![]() Õnnitleme Savisaari pere täienemise puhul!
Enn Oja
2014-01-15 06:56:25
kardan et nimega panevad Ettkar ja Mar`iia p'uusse . kujdas üttles Jorhh 'Aadniel Joosepile 'üttle m'ulle üks ... nimi' .
kinndlasti ej tohi se 'olla minngi eestinimi, sees peab olema c, y, z, w, x . alles siis saab sobiva nime üks uus kena Kruunevelld .
JAAK
2014-01-15 14:36:14
Palju õnne Edgarile minugi poolt. Sain ka ise seda õnne tunda - 6 detsembril sündisid minu nooremal tütrel kaksikud ning ma sain seitsmekordseks vanaisaks. Kaks lapselast õpivad juba ülikoolis ja ülejäänud (loomulikult peale kaksikute) õpivad veel algkoolis. Noored annavad vanadele elutahet ja jõudu ja elu muutub ikka paremaks. Loodame, et riik ka oma rahva eest hoolitsema hakkab. Kahjuks ei suuda Keskerakond kui kogu riik talle vastu seisab, oma positiivseid plaane ellu viimisele.
JAAK
2014-01-15 20:15:07
Kui isa on hollandlane ja ema eestlanna, siis sobiks rahvusvaheline nimi. Näiteks Aleksandra. sobib igale rahvusele.
Jõudu hea nime leidmiseks. Aga milline on hea ja ilus nimi, on maitse küsimus.Ühele meeldib tütar teisele ema- eesti folkloorist.
eelmisele
2014-01-16 09:13:47
Maša on ka ilus nimi.
Enn Oja
2014-01-16 14:32:36
kõjkk nimed p'äälä eestioma onn ilusad . ja kujj onngi midagi eestilikku sis tuleb tähed kinndlasti so.lkktähhtädevasstu vahetada .
näjttäks Manni - Munnie [mani], Juula - Youlieh
õjje.nd
2014-01-16 15:12:48
eestioma - eestiomade
vaagija
2014-01-16 21:52:17
vaagija õnnitlused kõigepealt Jaagule, et nii tubli oled ja muidugi õnnitlused ka Edgari perele!
JAAK
2014-01-17 09:42:27
Mida meie õnnetu meedia teeks, kui meil Savisaart ei oleks. Kuulasin täna hommikul poole kaheksa paiku raadio- 2 saadet.Saatejuhid tutvustasid tänaseid ajalehti. Elevust tekitas Õhtulehe tutvustamine, kus saatejuht lommenteeris, et olla kronikas ilmunud ilusa koleda näoga Savisaar kellegi väga ilusa silesäärsega. Savisaare kommentaare sinna juurde, et ta on vaba ja vallaline poissmees. On tõesti meedial mida rääkida. Kui meie praegune president elas abielumehena avalikult teise naisega pikemat aega, siis oli see loomulik ja meediale tavaline, et see neile peaaegu huvi ei pakkunudki. Meedia jaht Savisaare vastu tuletab mulle väga meelde kgb jahti minu vastu. See hoogustus eriti kui Tallinna Miilitsavalitsuse ülem Marko Tibar soovitas Kullasel mind Leningradi Siseministeeriumi Akadeemiasse õppima saata. Ka siis kui mulle omistati parimate teenistusalaste töönäitude eest Tallinna Partei ja Valitsuse aukiri. Siis hakkasid kgb mehed isegi minu akendest sisse piikuma. Niiväga oli rahvavaenlase kohta vaja luukeresid kokku nihverdada. Kas Savisaar tuleks kastreerida? Küsiksin seda meedia ilkujatelt. Temal kui isasel pole õigus ühegi emase olendi poole vaadatagi. Mis kuradi riik (vabandust Ansipi õigusriik) see on, kus meedia truualamlikult teenib koalitsioonipoliitikute huve ja tantsib nende muusika järgi? Seda on jälestav ja kaugeltki mitte huvitav kuulata ja näha. Kes meile sellise ajakirjanike kaadri on ette koolitanud? Samas tavakodanike arvamuste ja ettepanekute jaoks ajalehtedes ruumi ja raadiosaadetes aega ei ole.Olen vana mees kuid suhtun senini õrnemasse soosse lugupidamise, hoolivusega ja heameelega omaksin enda seltsis Savisaare moodi mõnd siledasäärset (kahjuks ei tea millest see kanal-2 saatejuht aru sai,et oli siledasäärne?) Meedia püüab kõikvõimalike epiteetidega lugejale huvitavamaks muutuda, kuid tegelikkuses avaldab see vastupidist toimet ja annab lugejale mõista, et ajakirjanike koolitusega on nagu õiguskaitseorganite koolitusega, kus kohutavalt toodetakse praaki. Kannatab rahvas ja kahjuks maksab ka selle praagiga tekitatud kulutused ja kahjud kinni. See on meie Ansipi õigusriik. Kuid samas küsiksin, et millal need kommunistid enne õigust on rääkinud? Miks me kõige sellega lepime? Ju me siis 50. aastaga oleme sellisteks kasxatatud ja kgb ja kommunistide koostöö võim ja valitsusjärgib oma vanu traditsioone.
EELMISELE
2014-01-17 11:44:04
kommentaarile 5+.
Enn Oja
2014-01-17 12:29:28
assja tuleb k'aeda süviti, lausa põhjani .
kass Ettkar t'eadis millise kõmu uus tibi temagõrval tekitab ? rauttselt t'eadis ! järälikult oli se Ettkari t'eadlik 'eesmärkk . poleks ta seda s'oovind oleks ta tegutsend salamisi sest avalikult teda ju jällgitakkse ning ta jääb nagun''ii vahele . s'eega on ned Ettkari poosetamised kavandatud kinndla kavajärrgi, teattud ajavahemikega (sest l'iiga sagedased lähks läjlaks ning nende väärttus lanngeks), teattud kohas ja etted'eada vastustega . sest pildil on vaja püsida, eriti kujj 'eesottab Pr'üssel'isse sabarakkudevalimine . kujj Ettkar polgi kujjgidugev ärikas, on ta igadahes tugev sahkerdaja ajuloputuses .
JAAK
2014-01-18 10:46:24
Enn, mis sinuga juhtunud on? Pidasin sind ausaks meheks. Sa oled vana ja elunäinud mees, nagu minagi. Miks sa lased emotsioonidel oma vaimsele mõistusele pähe istuda? Millest sinul selline ebaõiglane viha Savisaare vastu? Kas sa eitad, et nendest poliitikutest pättidest ja sulidest on siiski Savisaar neist kõige kergekaalulisem? Muidugi on ka Savisaar eksinud, kuid seda ei saa võrrelda tema teenetega riigi ja rahva heaks ja teiste ahveristide tegudega. Sellel teemal võiks lõpmatuseni diskuteerida, aga kui emotsioonid on nii keema läinud, et uputanud selge mõistuse, siis ei saadagi enam mingitest selgitustest aru. Muidugi selles tuleb "tänada" koalitsiooni ja tema teenistuses kogu riigiteenistuste institutsioone koos meediaga, kes koalitsiooni võimupoliitikute ettekirjutusi täidavad, et keskerakonda ohtliku konkurendina poliitikast minema pühkida. Savisaare erakond mullu esitas avaliku nõudlustaotluse politsei ja kapo juhi ning peaprokuröri tagandamiseks ametitest. Mitte ükski erakond teda ei toetanud ja meedial oli suu vett täis. Nüüd on nendest mittekõlblikest veel alles ametis peaprokurör, kes toetab terrorismi(õigusteadlase A. Lepsi arvamus). Sinu omadussõnalised epiteedid on tegelikkusesse tõlgituna seda tähendavad, et Savisaar on tugev isiksus, sirgeseljaline, kindlameelne, kõigutamatu ja sirgjooneline, kes on sellele poliitilistele tormtuledele 23 aastat vastu pidanud ja annaks jumal, et peaks ka edasoidi. Siinsed anonüümsed klounid nimetavad mind kesikuks ja Savisaare poolt äraostetuks. No mis siis ikka lepime sellega, kuigi ma ei kuulu ühtegi erakonda (avaldus on radikaalide parteis, kuid peale paari koosoleku pole sellest erakonnast jälgegi). Isiklikult ei tunne ma Savisaart ega ole temaga silmast silma kunagi kohtunud. Olen teda vaid ligidalt näinud ja kuulnud kunagi rahvarinde kongressidel. Aga need kes sellistest laimu ja solvangute ilkumistest rahuldust saavad, laske käia, teid niikuinii enam ümber ei kasvata.
VEEL ENNULE
2014-01-18 11:18:34
... oli Savisaarel teadlik eesmärk...
Muidugi teadlik ja teadis kindlasti ka seda, et ega ühtegi tema liigutust tema vastu kasutamata ei jäeta. Just see kindlameelsus, sirgeseljalisus ja poliitiku tugev jõud teebki talle au ja on võimaldanud 23 aastat vastu pidada. Enn kas Savisaar pidanuks oma asetäitjaks võtma mõne vana hambutu küüraka? Või mõne mehe? No siis sinusugused vihased mehed oleksid teda kohe pederastiks nimetanud ja meedial oleks lõbusaid lugemisi rahvale pikaks ajaks jätkunud. Edgar vajas noort, andekat, tarka ja teotahtelist ametnikku ja selle otsimine ja leidmine oli tema ainuõigus.
2014-01-19 15:38:26
Kesikud ruttu obrokit maksma ja Vaagija sulle väike noomitus- miks sa nii vähe siin erinevate nimedel all kiidulaule ei esita, sest NII SUUREL PÜHAL MEHEL sündis lapselaps ?
Sa Vaagija tahad tõesti et sind sektist välja visataks ? Lapse nimeks pange Ljudmilla- ilus vene nimi
Enn Oja
2014-01-19 16:00:20
ej sa Jaagust aru .
1) alles iljuti selgitin p'iisavalt põhjalikult et ma ej vihhka Ettkarit, ooppis pean teda omasuguste pättidega kissklemiseks vajalikuks sest siis saab rahvas vähäm kannatada . 2) ma ejj anna innangujd tunndeliselt, alus onn erabooletu . sest tavaliselt ma erinevalt tejste pimedast raevust ka 'ööldut põhjendan . 3) mejjl on ka erinev arusaam omadussõnadest sest siin ej lejja ma midagi sellist . kaa on mul rasske mõjssta epit''ee.tte ja mujjd so.lkksõnu sest ise kasutan ma omag'eelsejd sõnu ja väljändejd .
Eesti matside kommentaarid tülgastavad
2014-01-20 23:13:28
Labaseid ilkujaid on meil omajagu - las rõvetsevad ning sigitavad omasuguseid värdjaid juurde.
Väärt inimesed elavad oma elu. Savisaarele lapselapse puhul palju õnne ja perele suurt õhinat nimevalikul. Omast käest tean kui toredat elevust tekitab see teema perekonnas. Rõõm uue pereliikme üle on tõeline rõõm. Kui see tore järglane sünnib välismaal nagu meil enamusel, siis see ei vähenda põrmugi pere õnne ja heameelt. Eestile see loob lootuse, et ühel heal päeval kui Eestit juhitakse arukate inimeste poolt ja riik on elamisväärne, tulevad kaugel sündinud eestlased ehk kodumaale tagasi.
eelmisele
2014-01-21 00:04:31
õiged sõnad sul :
Labaseid ilkujaid on meil omajagu - las rõvetsevad ning sigitavad omasuguseid värdjaid juurde. Eestis sünnib aina rohkem juurde normaalseid kodanikke- nii eesti kui ka siin kohanenud muulaste seas. Teie kesikute read aga vähenevad- ja see teid tigedaks ajabki. Minge tehke oma nilbet propagandat kuskil mujal- jätke eesti elanikud rahule !
TO 15. 38. 25.
2014-01-21 14:22:17
Sinusuguste debiilsete vaimuhaigete sektist on Vaagija ammugi lahkunud, kui ta seal kunagi üldse oli? Aga Ljudmilla on tõesti ilus nimi, ka eestlastel on ilusaid nimesid Anna, meestele Mats või Madis aga mis sellest? Miks sa Savisaare lapselapsel e vene nime soovitad? Kas sul tuli uus haiguse hoog peale?
|