![]() Avaliku Sõna Nõukogu lahend nr 596
pime
2015-01-14 12:14:47
Seesama professor võiks vaadata ja hinnata missuguseid peakirju paneb valitsusmeedia keskerakonda puudutavaile artiklitele. Kas professor on ühest silmast pime? Kaebustega võiks ikka tegeleda erapooletud professorid.
palun võrdväärset kohtlemist
2015-01-14 15:02:54
Kuidas suhtuda artiklitesse, kus Savisaart nimetatakse Eesti riigi reeturiks ja Moskva agendiks
Ärge muretsege
2015-01-14 20:59:05
Nüüd on piss püksis, sest KE võidab valimised!
2015-01-14 22:15:34
http://www.ohtuleht.ee/658410/tallinna-tv-andis-grazinile-kinga
Tallinna TV saatis häbiga ekraanilt reformierakondlase Igor Gräzini, kes olevat Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare kohta halvasti öelnud. "Eile pärastlõuna paiku eemaldas Tallinna TV üks juhte Toomas Lepp eetrist saatesarja "Poolkuu: Igor Gräzin.
Kahju küll, et
2015-01-14 23:54:20
Gräzini värvikate esinemistega enam meelt lahutada ei saa, aga pole parata. Küllap nõuti sellelt temperamentselt mehelt oma mõtete allutamist koduse Reformierakonna "mõistusele".
hannibal
2015-01-15 00:04:46
Mida Gräzin siis valesti ütles? Keskerakonnal ju on erisuhted Venemaaga. Kasvõi näiteks koostöölepingu näol mis sõlmitud putinliku Ühtse Venemaaga. Kas noorkesikuid saadeti Selingeri järve äärsetesse vene marurahvuslaste laagritesse või mitte? Saadeti. Kas Savisaar on õigustanud Venemaa käitumist Krimmis? On. Kas KE küsis Jakuninilt raha? Küsis. Kui need asjad kõik kokkuvõetuna ei ole erisuhted, mis kurat seda siis veel peaks olema?
kahju
2015-01-15 16:18:38
... et siin kommentaaridele plusse vms panna ei saa, seetõttu ütlen niisama: hannibaliga 100% nõus. Lisaks tasub veel viidata riigikontrolli auditile, mis kinnitas sõnaselgelt, et keskerakond on kasutanud avalikku (loe: linlaste, ka nende linlaste, kes absoluutselt keskerakonda ei poolda) raha oma valimispropagandale.
suur vend
2015-01-15 19:35:08
http://www.telegram.ee/maailm/pariisi-jarelmojud-cameroni-uued-luureseadused-keelustaksid-krupteeritud-suhtlemise#.VLf54NKsWNY
2015-01-15 22:24:31
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/oxfordi-ulikooli-kirjastus-keelas-sealiha-ja-sigade-mainimise-et-mitte-solvata-moslemeid-ja-juute?id=70568713
2015-01-16 23:55:11
http://www.eesti.ca/hans-h-luik-eliidi-reliikvia-on-saladus-eesti-ekspress/article44121
Vello
2015-01-17 17:30:53
Need kes siin süüdistavad keskerakonda ja Savisaart kõikvõimalikes pattudes ja eksimustes vaadaku esmalt peeglisse. Noh, mis sealt paistab?
Savisaare kriitikutele
2015-01-17 17:35:02
Teil on paljuski õigus, kuid vinti ei maksa üle ka keerata. Ühtsel Venemaal on koostöölepingud paarikümne Euroopa riikide parteidega, muuhulgas ka Matti Vanhaneni "Keskusta'ga", mis tõenoselt võidab valimised, ja Saksamaa Angela Merkeli CDu-ga. Ei tea, kas CDU-ga leping veel kehtb, aga aga Keskustaga kindlasti. Mõne päeva eest oli Helsinki Sanomates sel teemal Vanhaneniga intervjuu. Keegi ei süüdistanud teda milleski. Huvituti, milles see koostöö seisnes. Selgus et ainult passiivsest osavõtust Ühtse Venemaa üritustes. Kas ikka meie keskerakonnal on olnud sedagi? Grjasiniga on asi lihtne. Ta oli oma koduerakonna kriitikaga läinud liiale ja ta kutsuti korrale. See pööre tema ütlemistes oli ikka väga järsk. Jakuninilt raha küsimine, kui seda ikka üldse oli, polnud ju tol ajal keelatud. Muide Jakunin ei olnud mingi väike nuhk, vaid maailma suurima raudteefirma juht, mitmete Euroopa ühisfirmade kaasesimees (näiteks Soome-Venemaa raudteefirma), tema ettevõte andis Eestis tööd paarile tuhandele inimesele, oli autasustatud kõrgete ordenitega (näiteks Prantsusmaa Auleegioni omaga). Kuulub rikaste ärimeeste rühma, mille eesmärgiks oli annetada raha vene kultuuri arendamiseks ja õigeusu levitamiseks välismaal.
Veel kord vindi ülekeeramisest
2015-01-17 18:14:11
Vene ärimeeste rahaga ehitatud Lasnamäe kirik on ühes mõttes väga hea asi. Ta toimib suurepäraaselt pikevardana. Kiriku risti sisseõnnistamise päeval, mis toimus juhuslikult Eesti Jaani kiriku avamisega Peterburis, ilmus ühes meie meediaväljaandes artikkel pealkirjaga "Sajad lasnamäelased läksid Jakunini ja Savisaare kõnet kuulama". Kohe truli meelde nõukaaegne hämamist pilav nali. Küsimus: kas on õige, et sm Ivanov võitis Raha ja Asjade Loteriilt sõiduauto Volga. Vastus: ÜÜldjoontes õige, kuid mitte Ivanov, vaid Petrov, Mitte sõiduautot Volga, vaid sada rubla, Mitte Raha ja Asjade loteriilt, vaid kaardimängus, mitte ei võitnud , vaid kaota. Kümme tuhat ei ole sajad, Jakunid (rahastaja) Savisaar (linna esindaja) ei pidanud kõnesid, vaid ütlesid paarilauselise tervituse. tseremoonia oli puhtreligioosne, piltidelt oli näha, et osalejad olid põhilised vanemad naised, vahest 7 --8 osaleja naise kohta tuli üks mees.
2015-01-17 21:06:20
Meedia USA-s.
http://politikus.ru/events/40469-kondoliza-rays-rasskazala-kak-vlasti-ssha-okazyvayut-davlenie-na-smi.html |