Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Eestlane hävitab iseenda?

to Viki  2010-08-18 01:33:25
Jagan Teie seisukohta (Viki 2010-08-16 23:42:51)! Ka minul on ülimalt suur heameel, et Kesknädalal on nii palju lugejaid ja et tänu netiversioonile loetakse seda lehte, mis oluliselt täiendab Eesti elu ajakirjanduslikku kajastust, üha laiemas ulatuses, sealhulgas ka Välis-Eestis.
Siis saavad ka väliseestlased veidi enam teada, mis tegelikult Eestis toimub, mida eestieestlased mõtlevad ja mille üle arutlevad, kuhu suunda Eesti veereb või laseb end veeretada.

Teine Eestlane  2010-08-18 01:45:46
Üks Eesti elu arengusuundi on hiiliv erakonnastamine ehk parteistamine. Ilma parteita pole sa mittekuikeegi - püütakse inimestele pähe taguda. Vabatahtlik või pealesunnitud erakonnastamine levib juba kõigisse eluvaldkondadesse, varsti pole võimalik enam vist üldse tähtsamasse ametisse saada, kui sa pole parteilane. Nõukogude ajal võisid paljud andekad inimesed teha üpris silmapaistvat karjääri ka parteituna. Juba irvitatakse, et kunagine demagoogiline loosung „sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik” on Eestis asendumas tänapäevase demagoogiaga „sisult erakondlik, vormilt mittetulunduslik” - parteistamist varjatakse nn MTÜ-de (mittetulundusühingute) taha. Erakonnaväliste või -üleste ühendustega mõeldud MTÜ-d muutuvad avalikult või salamisi tegelikult erakondade filiaalideks, tegeliku võimu teostamise vahenditeks. Tõepoolest, kas me sellist Eestit tahtsimegi?

Vana viiking  2014-04-18 12:24:37
No pole hullu selle kursusega - keegi peab ju seda ka tegema, mulle küll meeldib seda lugeda ja teada saada, mis tol ajal juhtus... mida meil üldse ei räägitagi. Silmaringi avardamine on vajalik, eriti kui elatakse ja kobatakse pimeduses, kus oma silmagi ei saa uskuda, rääkimata siis sellest, mis teised räägivad ja mida meedia ette serveerib.

Aly Chiman  2018-10-04 19:07:56
Hello there,

My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at kesknadal.ee promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
.
If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

Thanks,
Aly

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Nimi 
E-mail