toote ja/või teenuse nimi ning iga talong tähendab ühte toodet või teenust. Seeläbi pole võimalik ettevõtetel enam hinda ise kujundada ja teie teate alati, et te maksate õiget hinda. Samuti kaob ära selline mõiste nagu konkurents - iga ettevõte peab müüma kliendile toodet/teenust, kui klient esitab selleks talongi. See võimaldab ka kõik teenused kvaliteedid viia ühele tasemele. Tänu Ansipi laastavale majanduspoliitikale on hetkel ettevõtete toodete ja teenuste kvaliteedid väga erinevad, kuid meie programm ühtlustab kvaliteedid - kõigil peavad olema võrdsed võimalused, sest meie hoolime. Talongide jagamine toimub samal kuupäeval, mis vanasti oli palgapäev. Samamoodi loome ka elektroonilised talongid - me elame ikkagi kaasajal.

AITAB madalatest pensionitest
Tänu kahele esimesele geniaalsele programmiga laheneb antud probleem juba iseenesest. Kui kõrgema sissetulekuga inimeste palgad maksustatakse astmelise tulumaksuga ja tekib rohkem sotsiaalseid töökohti, siis pension ei tundugi enam nii madal, kuna hakkab olema ligilähedane palkadega.

AITAB vaesusest
Kuna meie programmid hoolivad inimestest, siis tänu sellele, et kõik on võrdsed, kaob ära vaesus, liigkasuvõtmine ja kokkuvõttes ka kadedus. Kuritegevus on tulevikus 0%, sest kellegilt pole midagi röövida, sest kõigil on juba samad asjad olemas mis teistel ehk kõikidel on ühed ja samad asjad. See on ülim hoolivus.

AITAB kõrgetest maksudest
Tõepoolest, meie riiki laastavad kõrged maksud. Aga sellele tuleb samuti lõpp. Kuna tulevad talongid, siis rahva käest enam makse ei koguta. Kuna meie hoolivad inimesed on nüüd ettevõtete juhatustes, eraldame me ettevõtetelt täpselt nii palju raha kui palju riigil parajasti vaja on. Seega ei pea rahvas enam üldse muretsema maksude pärast, sest meie hoolime teist, meie mõtleme, meie tegutseme teie nimel.

AITAB valitsuse eneseimetlemisest
Tõepoolest, see on lihtsalt häbiväärne, kuidas Ansip lihtrahva seljas ratsutab. Aga sellele tuleb lõpp. Meie ei imetle ennast, meie imetleme teid, sest me hoolime teist. Ansipi kommandeerime UFO-de juurde ja ta võib edaspidi nende käest makse koguda.

hüään  2011-01-17 11:59:50
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=410827
Hiina president Hu Jintao leiab, et rahvusvaheline valuutasüsteem, mida dirigeerib USA dollar, on mineviku jäänuk.
Hu sõnul astub Hiina samme selle poole, et asendada dollar jüääniga.

vot tak!  2011-01-17 12:56:19
http://www.harjuelu.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=1925&Itemid=180
Töötukassa paneb Keilas ja Maardus uksed kinni

Alates 1. jaanuarist on abivajajate jaoks suletud nii Keilas Keskväljakul asuv büroo kui ka Maardu büroo. Lääne- ja Ida-Harju rahvas peab võtma ette teekonna Tallinnasse.

tavaline värk  2011-01-17 13:21:30
to Nimekiri kuulub möödundud sajandisse 2011-01-17 11:46:47

Ja kõik see meenutab kangesti Reformi, IRLi ja Roheliste nimekirju!

kriibu  2011-01-17 14:40:58
Kas keegi viitsis kokku lugeda, mitu inimeste Keskerakonna nimekirjas on praegu korruptsiooniasjades uurimise all, mitu täielikult või osaliselt kriminaal- või tsiviilseaduse järgi süüdi mõistetud ja mitme kohta on teada, et ta on kahtlustatav?
Mul läks lugemine esimese 20-ga sassi.
Sellise nimekirjaga ei konkureeri küll ükski erakond, kus esikümnes ilutseb korruptsioonikahtlusega uurimise all olev inimene.

  2011-01-17 16:12:12

Aino Mägi  2011-01-17 16:28:46
pr. Kadri ,oled tubli ,et julged tõde tunnistada, ei maksa tähelepanna neid poisikeste jutte ja arvustusi.

valija  2011-01-17 16:44:40
Paistab, et Keskerakonnal läheb hästi ja neil probleeme ei teki, enamik inimestest hääletab nagunii Keskerakonna poolt, seega ma seekord Keskerakonda ei vali. Valin hoopis mõne üksikkandidaadi.

glavlit  2011-01-17 20:59:16
to kriibu 2011-01-17 14:40:58
Too need 20 nime ka ära!

Luule, see ei tule tuulest  2011-01-17 21:38:29
Mina usun KAPOsse, kõigeväelisesse Võimusse,
Poliitika ja Majanduse loojasse.
Ja Õukonna Meediasse,
tema ainsasse Messiasse,
meie Postimehesse,
kes on saadud Tartu Edasist,
ilmale toodud Mart Kadastikust,
kannatanud Karl Vaino ajal,
Erastatud, müüdud ja saneeritud,
Astunud Reformierakonda,
kolmandal päeval üles tõusnud surnuist,
läinud Poliitikasse,
istub oma kõigeväelise PM paremal käel;
sealt Ta tuleb kohut mõistma
opositsiooni ja rahva üle.
Mina usun Õukonna Meediasse,
Libe-Laarset Ansiplikku Valitsust,
maksuvabu reedeid,
viieks rikkamaks saamist,
russofoobiat
ja igavest koalitsiooni.
Võid Kindel Olla

  2011-01-17 22:33:09
http://www.postimees.ee/?id=372796
Alanud valimisaastal on Eesti jaoks suurim julgeolekurisk korrumpeerunud ja välisriigi mõju all oleva valitsuse ametisse asumine, leiab kaitseministeeriumi nõunik kindralleitnant Johannes Kert.



  2011-01-17 23:00:11
http://rahvuslane.blogspot.com/2011/01/eesti-vajab-uut-valimisseadust.html

Eesti vajab uut valimisseadust!

  2011-01-17 23:11:57
http://si.kongress.ee/index.php?option=com_poll&id=9%3Amilline-eesti-parteijuht-teenib-vaelismaad-koige-orjalikumalt

Ansip
118 34.1%
Savisaar
88 25.4%
Laar
75 21.7%
Võsu
29 8.4%
Leito
11 3.2%

  2011-01-18 12:49:10
http://pealinn.tallinn.ee/index.php?pid=136&lang=5&nid=8270
Kodutus ohustab suure tööpuuduse tõttu tuhandeid peresid.

£  2011-01-18 13:30:08
http://www.vorumaateataja.ee/?a=uudised&b=11697

Õõvastav on igapäevaselt kuulda, näha ja lugeda meie meediatorude jura, kui hea ja õiglane on ühetaoline tulumaks nii töölisele kui ka kapitalistile!

HK  2011-01-18 14:11:23
Küsitlus kesikute moodi:

Kui kaua oled Kesknädalat lugenud?

olen uus lugeja
1-2 aastat
3-5 aastat
veel kauem
loen alates esimesest numbrist

Aga kuhu jääb variant et ei ole lugeja? Ja ei kavatsegi lugeda? Selline "küsitlus" ju ei annagi midagi. Justkui 100% oleks lugejaid. Ahjaaa -seda see ju peabki näitama:) Koomikud.

Liis  2011-01-18 20:18:05
Andes hinnangu oma elus toimunud arengutele viimase nelja aasta jooksul, antakse kaudselt hinne ka istuvale valitsusele.
...................

No minu laste sünd on ikka sügavalt minu eraasi ja valitsus ei puutu siin asjasse,
Emapalk mind küll paljunema pole ajanud.
Kesikud olgu ülepea vait,nemad pole tüedsti midagi Eesti riigi ja rahva heals teinud.

Põgenege....  2011-01-18 22:37:56
_£ 2011-01-18 13:30:08
http://www.vorumaateataja.ee/?a=uudised&b=11697

Õõvastav on igapäevaselt kuulda, näha ja lugeda meie meediatorude jura, kui hea ja õiglane on ühetaoline tulumaks nii töölisele kui ka kapitalistile!_

Vaene tööline. Kurnajad ei jäta sind rahule....siirdu valgevenesse pakku

Eelmine | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Järgmine

Nimi 
E-mail