![]() Kapo - vabariigi valvur või sisepoliitiline intrigant?
Enn Oja
2012-05-02 08:47:39
kelle teenistuses on PoPo ? loomulikult ebasääduslikult võimuaaranute teenistuses . Toompäl on kuritegelik nelikjõuk aga selle neljavahel käib kaa kottimine et rohkemsaaks ravastpetta . enamus on Re ja IR poolel ning nemad moodustavad nn võimukliki . Ke ja So vahivad vesise suuga päält kuidas rahva raha "vaenlaste" kukrussekõliseb . ainus lohutus onn et altkämaksuks kõlbab raskeil päävil ka endatehtud palk inisemiseeest ning Aahvrikareisigasaadav päävaraha .
mida aga ükski nelikjõugust tunnistada ei taha on tõik et 'kurjategia on kurjategia ka siis kui ta võimulpole' .
Elementaarne
2012-05-02 08:51:35
Naljatilgad! Dressen võeti ju kinni sel aastal ja järelikult ilmub temast lugu 2012 aasta raamatus
2012-05-02 09:09:18
Kas ikka ilmub? Kui elamislubade-kaupmehi katsutakse puhtaks pesta - ümbritseda nende "töökangelastegusid" vaga vaikimisega.
selge
2012-05-02 09:24:14
on see, et Kapo on tehtud võimu püsimise "organiks", mille ametnikud on suunatud, põhitegevuse asemel, jahtima opositsiooni. Kapo ametnike tellimustööks on opositsiooni maha tegemine valede ja diskrediteerivate manipulatsioonide abil ja õukonnaajakirjanduse kaasabil on see neil suurepäraselt õnnestunud. Kui need salastatud materjalid, Keskerakponna nõiajahtimise kohta, 75 aasta pärast avatakse, saavad siis siin elavad araablased ja hiinlased tervistkahjustava šoki, milliseid vahendeid valged inimesed üksteise hävitamiseks kasutasid ja tänu millele nüüd nemad seda maalappi asustavad.
kuri
2012-05-02 12:23:35
oi jubedust.
madis kirjutas
2012-05-02 12:54:32
UUNO LAUL: ... vürtsiks ka Ivar Raig kui eriti kahtlane isik oma euroskepsisega.
- seesamune Ivar Raig "eriti kahtlase isikuna", väärib tõesti organite PR-soputamist, ... sest oma "usina kaastöölise" maine upitamine väärib ikkagi tublit tööd; ... aga seekord punnitasid organid liiast ...
kriibu
2012-05-02 18:03:06
Maarika "unustab", et Dressen vahistati selle aasta veebruaris, seega ei saanudki ta eelmises aastaraamatus olla. Oodake järgmine ära, Maarika!
Raudse ja Stelmachi äri on aga rohkem kriminaalpolitsei kui Kapo rida. Maarika võiks seda teada.
ajalugu
2012-05-06 01:48:10
kordub, vana joss tegi NKVD-ga kõik võimalikud vastased maatasa.
kriibu
2012-05-06 08:58:08
Kas Kõlvart ja Toom on Kapo juba kohtusse andnud? Lubajad on küll agarad....
harri
2012-05-06 09:11:29
kapo ja prokuratuur on suurriikide eriteenistuste ripats, mis pöörab täitmisele vastavate teenistuste omavahel sõlmitud kokkuleppeid Eesti osas.
to kriibu
2012-05-06 13:46:19
oled sa tõepoolest nii naiivne, et usud nagu keegi saaks Kapo kohtusse anda??? Kapot ei anta kohtusse, mitte iialgi, mitte ühelgi juhtumil. Kapo on väljaspool seadust olev "riigiorgan" mille tegemiste üle kohut ei mõisteta. Vähemalt selle riigikorra poolt, mida ta teenima on pandud. Ja see tehti nii Savisaarele, Kõlvartile kui tehakse ka Toomile ühemõtteliselt selgeks. Et Põder ja Dressen kohtu alla anti ja antakse, on hoopis teisest "ooperist". See peab näitama, et Kapos teenivad ausamatest ausamad ja et Kapo on võimeline ennast puhtana hoidma. Noh, midagi sisemise näidishukkamise taolist, mis ei laiene tavakodanikele, kes Kapo tegevuse vastu õigust tahavad läbi kohtu saada.
vaagija
2012-05-06 23:39:58
Õiglane ütlemine Rait Marustelt.
Kui Viisitamm keskide rivist ei oleks lahkunud, siis kulutaks ta täna ja veel palju aastaid kohtumaja uksi. kriibu ütleb: "Raudse ja Stelmachi äri on aga rohkem kriminaalpolitsei kui Kapo rida." Ja-jah, need miljonid on ju nii väikesed, aga vot selle Lõuna-Eesti ärimehe kadunud 100 eurot on kindlasti vaja neljakümne kapokaga Toobali käest otsida?!? |