Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Ebasiiras mure Keskerakonna pärast

homo logicus  2006-07-05 07:44:37
Loll küsimus. Iga loogik teab, et kui anumal puudub kaas, siis kasutatakse mõistet pooltäis, kui kinnine, siis pooltühi.

T.V.  2006-07-05 09:03:36
Keskerakonna toetust on märgata kõikjal.Suhtlen paljude inimestega üle Eesti ja vahel tuleb jutuks.Isamaa toetust ei ole kordagi kuulnud.Tasub ainult Laari ja ka Veskimäe nime mainida kui kuuled vandumist.Kardan,kui uus partei peaks maale minema oma uue põllumajanduse ministriga,saaks nad peksa.Turvalisem on neil istuda linnas peidus.

poogen  2006-07-05 12:09:48
Eks ta ole, näha kohe, et T.V. suhtleb absoluutselt teiste inimestega kui näiteks mina. Minu kogemused on näiteks risti vastupidised - tasub ainult Savisaare nime mainida kui kuuled vandumist. Go figure.

ARVAJA  2006-07-05 16:36:16
See on nüüd nii, et pole mingit tarvidust diskuteerida selle üle kas anum on pooltühi või pooltäis, sama teeb välja nagu 1x1=1 või 2x2=2 3x3=3 jne..

ARVAJA  2006-07-05 16:37:49
See on nüüd nii, et pole mingit tarvidust diskuteerida selle üle kas anum on pooltühi või pooltäis, sama teeb välja nagu 1x1=1 või 2x1=2 3x1=3 jne..

arvajale  2006-07-05 23:03:51
Jajah, 1=2=3 nagu kesikutel kombeks.

Mismoodi ebasiiras?  2006-07-06 00:19:34
Kui keskerakondlus on Eesti ühiskonna suurimaks murelapseks ja arengut kõige pärssivamaks teguriks, siis mina ei saa aru, et kuidas mure selle faktori pärast on _ebasiiras_. Iga aus eestlane muretseb Eesti elu-olu pärast, selge see, et ka ajakirjanikud peavad seda muret kajastama. Mure Eesti pärast ei saa olla _ebasiiras_. Keskerakond samas kogub toetajaid, seda tuleb tunnustada, see on tubli poliitiline liikumine. Ja samas teeb see ikkagi murelikuks: kas eestlased on tõesti nii rumalad? Kuhu me jõuame toetades keskerakondlikust??

arno  2006-07-06 01:18:37
Tagasi Vennalikku Perre Härrased, sinna jõuame Keskerakonda toetades.

Siiras  2006-07-06 01:26:32
Sõimake aga keskerakonda.(Neile kes eesti keelt ei tunne: kesik= siga eesti keeles). Aga valik on suur- rumalamatele sobivad ILkaanid või sotsmõõdukad.

Ja veel  2006-07-06 01:32:35
Arno, sa küsi vanemate käest järele, tänu kellele me suurest perest tulema saime.

Laulva  2006-07-06 10:25:11
revulutsiooni aegu istusid praegused isamaa,rec.publika jne.kommajad potil või siis peidus põõsas.Põõsast tulid välja siis kui oht oli möödas.Savisaar ei istunud tankide tulekul peidus vaid seisis rahva ees.Milles te Keskerakonda süüdistate?Mida ta maha müüs?Süüdistage ikka tegelike reetureid ja vargaid.Savisaar ei osalenud isamaa röövlikes plaanides.Isamaa tõi kodutud,sundüürnikud,taskute täitmised,KGB-st presidendi -kes rahvale raskel ajal istus Soomes peidus.Kes müüs raudteed,tehased jne?Ärge neid asju unustage.Olnut ei saa olematuks teha.Eks tulge välja konkreetsete faktidega Savisaare kohta.Vaadake teie meeste kommajate sõimu teistes lehtedes.Kül sõimatakse seaks,paksmaoks jne.Eks vaadake ka enda mehi.Kas ei ole midagi pilgata?Lausa häbi sõimajate pärast.Kus on siis teie kultuur,koolitus.Kas keskad on kunagi pilganud Partsi tema kõvere kaele,Veskimäge viltuse suu,Pommerantsi näo pärast.Kui looduse poolt on nii loodud siis las olla.Vaataksite te ise peeglisse,apollod ja ilueedid.Ehk näete endaski midagi viltust.Inimene ei ole ainult välimus.Savisaarel on mõistus-see mida siin kommajatel paistab vähe olevat.Osa teist siin veel valitsuse liikmed-kes esinevad võõra nime all-ja nii peab see ka teie meelest olema.Kui oled mees,pane nimi alla.T.V.

Tõnis viilol  2006-07-06 10:32:35
Keska vastased.Süüdistate Savusaart.Huvitav-kelle mees on P.E.Rummo.Savisaar ei seisa selle eest,et see venelasest miljardär saaks Eesti kodakondsuse.See ju teie Rummo ja teised teie mehed-kes tema plaani toetavad.Samas said kodakondsuse Laari ja Meri ajal ka n.n. viies kolonn.Kas on vastu vaidlemist?

ARVAJA  2006-07-06 13:36:05
Ütle palun mida see tähendab: 1=2=3 nagu kesikutel kombeks.

T.V.  2006-07-06 19:53:40
Ma seda ei tea.Siin olen seda kohanud.Ei tea.

ARVAJA  2006-07-06 20:10:42
LP.T.V. Ma siin ütlesin jah, et pole mõtet arutada kas anum on pooltühi või pooltäis sama teeb välja nagu 1x1=1 ja siis tegin tähelepanematusest vea 2x2=2 3x3=3, mille ma järgmises kommentaaris kohe ära parandasin: pole mõtet arutada, kas anum on pooltühi või pooltäis, sama teeb välja nagu 1x1=1 2x1=2 3x1=3. Siiski on nii, et 2x2=4 3x3=9 jne..

Möödakäija  2006-07-06 21:01:28
KE ja RL tehke see asi ära jah. Loomulikult ei kannata Suure Liidu tagailastajad Savisaart ja Rüütlit, need kaks meest panidki Murdmatule Liidule põõna.

Möödakäijale-  2006-07-06 23:24:06
Nii see oli.Aeg annab arutamist.Eks tuleb aeg-kui peavad vastust andma rahva ees kõik Laari sugused.On niisugune tunne,et selleks ei kulu enam kaua aega.Ilmsiks tulemas veel rida suuri kuritegusi.Seadused tuleb muuta ja tagasiulatuva jõuga.Seda praegu kardetaksegi ja selle nimel,et seda ära hoida,tegutsevad nii Laar,Veskimägi,Parts,Kallas jne.Nad on leidnud endaga kaasa- jooksikuid kes samuti küllaltki aldis pirukast osa saamas nagu sotsid.Viimasel ajal on ka saamameeste rivisse sisse kirjutanud end Rummo.Kohe väga igatseb preemiat venelasele kodakondsuse taotlemisega.Seda ei tohi lubada.

arno  2006-07-07 02:36:17
Kui juba jutt läks "murdmatu liidu" lõhkumisele, siis venelased süüdistavad selles siiamaani Korbatsovi, ei Rüütlist ega Savisaarest pole nad kuulnudki. See protsess oli nii mitmepalgeline, et paarile "omamehele" sellise au omistamine on küll suurusehullustus. Kas Te ise ei leia?

arnole  2006-07-07 07:14:34
Savisaar lõi rahvaliidu ja rahvas astus välja iseseisvuse poolt.Miks Sa seda mäletada ei taha?

Kirjutis seina peal:  2006-07-07 21:28:09
Kõik mis sa siit loed on PÜHA TÕDE.

1 | 2 | Järgmine

Nimi 
E-mail