![]() Seisak või valepidi-liikumine?
Saime teada tõde
2017-03-22 07:34:29
Tallinna TV paljastas häbematu olukorra meie riigis, kus on hea elada vaid ametnikel, kes endale seadusi vorbivad.
Tänud saatele-Mõtleme veel! MIks ajaleht selliseid artikleid ei avalda? Tahaks rohkem teada tõde meie valitsejatest.
Jaan
2017-03-22 08:51:48
Eesti riigi on vaesusesse viinud kauaaegne Reformi tagatoa valitsuse poliitika. Ma ei leia, et meie toiduained on kallid. Maainimene peab ju oma toodangu ja raske töö eest tasu saama.Mina ostan ikka eestimaist, olgu ta siis mõni sent kallim kui välismaine toodang. Meilt võeti ära Venemaa turg, kus meie põllumehed said müüa oma toodangut. Eelmised valitsused ei hoolinud põllumajanduse arendamisest ja üldse inimeste heaolule mõtlemisest. Nad said hääli vassimise, vihavaenu õhutamise ja hirmutamise teel kergeusklikelt. Töötulemusi ju polnud, oleme jätkuvalt elatustaseme poolest üks viimastest. Raha läheb sõjakulutusteks-seega tuulde. võime kulutada palju tahame, tolku sellest pole nagunii. Rahu nimel tuleks hoopis idanaabriga hästi läbi saada, mis ei maksa midagi ja on meile veel kasulik ka majanduslikult. Keskerakonna juhtpoliitikud on selles suhtes meelt muutnud Ei tea kas kartusest Kremli agentide nime saamisest. Pealegi on nad nagu vangis kahe teise erakonna vahel, kes pole meie riigi ega rahva heaks midagi teinud. Nende peamine tegevus on olnud vihavaenu-ja sõjaõhutamine. Tänu Keskerakondlikule valiesusele läheb elu veidi paremaks kindlasti, aga pole mõtet kaasa minna sõjahüsteeriaga ja raha panna majanduse arenguks ja inimeste elatustaseme tõstmiseks.
veendumus
2017-03-22 10:48:16
Valitsuse ettevõtmised ja eeskujud avalduvad mitte enne kui kümne aasta pärast, nii palju on tekkinud saastejääd, mis tuleb ära sulatada
to saime teada tõde
2017-03-22 10:51:57
Seepärast TTV TAHETAKSEGI GÄNGIDE POOLT KINNI PANNA, ET VALGUSTAB TÕDE.Siin ühele kommenteerijale lisaks, et ei maksa mängida kohtunikku, kes on suli.Järsku oletegi ise selle nime kandja
maali maalt
2017-03-22 11:46:09
Sarapuud ei maksa ainuüksi EE artikli järgi süüdi tunnistada, uurimine toob tõe välja. Teada on ka seda, et prügiveofirmad on moodustanud ühisrinde Tallinna linna vastu, selleks, et saada suuremat tulu. Harilikult on EE ilmunud artiklid kellegi poolt kinni makstud.
Pani imestama Mihkelsoni intervjuu Stalnuhhini püüdele taastada Venemaaga praegu olematu transiit, millega me kaotame miljardeid. Mihkelson peaks välispoliitika tundjana tuttav olema Porošenko ütlemisega raadas, kus ta ütles, et ta ei kavatsegi Minski kokkuleppeid täita. Mihkelson räägib surma saanud Kiievi sõduritest. Miks ta ei maini seda, et Kiiev iga päev tapab Ida-Ukraina rahulikke elanikke põhiliselt naisi ja lapsi, lastes rakette linnadesse.
Ukraina asi
2017-03-22 13:10:01
Kui keegi teeks mulle selgeks, miks Ukraina pommitab oma linna?
Kas jalavägi ei suudaks asja lahendada? Häbematus ja valetamine kogu maailmale!
2017-03-22 15:57:22
Agraarmaa ei ole kunagi arenenud maa.
Inglaste soov peki järele ja sakslaste kartuliostud ei näita arenenud majandust. Siiski 20 a jooksul oli see areng kui välja jätta sotsiaalsed olud -pensionite puudumine,sulaste viletsad palgad,talutütarde meeleheitlik meheleminewmisvajadus et mitte venna tallu orjama jääda,tiisikus,tööliste viletsad olmetingimused,elulõpul vaestemaja teenijarahva jaoks...
Artur
2017-03-22 16:00:08
KAITSEKULUD! Mida Trumnp nüüd ka teistelt riikidelt,kes nii usinad pole maksma olnud,sisse nõab ja ilmselt suurendab.Ta nagu üürib NATO-t.Selge on,et sõda kahel pool pidama ei hakata.
maakas
2017-03-22 18:02:01
räägi meile veidi täpsemalt maali- KUIDAS STALUHHIN TRANISTI VENEMAAGA TAASTADA TAHAB ? Sul alati mõni sugulane teab tõde- räägi meile ka täpsemalt sellest või oled paandunud loll ??
2017-03-22 19:02:25
Eks maali arust laseb Stalnuhhin Putinil Ust Luuga sadama ära lammutada sest see meid läbivale Vene transiidile lõpu tegigi.
Ratta
2017-03-22 19:42:34
Jürka ainult tõstab raha ühest taskust teise, mingit tööstust ei loo. Ometi on Kirde-Eesti tööta, metsad vajavad siinsamas ümbertöötlemist, mitte väljavedamist. Miks Jürka klikk ei tõsta väljaveomaksu niivõrd, et see muutuks ebaotstarbekaks ning arukam oleks mööblit Eestis toota. Kus on Kirde-Eesti keemiatööstus? Kus on majapidamistarvete tööstus? Miks surutakse toiduainetetööstust pealemakstavate väliskauba all pankrotti? Enne Jürka oma bandega lärmas et vähe pole, aga nüüd ise midagi ei tee, hoopis viib usinalt ellu vihatud reffide rahvavaenilikke kavasid, isegi usinamalt kui refid ise.
Jürka ajaloo prügikasti!
Sama mure
2017-03-23 01:50:13
mida on kirjutanud
Ukraina asi 2017-03-22 13:10:01 Oma asulate pommitamine on mõnikord ka ehitusplatside ettevalmistamine.
to: maali maalt
2017-03-23 10:27:08
"Kiiev iga päev tapab Ida-Ukraina rahulikke elanikke põhiliselt naisi ja lapsi, lastes rakette linnadesse."
Sa oled ikka päris putinoid. Kui separid-pätid oma raketimasinatest ja kahuritest kogupaugu lasevad kusagilt elumaja tagant või aiast, ja siis asukohta vahetavad, on ju loogiline, et ukrainlased peavad sellele seatembule kuidagi vastama. Surma ei otsi keegi, aga maali otsib tapjatele õigustusi küll. Kas maalile endale meeldiks elavaks kilbiks olla? Ilmselt mitte. Aga Putini novorossija idee nimel on see kloun ilmselt kõigeks valmis.
2017-03-23 14:41:08
Küsimus on: Mida Kiiev üldse taotleb Ida-Ukrainas? Kui üldse midagi taotleb? Olukord on vaieldamatult kole ja rahvast on meeletult kahju, kuid eks süütuid inimesi on ennemgi ohverdatud.
ukraina asi
2017-03-24 02:05:39
ei hari eesti põldu,
magusamaks ei edenda majandust, vene turult saate tulu asemel litaka kahe silma vahele |