Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Putin viib ellu Peeter Suure testamenti

ei muutu midagi  2015-01-03 10:07:33
Küll need Lillod ja Rosipentused need valimised kudagi ikka ära tinistavad. Roosa erakond uputas invaliidid; laseb ka teistele vee peale kui vaja. Sotsidel ju pöhimötteid pole.

  2015-01-03 11:06:11
19. nov.1919.a. "Daily Herald": Me kontrollime Baltikumi, Soomet ja Poolat. Nende riikide iseseisvus on mõistagi vaid tinglik. Mitte ükski neist ei saa teha midagi ilma meie nõusolekuta. Sealsed valitsused olid võõra poliitika objektideks, mitte aga subjektideks, mida kasutati suurriikide omavahelistes poliitilistes mängudes.

Postimees 1933
Salaklausel Balti riikide kohta? ... Läti kaitseväe häälekandja "Latvijas Kareivis" toob ära Pariisis ilmuva "Figaro" järele paljastused sõjaväelise salalepingu kohta, mis sõlmitud 3. aprillil 1922. aastal Saksamaa ja Nõukogude Venemaa vahel. See sõjaväeline salaleping sisaldavat ka erilise klauseli Balti riikide kohta, mis kõlavat järgmiselt: "... kuidas kindlustada Nõukogude Venemaale väljapääsu Balti merele. Demarkatsiooni joon Venemaa ja Saksamaa vahel peab minema üle Salatsi, Volmari ja Ostrovi."...

Laine  2015-01-03 11:28:17
Mis küll ootab ees seda rahvast!Kavatsus valitsusel jälle rahapuuduses nüüd lahti lasta 300 vangi.Meil põhiliselt saadakse ainult tingimisi,kui need inimesed on ikka vangi mõistetud siis on nendel SÜÜ KA.Mitte nagu teatati et vaadatakse üle,lahti saavad kergemad.Nüüd,kus politsei on maalt peaaegu kadunud,lastakse inimestele kaela 300 töötut vangi,kes on harjunud et lobi 3x päevas ilma vaevata ees on.Nüüd ei aita inimestel ei lukud ega kaamerad. Praegu käib juba riisumine,petmine igal võimalikul moel.Pidevad vargused.Vähe räägitakse sellest mitmest tonnist juustust ja vorstist mida toll kinni pidas ja mis pidi minema venemaale.Vaevalt et osteti siin kalli hinnaga kokku ja venemaal odavalt maha müüa. Vaevalt.Kas siin ei ole mitte tegu ikkagi suurema riisumisega,kombinaatide tasemel.Meie keeduvorstid lähevad järjest ikka kummisemaks,mittesöödavaks jne.Et ei tekiks igasuguseid arvamisi,seletagu valitsus siis asi ära.Palju te rahvas vastu peate,omad töötud,koondamine käib ikka siin-seal,nüüd vangid,kava on tuua 50 000 immigranti - kõik need tahavad süüa ja elada. Pettureid on praegu juba kõik kohad täis.Rõivas võiks nendest asjadest tulla ja rahvale rääkida,aga kuidas ta seda teha saab kui refi enda liikmed üks varastas,teine rikkus korda.Keda seal valida on?Kas pean arvama,et ülejäänud on puhtad? Sealt võib veel palju välja tulla.Aga rääkigu,kuidas see vorsti ja juustu asi on,mis võib meie toidulaual vägagi tunda anda. Miks õigustatakse 5% vee lisamist sealihale?Mikse on palju mis huvitaks,aga kes nendele vastab.

kaltsud  2015-01-03 12:30:50
See on õige jahh et ilma kaltsukateta oleks eestlastest suur osa paljad või räbalates. Norm inimene ostab riide ikka välismaalt, sest meie hinnad on üle mõistuse lihtsalt. Tervitusi ka Kaltsu-Teividile!!!

Eerik  2015-01-03 16:52:42
Aitäh Jakko hea lugemise eest! Head uut aastat ka sulle ja su lastele&naisele!
Ja ära Rõivase kriitikaga üle piiri mine! See kompleksides poisike laseb su kinni panna!

vaikiva ajastuni  2015-01-03 18:27:00
on jäänud vaid yks tilluke samm

jaak  2015-01-03 21:15:11
mulle näib, et 5/6 kommijatest ei suuda üldse teemas püsida

  2015-01-03 22:53:45
Järjekordne faktide võltsimine Lainelt. Tegu polnud sugugi tonnide toiduainetega, nagu Laine seda kurat teab mis eesmärgil väidab. Venemaa veterinaaramet konfiskeeris 143 kg vorstitooteid ning 155 kg juustu, mis kokkuliidetuna ei anna kohe sugugi mitmeid tonne välja.

mister  2015-01-04 00:14:49
http://dralexmd.livejournal.com/194454.html
Who is mister Putin?

Laine  2015-01-04 11:01:24
Mul pole mingit eesmärki.Uudistes jooksis see tekst all ja sellepärast ma küsisingi,lugege või üle,kas keegi sellele vastab,mis ja kuidas.Ka ei olnud tookord öeldud kes kofiskeeris.Lihtsalt andmed sellised mis nagu on ja nagu ei ole.Mina ise välja midagi EI MÕTLE ja kui see on öeldud puudulikult,siis valetan ka mina.Neid andmeid mida puudulikult või valesti öeldakse on rohkem kui palju,aga tekstis olid tonnid,arvu ei mäleta.Aga ega sajad kilodki mitte vähe pole.Mingit JÄRJEKORDSET võltsimist ei ole .Pigem ütlen,nii räägivad meie uudised.,öeldakse midagi,aga segaselt.Kunagi öeldi sealsamas,et kurjategija kõhust leiti 12 või palju seda oli, KANGI KULDA. Oleksin jälle loll olnud kui poleks ise teadnud et see oli UNTSI ,mitte kangi.Kõik ei kirjuta siia,aga samuti usuvad,et kuld oli kõhus kangides.Seda hästi ei mäleta kas jutt oli inimesest või looma kõhust ,kuid kõht on kõht ja kangid on kangid.

eelmisele  2015-01-04 13:15:21
Laineke- sa valetad iga nädal- tüüpiline käitumine sinu poolt on see kui valega vahele jääd:
a) sa selle artikli allsõna enam ei võta
b) sa hakkad kirjutama üldist möga ja pläma (nagu ka eelmine sinu komm).

MUL ON IKKA KÜSIMUS SULLE LAINE: miks sa pidevalt valetad ? Kas sul kästakse seda teha või tuleb see sul geenidest ?

Keskerakondlased on kindlasti sinu üle uhked- valetajast vinguv troll ... väga rõve tegelikult

makabi  2015-01-04 19:52:56
http://via-midgard.info/news/tajnyj-proekt-rezidenty-o-jew-do-poroshenko-i.htm

Nii Putin kui ka Porošenko on juudi spordikooli kasvandikud.

trollid irl ja reff  2015-01-05 08:43:50
Hämmastav kui palju on siin saiti reostavaid trolle irlitsikute ja reffide seast. Kõtt oma kodukatele, kahjurid! Ah jah, ups... Seal ju ei lubata teil oma tegelikku arvamust avaldada. Sestap peategi käima vihatud kesikute saidil trollimas)

Laine  2015-01-05 11:28:06
Kui lühemalt öelda,siis pean ütlema et see solgikallajete möla ütleb üht - maha ausus,võrdsus,rahu,demokraatia,hoolivus üksteisest.Nende arust elagu ülekohus,vargused,IGASUGUSED kuriteod,hoolimatus,eriti üksteise puremine. Need on asjad mis hakkavad silma,vaadates riigis elule OTSE.

vaataja  2015-01-06 11:56:16
Vaba Mõtte Klubi on parim asi mis telekavas poliitsaadetest olemas. Olge tublid mehed ja vaadake ette, et kogemata trepist alla ei kuku) Meil on ju reformidemokraatia ja kõik kes ei ulu huntidega koos - on ohtlikud valitsevale maffiale!!"

  2015-01-06 14:22:57
Ernits juba ju lõi maffiaga käed.

eelmisele  2015-01-06 16:28:55
maffia all mõtled sa reffi või keda? ainus maffia on ikka lillo-rosimannuse grupeering mustade kilekottidega.

VMK  2015-01-06 17:33:41
Klubi ongi ju täna õhtul. Väga hea et on mida telekast vaadata.

hirm  2015-01-07 10:31:25
on nahas oravanärakatel. Tunda on seda igal sammul. Nüüd siis tehti Toomas Raagile propagandaministri tool et lumpenil paremini ajusid pesta. Õhutame veneviha et loll ja vaene eesti külajoodik valiks ikka reffe.

Egon  2015-01-07 17:43:39
Valime EKRE parlamenti! Rõivasel on juba midagi vedelat sinistes sokkides!!

Eelmine | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Järgmine

Nimi 
E-mail