![]() Delfi kommentaare Tallinna TV kohta28. august 2013Delfi „Päeva kommentaar“ 22. augustil Tallinna TV on parem kui Kanal2 ja TV3 kokku
Ühe ainuõige tõe ajad on möödas 22.08.2013 23:53
Muidugi on vaidlus selle üle, kas Tallinna Televisioon on parem kui Kanal2 või kui TV3, sama mõttetu, nagu vaidlus selle üle, kas parem toit on hakklihakaste või hoopis vorstikaste.
Paraku esindavad aga siin ajupestud poolt inimesed, kes räägivad Tallinna TV-st kui mingist tohutust maksumaksja raha kulutamise objektist. Tohutu maksumaksja raha kulutamine tänases Eestis toimub valitsemissektoris, mille vähendamisele ehk siis haldusreformi läbiviimisele seisab jõuliselt vastu ennast Reformierakonnaks nimetav seltskond.
TTV puhul pole probleem absoluutselt mitte rahas, vaid selles, et sealt saavad inimesed vastukaaluna peavoolumeedia poolt pakutavale (pähemääritavale) teistsugust informatsiooni. Muidugi ei mahu see tänastele võimuparteide tegelastele hinge ja nad kasutavad neile lojaalset peavoolumeediat selleks, et TTV-d halvustada ja maksumaksja raha kasutu kulutajana näidata. Samahästi võiks siis öelda, et paljud inimesed maksumaksjana ei taha, et nende raha kasutatakse valitsusmeelse ERR-i rahastamiseks, mida juhtumisi juhib üks reformierakondliku taustaga tegelane.
Demokraatia mõttes on hea, kui on olemas erineva poliitilise suunaga infokanalid. Las siis inimesed otsustavad, mis on nende jaoks tõepärane, mis mitte, mida nad eelistavad ja kellele või millele oma toetust avaldavad. Kui on olemas maksumaksja rahaga ülal peetav valitsusmeelne peavoolumeedia, siis olgu ka maksumaksja raha eest ülalpeetav opositsiooniline meedia. Või tahame tagasi seda aega, kus me ainult ühte telekanalit saime vaadata ja ühte ning ainust „õiget“ tõde pidime kuulma, nägema ning teada saama.
Arvan, et väga suur enamus inimestest sellist aega tagasi ei igatse. Seetõttu olgu siis tõepoolest kõrvuti nii valitsusmeelne kui ka opositsiooniline maksumaksja poolt rahastatav meedia.
Jaa-jaa 23.08.2013 00:12
Ärksamad inimesed teavad muidugi, et miski pole siin ilmas
tasuta. Nii ka televisioon, mis on üldiselt ikka veel väga kallis (rahaliselt).
Ei ttv, ei etv, ei kommertskanalid.
Ka polnud rahvas varem üldiselt kursis, mis toimub Tallinnas, Eesti riigi pealinnas, sest riigikanalid ei suutnud (ressursipuudus), kommertskanalid ei huvitunud (ega hakka kunagi huvituma) Tallinna elu kajastamisest põhjalikumalt.
Viimati muudetud: 28.08.2013
| ![]() Tagasi uudiste nimekirja |