Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Lõpetage sõjahüsteeria õhutamine!

pilla  2014-05-21 16:25:33
Õndsad on ajupesust õnnelikud! Leidnud endale Venemaast vaenlase ja oleks ebaõige nende helget pühendumist sõjaohule väärata!Igal oma leivateenistus.

vaagija  2014-05-21 16:58:37
Ja ikkagi vaidlen teile vastu: väga hea ja õiglane artikkel ekspeaminister Tiit Vähilt!
Juba see, et mees "ostis" ühe euro eest Silmeti, näitab, et see tehas oli põhja käinud ja hea, et leidus julge mees, kes suutis selle uuesti rahvale tööd andma panna. Samuti on hea, kui Ida-Virumaal on ja loodame, et saab ka rohkem Eesti tööstust ja ärimehi tööandjaks, siis ei ole karta, et mitte kunagi kellelgi ei tuleks pähe seal autonoomiat "tegema" hakata. Jõudu tööle, härra Vähi!

qwerty  2014-05-21 17:06:03
Vähi näol on tegemist tüüpilise eduka kapitalistiga, kes alguses sai kahtlaselt esimese miljoni ja siis sealt edasi arendas välja korralikult töötava ettevõtte. Sillamäel oldakse temaga väga rahul, kuna Silmet töötab ja pole lasknud muuta linnal teiste keskerakonna juhitavate Ida Viru linnade tasemele. Vaagija soovib siin jõudu tööle, seda aga niikaua kui Vähi keski toetab ja kiidab takka venemaale pugemist, et oma rahakotti suurendada. Kui aga poliitilised tuuled muutuvad ja Vähi hakkab propageerima teisi turge, siis vaagija ja teised reamehed hakkavad meelde tuletama tema musta mineviku ja kahtlast erastamist.

kiin  2014-05-21 23:33:43
Kas mitte Tõnis Viilol polnud mitte seesama isik kes siinsamas kommemtaariumis tuli välja väitege et ainult vene tankid võivad päästa Euroopa?

kiinile.  2014-05-22 04:05:22
Kiin, ikka ja jälle süüdistad teisi asjatult. Nüüd jälle.
Ei Tõnis Viilol ja ka keegi teine ei ole väitnud, et vene tankid päästavad Euroopa.
Viilol on väitnud, et NATO baasid hävitavad Eesti. Samuti on väitnud, et jänkid peaksid minema koju. Kõikjale, kuhu nad on läinud viima õnne,vabadust, on nad tegelikult viinud surma, maavarade omastamist jne. Jumal hoitku meid niisugustest vabaduse ja õnne toojatest.
Meie õnn on meie endi käes. Ärge valige tagasi ühtegi pätti, varast ja suli, keda me siiani oleme valitsema valinud.
Seda on Viilol alati väitnud.


Euroopast.  2014-05-22 05:33:56
Vene tankid ei hävita euroopat. Euroopa Liit tuleb sellega ise edukalt toime. Ükski liit ja ühendus ei pesa vastu niisugusele raiskamisele ja prassimisele. Tohutu kari "spetsialiste", nende abilisi, meeskonnad, teenendavad õksused. Tohutud kulutused lõbustustele , puhkustele, reisidele, igasugustele tasudele, hoonete ekspluateerimistele jne jne. Kulutusi on ka niisuguseid, millest meil ei ole aimugi ja meie fantaasia ei suuda neid ette kujutada.
Inimeste elu läheb just sellepärast alla. Ükskord saab villand. Nüüd tahetakse laiendada ja ronimine Ukrainasse. Sellega agoonia pikeneks.
Me ju siin ka näeme, missugused "spetsialistid " sinna trügivad. Paar õiget inimest kogu sellest pundist. On ju peaaegu kõik võhikud. On saatejuhte, muidu mehi ja naisi. On pedesi, kes pedede asja lähevad ajama jne. Üks vähestest on Ratas, Simpson ja ka paar teist Kesketakonnast. Mis asja ajaks seal Talve või Tarand. Tarand seal juba siiani oli. Rohkem tutvus ta seal õllekatega ja muude lõbustustega. Enamus õllekaid tunneb teda alalise külastajana. Euro, meie asjaei ajanud ta sugugi. Käis kohaj just selleks, et täis saada kohustuslikud tunnid.
Enne valimisi ikka mõelge.

Vast  2014-05-22 08:10:32
peaks sõjaõhutajatena märkima siiski Kremli poliitikuid, kes kinnitavad, et on uurinud Eestis võimalusi okupatsiooni taaskehtestamiseks?
Savisaar on vana mees ega suuda vene tankiste enam kefiiriga kostitama minna. Nüüd peame ikka ise vaatama, kuidas end kaitsta suudame.

Vast-le.  2014-05-22 09:24:34
Niisugused Kremli poliitikud on meie Rainsalu-Krossi suguste poolt välja mõeldud. Ära ole lihtsameelne ja ära neid kuula. Sulid kaitsevad oma positsioone. Mõtle, kui neid ei valita enam valitsema, on neilt pirukas läinud ja tööd ka ei ole. Ükski kapitalist neid oskamatuid "spetsialiste" endile ei taha.
Tegelikult suurem osa neist peaks istuma vanglas. Teine osa "spetsialistina" prügikastis.

Tõesti meil ei ole kedagi  2014-05-22 10:06:29
teist valida kui Keskerakondlasi.
Tehke seda. Sulidele, pättidele ja kabakatele öelge EI.

Eelmisele.  2014-05-22 10:07:09
Seda me teeme kindlasti. Sul on õigus.

Aleksander  2014-05-22 10:50:56
Mida teie kesikutest röhkijad teate Sillamäest?Hrušovkades elavad töötud ja alkoholist tulenevat lärmi kostub igast avatud aknast!Tänavad eriti see Kesktänav on prahti täis!Minge kukele oma kiitustega!!!

nördinu  2014-05-22 12:18:14
2014-05-21 12:47:54 on kirja pandud üle pika aja jälle eriti rasvast lollust. Kas hea raha või ainult kõhutäie eest?

teadupärast  2014-05-22 12:40:15
Nagu teame, on ärimees valmis müüma veel isegi seda nöörijuppi, millega ta järgmisel päeval üles puuakse!

ilmar  2014-05-22 13:31:05
Vähi on tegija, kirjutas keegi.....
KÕIK ME OLEME TEGIJAD. VAHE VAID SELLES, KES HOOLIB ÜKSNES ENDAST, KES AGA TERVEST EESTI ÜHISKONNAST. VÄHI ON NÕUS RAHA TEGEMA KA DIKTAATORITE ABIL JA MAHITUSEL.
TEGEMISEL JA TEGEMISEL ON SUUR VAHE.

Aleksandrile.  2014-05-22 17:18:35
Ära röhi. See ju valitsuse viga, et Hrusjovkades elavad töötud. Lärm kostab. Mida on nende töötutega seoses Keskerakonnale ette heita.
Valitsus valitses ja Jõhvi, Ahtme, Kohtla-Järve, Kiviõli, Aseri jne välja surnud. Töötuse eest inimesed põgenenud. Terve Eesti otsib tööd.

eelmisele  2014-05-22 18:42:21
mine tööle lojus- tööd on nii et tapab. Aga keskjoodikuna sa ju ei viitsi tööle minna

Sa oled tüüpiline   2014-05-22 18:45:12
reformikas või IRL pärdik. Mine ütle Ida Virumaal seda, mida käskisid eelmisel teha. Siis koheselt su eksistents on läbi.

Aleksander  2014-05-22 18:48:11
Mida te iise röhite teie keskerakont ei ole enam populjaarne ja mhnge kuraadit tšuhnaat venemaale elama teie kiidate savisaar vaana kassjool ei teebmidagii!!!!

eelmisele  2014-05-22 18:48:59
olen sots ja mul elab mitu tuttavat ida virumaal- mine tööle laiskvorst, võta töökuulutused lahti ja hakka helistama. Või keksnotsule peab kõik kandikuga koju kätte tooma ?

Aleksander  2014-05-22 18:58:25
minul on hea töö juuba anmmu olemas ja mina saan väga hea palka aga miksteeje ta valetaate et silamäjel kõik koras on
no eioole bljäääääd

Eelmine | 1 | 2 | 3 | 4 | Järgmine

Nimi 
E-mail