Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Europropagandat surutakse koolidesse

27. august 2003


Euroopa Liidu Infosekretariaat jagab erakondadele korraldusi, Eestimaa Rahvaliidu peasekretär Lea Kiivit täidab käsku

Tere.
Palun kiiret tegutsemist ja vastamist alljärgnevas:
Euroopa Liidu Infosekretariaat ehk ELIS eestvõttel on palve erakondadele:

1. septembril soovivad ELIS saata kõigi erakondade poliitikud koolidesse, kus nad jagavad elementaarseid teadmisi EL kohta ning selgitavad otsuse olulisust laste ja nende vanemate jaoks, st koole külastavad ministrid, RK liikmed, KOV juhid.
MKO juhid, palun koostage nimekiri, kes KOV juhtidest või kohalikest arvamusliidritest (meie erakonna inimesed) millises koolis sõna võtab 1. sept aktusel. Teatade see palun büroole kolmap, 6.aug hommikuks, kuna kolmap päeva jooksul pean teatama kogu vabariigi nimekirja ELIS-ele.
ELIS saadab koolidesse ringkirja taustinfoga koostöös haridusmin-ga, nii et koolide juhid ei tohiks tõrksust üles näidata.
Peab mainima, et ResP teeb kohtadel tublisti tööd, mida on ka näha artiklitest maakonnalehtedes. MKO juhid, nähtavus on meil probleemiks ning meie erakonnast KOV juhid, jt juhid peavad kohalikus ajakirjanduses nähtavalt sõna võtma. Samuti leida esinejaid Tartu, Tallinna, Pärnu, Narva koolidesse ja kahtlemata mujale suurematesse koolidesse.
(Marge, Tiit Tammsaar nimetas Rapla Gümnaasiumi).

2. ELIS korraldab Jah-märgi kampaania. Märk on ca 3 cm läbimõõduga sinise taustaga, kena. Maksab 10 kr ja tulu läheb Eesti Rahvuskultuurifondi toetauseks. Soovitav, et kannaksid juhid-arvamusliidrid kindlasti. Neile pole palju ka 10 kr välja käia... Kui palju märke suudame raha eest jaotada ehk müüa? Olgu öeldud, et erakondade toetus ehk märkide ostmise suurusjärk avalikustatakse. Ka märkide arvu palun teatada kolmapäevaks. Abiks on, kui võtate ette oma org liikmete nimekirja ja ka erakonnatud mõjukad tuttavad. Kui teie nendeni ei jõua, jõuab keegi teine. Oleme seekord veidi kiiremad.

Seega , palun kolmap hommikuks teada anda
1. maakondade/linnade kaupa 1.sept aktusel EL teemal esineja nimi ja kool, kus ta soovib esineda;
2. Kui suurt kogust märke olete võimelised jagama? Palun kolmapäeva hommikuks teada anda.

MKO konverentside protokollid on puudulikud - puuduvad kandidaadid volikokku, erakonna esimehe ja aseesimeeste kandidaadid, kongressil austamiseks auliikmete ja teenekate liikmete kandidaadid. Räägime sellest 10. aug juhatuse ja 18. aug volikogu koosolekul.
Juhatuse liikmetele - juhatuse koosolek on pühapäeval, 10. aug kas Jõgeval või Tartus. Täpsemalt esmaspäeval.

Tervitades Lea


See elektronkiri on Kesknädalale saadetud 7. augusti Postimehe artikli "Ministeerium ootab suurt majanduskasvu" kommentaaride hulgast. Kesknädal avaldab saadetise muutmata kujul.

Viimati muudetud: 27.08.2003
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail